Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KONKURS] Wakacje z działem FanART!


Julietta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja, Asia zapoznałam się z regulaminem i biorę udział w konkursie

 

 

 

 

post-1149454-0-11189000-1406886984_thumb.jpg

 5e12664b40bb4455bc58e085dd6b49d0.0.gif

<3

Opublikowano

Ja MajorHejt zapoznałem/am się z regulaminem i biorę udział w konkursie.


XotUrLR.jpg

 

 

Lama ze mnie xD

Opublikowano

Ja xALCx zapoznałem/am się z regulaminem i biorę udział w konkursie.

 

 

 

Wakacyjna przygode, z Fan Artem się zaczyna
Wygram golda lub championa, będe miał słeg jak Malina
Za kase z mego serwera, wyjade sobie nad Morze
Zwiedze Malbork, Gdynie, Słupsk i wykąpie się być może
Będzie zajebista impra, już szykujcie się panienki
Taniec hula, świeża ryba i piękne nagie tancerki
Do rana poszalejemy, później kac nas wymorduje
To powtórka, leczyć Klinem! Niech ten klimat nie pauzuje
Co ja tu gadam o Morzu, przecież góry piękne mamy
Powspinamy się na szczyty, widoki popodziwiamy
Kolejką się przejedziemy, z yeti zatańczymy walca
Bałwana też ulepimy i pośmigamy na nartach
Noce pod golutkim niebem, później może coś innego
w chacie u górola z drewna poszalejem na całego
Póki co siedzę przed kompem, wiatrak obok mnie wariuje
Na forumku czytam posty i wakacje se planuje.

 

Opublikowano

Ja Maupa. zapoznałem/am się z regulaminem i biorę udział w konkursie. 

 

Forumkowe wakacje trwają pełną parą,

podjeżdża @Miszczu z @Upss pełną wody koparą,

zaraz zrobią basen z dołka,

i zmiatają @Wredna /ą z stołka.

Chociaż obok siedział @Lord Makin (czyt. samo Makin), 

który by na śmierć się zapił,

lecz @Naiko wierna, czuwa,

by jej chłop nie poszedł fruwać.

@Anonymous , taki chłopiec,

poszedł swą kiełbaskę upiec.

Widzę też naszego króla,

mości @Seldek - pan gaduła.

Jest i Maciek, ( @Atacama ) król parkietu,

już nie wyrwiesz go z baletu.

Tak tu lecą te wakacje,

są okropne - tu mam rację.

 

 

To wiersz, a nie tekst do rapowania ;)

 

PS. Nie chciałem nikogo obrazić, zbieżność nicków jest przypadkowa.

PS2. Żaden ze mnie Mickiewicz, tylko chciałem spróbować :f

Opublikowano

Ja Absurd Turtle zapoznałem/am się z regulaminem i biorę udział w konkursie.

 

Wakacje są, gdy wychodzi słońce

Wakacje są, gdy psy się dąsają

Wakacje są, gdy dni są gorące

Wakacje są, gdy komary latają

 

Wakacje są, gdy dzieci się bawią

Wakacje są, gdy pot spływa z twarzy

Wakacje są, gdy dorośli odpoczywają

Wakacje są, gdy słońce praży

 

Wakacje są, gdy śpisz do południa

Wakacje są, gdy masz głowę do bzdurzenia

Wakacje są, gdy zdarza się kłótnia

Wakacje są, gdy gonisz marzenia

 

Wakacje są, gdy leżysz na plaży

Wakacje są, gdy jesteś z kimś bliskim

Wakacje są, gdy wszyscy są starzy

Wakacje są dla wszystkich

1780114744926761191981.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...