Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gambit po przegranej, zachowanie Daimonda.


Gotyer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie, czas najlepszej formy kończy się każdemu, potem grasz jak g****o - dlatego najlepiej wiedzieć kiedy odejść i zrobić to w chwale a nie ciągnąć to i ciągnąć aż zaczną cie hejcić że nie grasz już tak samo.

 

Btw. Jako że miałem duuuużą przerwę od lola i e-sportu co się stało z Gambitowym Miderem? Teraz siedzi jakiś Niq czy jak mu tam :D

 

Siedze i płacze ._.

Btw to tylko gra -,-

 

Dla niego to jest życie, bo on się z tego utrzymuje :)

Opublikowano

Ludzie, czas najlepszej formy kończy się każdemu, potem grasz jak g****o - dlatego najlepiej wiedzieć kiedy odejść i zrobić to w chwale a nie ciągnąć to i ciągnąć aż zaczną cie hejcić że nie grasz już tak samo.

 

Btw. Jako że miałem duuuużą przerwę od lola i e-sportu co się stało z Gambitowym Miderem? Teraz siedzi jakiś Niq czy jak mu tam :D

 

 

 

Dla niego to jest życie, bo on się z tego utrzymuje :)

alex w nipie, niq polak na midzieu gg

darien jak zwykle feeduje, nic sie nie zmienilo

­

Opublikowano

Pamiętam jak Gambit w 2 sezonie jako pierwsi stosowali counterjungle i nikt nie ogarniał o co chodzi. Zajebiście się to oglądało. Nadal jest dobry, ale trochę mu skill spadł. ;-)

Opublikowano

ale to nadejdzie nie ma co ukrywać ;_;

 

oglądałem końcówkę i tak to wyglądało, miniony gambitu konczyly gre

 

To chyba jednak ty ogladales inny mecz bo miniony juz bily turrety rocatow w bazie.

Miniony na środkowej lini były przy turretach przy nexusie ale nawet ich nie uderzyły.

Opublikowano

Miniony na środkowej lini były przy turretach przy nexusie ale nawet ich nie uderzyły.

a na bota spojrzales?

miniony gambitu konczyly gre od  bota

­

Opublikowano

Trzeba było nie grać jak gówno :D

Powiedział bronz lub silver po czym uświadomił sobie że ma tamten chłopak marzył o wygranej i walczył o to trenował a ty komentujesz żeby nie grał jak gówno ? on by cie na ślepo rozjebał moim zdaniem.. :) 

14 lat  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...