Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KONKURS] Wakacje z działem FanART!


Julietta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

317201404642293592769.png

Witajcie! Tydzień wakacji już za nami, więc w dziale FanArt postanowiliśmy zorganizować dla Was dość długi konkurs.

Pod uwagę wzięliśmy wszystkich użytkowników uczestniczących w życiu działu, więc konkurs podzieliliśmy na 3 kategorie:

 

1. Fotografia

Zadaniem jest zrobić wakacyjne zdjęcie, na którym będzie widniała kartka z podpisem "Wakacje z działem FanArt", ewentualnie można dopisać nick. Tutaj liczy się oczywiście pomysłowość i jakość zdjęcia.

2. Grafika - typografia

Tutaj mamy propozycję dla naszych grafików. Waszym zadaniem jest stworzenie pracy, na której napis "Wakacje z działem FanArt" będzie idealnie wkomponowany w wakacyjne tło. Tutaj oceniamy wykonanie pracy jak i oczywiście pomysł.

3. Tekst wakacyjny

I ostatnia kategoria, dla osób piszących teksty. Główną tematyką tekstu są wakacje. Tekst ma zawierać 16 lub 32 wersy.

 

KONKURS TRWA OD DZIŚ, CZYLI 05.07.2014 DO 05.08.2014.

 

647811404642293592769.png

 

1. Każdy użytkownik może wziąć udział w konkursie, poza członkami Jury.

2. Prace wstawiamy w tym temacie z dopiskiem:

 Ja :nick: zapoznałem/am się z regulaminem i biorę udział w konkursie. 

3. Wymiary typografii mogą być dowolne.

4. Prace większe niż 800x600 px wstawiamy w spoilerze.

5. Układ fotografii może być dowolny, wymiary powinny być większe niż 800x600 px.

6. Tekst nie powinien zawierać wulgaryzmów.

7. Wszelkie plagiaty nie zostaną przyjęte, a użytkownik, który zgłosi plagiat do konkursu zostanie odpowiednio ukarany.

8. Prace zgłoszone po terminie nie zostaną przyjęte.

9. Wszelkie pytanie zadajemy w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/1239759-pytania-wakacje-z-dzialem-fanart/

10. W tym temacie mają się znajdować tylko zgłoszone prace.

11. Zwycięzkie prace wybiera Jury.

12. Liczba uczestników nieograniczona.

13. Można wziąć udział w maksymalnie dwóch kategoriach.

14. Zakaz edytowania pracy po jej wystawieniu.

938851404642293592769.png

@Julietta

@Rain

@Atacama

 

Nagrody (w każdej kategorii po 3):

 

1 miejsce - nagroda 8-AwardImgMaster-1361138012.png lub 9-AwardImgMaster-1361138078.png, zdjęcie 10% z paska ostrzeżeń + wpis do gazetki GFX Passion.

2 miejsce - nagroda 9-AwardImgMaster-1361138078.png lub 7-AwardImgMaster-1361137781.png, zdjęcie 5% z paska ostrzeżeń + wpis do gazetki GFX Passion.

3 miejsce - nagroda 7-AwardImgMaster-1361137781.png, zdjęcie 5% z paska ostrzeżeń + wpis do gazetki GFX Passion.

 

Zgoda na konkurs od:

@Miszczu

Opublikowano

Ja @jasieg11 zapoznałem z regulaminem i biorę udział w konkursie.

1 w życiu praca low polly 
jeżeli trzeba mogę dać jakieś ss z projektu cinemy 4D

 
CcB7nfC.jpg

 

936131400425106482086.png
Opublikowano

Ja mogewypierdalac zapoznałem/am się z regulaminem i biorę udział w konkursie.

 

 

4954514046510771119036.png

 

arsenal___good_times_are_coming_by_vumer


What do we think of Tottenham? Shit.


What do we think of shit? Tottenham.


Thank you. You're welcome.

Opublikowano

Ja @Milady zapoznałam się z regulaminem i biorę udział w konkursie. 

Kategoria tekst: mózg rozje*any. 

 

Wakacje... to wręcz idealna sprawa, 

liczy się bez troskość i duża zabawa. 

Czy myślałeś czasem nad wyjazdem gdzieś daleko?

Wakacje to ten czas, na co czekasz kolego. 

Słyszysz ostatni dzwonek, dzwonka szkolnego, 

nie zobaczysz aż do września swoich kolegów. 

Wyruszasz na plaże, w las a może w góry, 

pamiętaj możesz wpaść też na mazury. 

Bezpieczeństwo w wakacje to ważna sprawa, 

nocą odblaski, a dniem uwaga. 

Piasek, woda, beztroska zabawa, 

nie utop się, to ważna sprawa. 

Znów miną dwa miesiące, 

wakacyjny czas tak szybko leci 

Cieszcie się wakacjami

mijają szybko, drogie dzieci. 

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Ja @piczomagnes zapoznałem się z regulaminem i biorę udział w konkursie. I że Was nie opuszczę, aż do śmierci.


3543614047325541154766.jpg


 
 
Gdy wrócę znad morza (tj. ok. tydzień w przód) do tego postu dopiszę też ten tekst/wiersz wakacyjny.
 
 
 
Ok, napisałem wierszotekst ( xD) - tak na szybko:

Gdy kwitną akacje - już czas na wakacje,
to okres wesoły, bez książek - i szkoły.
Bo lato i słońce to super jest sprawa,
kiedy trwa nieprzerwanie, super zabawa!
 
Bałtyk, Tatry czy Mazury,
błękit nieba, żadnej chmury,
Wszędzie wokół moc atrakcji,
ważne, by być ciągle w akcji,
 
Lipiec, sierpień - to dla dzieci,
okres bardzo jest wesoły,
lecz od września, każdy uczeń
wracać, musi znów do szkoły.
 
Lato, lato i... po lecie,
idzie jesień, czas nauki.
Znów zasiądę w szkolnej ławce,
więc trzymajcie za mnie kciuki.

//plagiat - nie przyjęte.

Opublikowano

Ja :pepson132: zapoznałem/am się z regulaminem i biorę udział w konkursie.

 

Zrobione w Cinema 4d.

Napis w gimpie ;S

(FANART Trochę stary na jeden z konkursów .)

 

//nic wspólnego z wakacjami. 

post-406957-0-89485000-1404743992_thumb.jpg

Opublikowano
 Ja @Skaciu zapoznałem/am się z regulaminem i biorę udział w konkursie. 
 

 

477031404944789296730.jpeg

 

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Ja KeiSnY zapoznałem się z regulaminem i biorę udział w konkursie.

49440614865220136277.png

                                                                                    378_napis3d.png

Opublikowano

Ja King zapoznałem się z regulaminem i biorę udział w konkursie.

 

 

Lato po Krakowsku.

 

Lato po Krakowsku, każdy z maczetą lub nożem.

Chciałbym przeżyć te 2 miechy, daj mi szczęścia Boże.

Laski przysmażają się na słońcu

Ja przysmażam skuna.

Do gwizdka dopaliłem w końcu

Rozpiera mnie duma

Pełno motyli i ptaków, czy w Krakowie to możliwe?

Prędzej Makin nie da bana - to papierki są zużyte,

Skaczę po kolegów, wybijamy na wiadro

Ściągam pierwsze, drugie, trzecie

W głowie już mam niezłe tango

Wypatruję przez okno

Grupa młodych ludzi

Czterech typa pcha coś w brzuch przeciwnym

Zaraz powinna ich cucić

Lecz nie wstają, patrzę na nich przez 5 minut,

Jeden popluł się keczupem, to nie jest w kiboli stylu.

Przyjeżdża lodówa, 2 radiolki - zajebiście

Brakowało mi już tylko pod oknami mieć policję.

Ci patrząc na zwłoki gadają, śmieją się perfidnie.

- Tutaj 4 leży, a dwóch znaleźliśmy w windzie -

Słyszę i nie wierzę.

Przecież to jest niemożliwe.

Czterech nieboszczyków mam pod oknem, a Ci szydzą #cudze_życie

Zaraz, no chwila.

Patrzę na to z dwie godziny

Obracam się w tył, zezgonowani wojownicy

Słońce dalej w szczycie, nie wiem co mam zrobić z życiem

Palić czy nie palić, o to jest pytanie.

Tyle jest perspektyw a ja buchy ściągam marnie

Po chwili zastanowienia łapię dobry pomysł.

Wolę palić w te wakacje niż się gonić w ręce z nożem.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

                                                                Ja Zaacks zapoznałem się z regulaminem, i biorę udział w konkursie.

                                                     

                2194714056858661212852.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...