Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Taki tam win streak , czyli wreście upragniony S4 ? CO?


Maourycy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Po 18 seriach wreście jestem w S4 ... no nie? Po 7 win streak wreście jest! pragne zaznaczyć, że mainuje nidalee długo i nie gram na gównach typu BOL !! oto ssy z 7 ostatnich gier:


Tristiana: http://scr.hu/23ea/gj9l2


Teemo: http://scr.hu/23ea/x69c2


Nidalee: http://scr.hu/23ea/3d97v - grałem jako support.


Nidalee: http://scr.hu/23ea/8rhv1


Znów nidalee: http://scr.hu/23ea/w02sj - piękne 17/0 >3


Nie musze pisać kto: http://scr.hu/23ea/vpkew


I tutaj z histori meczów, ucieło tristianke ;)http://scr.hu/23ea/kin45


Tak hejtujcie jak to farma itd.. na to czekam :D


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tutaj będe zamieszczał ss'y z S4:


I mam 1 win oczywiście nidalee :)http://scr.hu/23ea/i9ugt


Tutaj oddawałem z początku kille ezowi, co dało pozytywne skutk, ale late już przegraliśmy. NIe chcaił mnie póścić mida Tf i przegrał na annie, zaś Vi była afk przez 10 min. http://scr.hu/23ea/gfgea


 


Tutaj gra WW w jungli: http://scr.hu/23ea/3ia2b


Opublikowano

Na Tristane kupuję się BotRK, zresztą jak na wszystkich po tych nerfach BT. Na Teemo kupuj maskę. Jak grasz przeciwko Zed'owi to rashuj Zhonya.

 

Popraw farmę, bulid i powinno być OK. Jak wróciłem do LoL'a to z Silvera wyszedłem w 2 dni.  ^_^ Powodzenia w dalszych grach.

Opublikowano

Tristiana ,ok akurat wypadło mi z głowy tak samo z teemo.

 

A zhonya nie była mi potrzebna jak on nawet się we mnie bał wbić ;x 

Opublikowano

tak naprawde? Może grasz lepiej brązie ... Najlepiej mnie hejtuj tak .. Bo to tylko potrafisz Panie "mądry"

 

tutaj przegrana niestety gra jaxiem w jungl... Teemo troll 0/22. 

ja jungle jako tako wygrałem, miałem praktycznie 2 jungle do dyspozycji, top'a pomogłem wygrać garenowi, niestety brał wszystkie kille tak się zagalopował. 

Mf natomiast tylko 2 razy przez całą gre użyła ulta, amumu używał gdzie popadnie. 

http://scr.hu/23ea/cys3t

Opublikowano

Kolejna gra tym razem Yi... No cóż Darius troll przegrał nam całą gre... Tak wiem staty mam jakie mam ale to już wina late game... 


win ratio na poziomie 44% i ciagle plakanie swiadczy ze jestes o 6 dywizji za wysoko :)

Tak win ratio taki jak jest.. W czym problem? Czy ja płacze? W żadnym meczu nie flame innych itd.. Ale ty wiesz lepiej co nie? 

Aha i stronki się nie załadowały bo brakuje około 5-6 gierek ;) które są 4 ok. win bądz więcej.

 

Wróciłem so Silver 5 ;/ http://scr.hu/23ea/pvx0p No nic late game op.

Opublikowano

Ap też sieka, a jako ad nie miałem szans pograć , brałem to co wolne. 

Tutaj gra 3vs5 ..... 

Tak czekam na ten hejt, jaka frama feedowałeś itd.. Nie mogę się doczekać.. najciekawsze, że teemo i eve to byli polacy I ZOSTALI ZE MNA I GRALI! 

i huragan składałem PO TO, ponieważ ich było 5 a nas 3, gdzie no wiecie...

5826914045012221201980.jpg

Opublikowano

Wiesz, tutaj na forum wszyscy gadają jacy oni pro i wgl... myślą, że jak nie masz 200 farmy w 20 minucie to jestes c**a bo im ktoś tak wmówił, że tyle oni powinni mieć, a sami tak nie potrafią... chcialbym zobaczyc historie osob co mowia wlasnie, ze mala farma - ale historie, a nie tylko zdjecie 1 gry gdy im najlepiej szlo...

farma nawet dobra jak na taka gre - niestety 3/7 staty to ci nie ocenie jak grales, bo mogles dobrze, a ich bylo wiecej, a mogles zlamic... musielibysmy obejrzec cala gre zeby cokolwiek powiedzieć... no ale mam nadzieje, ze uda ci sie w koncu wybic, powiem ci po prostu zebys gral, niech cie nie obchodza inni ludzie, czasem ty przegrasz przez cebulakow, czasem przeciwnicy, a nawet jesli - to co z tego?

Twoja liga to jedynie ranga, dzieki ktorej wiadomo na jakim poziomie bedzie ci dobierac przeciwnikow i sojusznikow. jeden dzien przegrasz 10 gier, to bedziesz grac na slabszych ludzi i wrocisz tam gdzie powinienes byc:) a kiedy ty zaczniesz grac tak jak reszta teamu twojego lub przeciwnicy, to bedziesz wiedzial, ze to miejsce w ktorym powinienes byc. ( oczywiscie do tego dochodzi pech/szczescie, ktore im jestes blizej swojej ligi ma coraz to wieksze znaczenie )

Niektórzy myślą, że to jest jak jakaś gra w której zdobywasz poziomy i jesteś coraz lepszy - owszem - jest tak do 30 poziomu, a potem to już nie jest tak, ze zdobywasz coraz to nowe rzeczy - zagrasz sobie gry rankingowe ABY WYBIERALO CI PRZECIWNIKOW NA TWOIM POZIOMIE, a nie po to, zeby byc w diamencie - bo jesli jestes na poziomie osob z diamentu - znajdziesz sie tam - jezeli nie - bedziesz w lidze w ktorej powinienes byc, dlatego graj gry rankingowe po to aby sie uczyc(ten tryb gry najlepiej dobiera przeciwnikow oraz sojusznikow w stosunku do twoich umiejetnosci), bo jak bedziesz lepszy to bedziesz tez potrzebowal lepszych przeciwnikow, a punkty rankingowe zdobedziesz w mgnieniu oka.

Ale się rozpisałem:) mam nadzieje, że rozumiesz teraz - nie bój się spadać z ligi, w końcu ci się uda wrócić tam gdzie powinieneś jak masz takie umiejętności

Opublikowano

Jesteś za słaby ja tam wygrywam w silverze Nunu pod AD mogę wstawić screena.

Słaba farma widać się nie starasz ,pewnie dopiero wyszedłeś z brązu.


 

47990292595971448862.png

Opublikowano

 

Witam! Po 18 seriach wreście jestem w S4 ... no nie? Po 7 win streak wreście jest! pragne zaznaczyć, że mainuje nidalee długo i nie gram na gównach typu BOL !! oto ssy z 7 ostatnich gier:

Tristiana: http://scr.hu/23ea/gj9l2

Teemo: http://scr.hu/23ea/x69c2

Nidalee: http://scr.hu/23ea/3d97v - grałem jako support.

Nidalee: http://scr.hu/23ea/8rhv1

Znów nidalee: http://scr.hu/23ea/w02sj - piękne 17/0 >3

Nie musze pisać kto: http://scr.hu/23ea/vpkew

I tutaj z histori meczów, ucieło tristianke ;)http://scr.hu/23ea/kin45

Tak hejtujcie jak to farma itd.. na to czekam :D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tutaj będe zamieszczał ss'y z S4:

I mam 1 win oczywiście nidalee :)http://scr.hu/23ea/i9ugt

Tutaj oddawałem z początku kille ezowi, co dało pozytywne skutk, ale late już przegraliśmy. NIe chcaił mnie póścić mida Tf i przegrał na annie, zaś Vi była afk przez 10 min. http://scr.hu/23ea/gfgea

 

Tutaj gra WW w jungli: http://scr.hu/23ea/3ia2b

 

Ładnie ci idzie, ale mmr słabe :P Powodzenia

 

 

Jesteś za słaby ja tam wygrywam w silverze Nunu pod AD mogę wstawić screena.

Słaba farma widać się nie starasz ,pewnie dopiero wyszedłeś z brązu.

 

 

To czy ma dobrą farme czy nie nie zależy od tego czy się stara, bo bronze który się w chooy stara i tak nie zdobędzie 70 w 10 minucie ( dla mnie to jest taki priorytet )

Dlaczego piszesz mu że jest za słaby?

sweetgrove_eune_67_4_nozg.png

Opublikowano

Ładnie ci idzie, ale mmr słabe :P Powodzenia

 

To czy ma dobrą farme czy nie nie zależy od tego czy się stara, bo bronze który się w chooy stara i tak nie zdobędzie 70 w 10 minucie ( dla mnie to jest taki priorytet )

Dlaczego piszesz mu że jest za słaby?

bo moge i jest i to uzasadnilem  92 farmy w 48 minucie xD

47990292595971448862.png

Opublikowano

Myśle że bardziej pasowałbyś w bronzie niż w silverze,ale cóż poziomy podobne. Nie wiem jak można brać ignite na ADC i to jeszcze na Varusie WTF?

Da build na jaxie. Brak słów,poogladaj może pro graczy bo na takim poziomie to nawet s3 nie wbijesz.

Opublikowano

Wiesz, tutaj na forum wszyscy gadają jacy oni pro i wgl... myślą, że jak nie masz 200 farmy w 20 minucie to jestes c**a bo im ktoś tak wmówił, że tyle oni powinni mieć, a sami tak nie potrafią... chcialbym zobaczyc historie osob co mowia wlasnie, ze mala farma - ale historie, a nie tylko zdjecie 1 gry gdy im najlepiej szlo...

 

farma nawet dobra jak na taka gre - niestety 3/7 staty to ci nie ocenie jak grales, bo mogles dobrze, a ich bylo wiecej, a mogles zlamic... musielibysmy obejrzec cala gre zeby cokolwiek powiedzieć... no ale mam nadzieje, ze uda ci sie w koncu wybic, powiem ci po prostu zebys gral, niech cie nie obchodza inni ludzie, czasem ty przegrasz przez cebulakow, czasem przeciwnicy, a nawet jesli - to co z tego?

 

Twoja liga to jedynie ranga, dzieki ktorej wiadomo na jakim poziomie bedzie ci dobierac przeciwnikow i sojusznikow. jeden dzien przegrasz 10 gier, to bedziesz grac na slabszych ludzi i wrocisz tam gdzie powinienes byc:) a kiedy ty zaczniesz grac tak jak reszta teamu twojego lub przeciwnicy, to bedziesz wiedzial, ze to miejsce w ktorym powinienes byc. ( oczywiscie do tego dochodzi pech/szczescie, ktore im jestes blizej swojej ligi ma coraz to wieksze znaczenie )

 

Niektórzy myślą, że to jest jak jakaś gra w której zdobywasz poziomy i jesteś coraz lepszy - owszem - jest tak do 30 poziomu, a potem to już nie jest tak, ze zdobywasz coraz to nowe rzeczy - zagrasz sobie gry rankingowe ABY WYBIERALO CI PRZECIWNIKOW NA TWOIM POZIOMIE, a nie po to, zeby byc w diamencie - bo jesli jestes na poziomie osob z diamentu - znajdziesz sie tam - jezeli nie - bedziesz w lidze w ktorej powinienes byc, dlatego graj gry rankingowe po to aby sie uczyc(ten tryb gry najlepiej dobiera przeciwnikow oraz sojusznikow w stosunku do twoich umiejetnosci), bo jak bedziesz lepszy to bedziesz tez potrzebowal lepszych przeciwnikow, a punkty rankingowe zdobedziesz w mgnieniu oka.

 

Ale się rozpisałem:) mam nadzieje, że rozumiesz teraz - nie bój się spadać z ligi, w końcu ci się uda wrócić tam gdzie powinieneś jak masz takie umiejętności

Święta prawda. Miałem taki fajny win streak teraz przegrałem 5 gier z rzędu .. ;/ Smutne ale prawdziwe, ta ostatnia tristianą, no cóż ww był 1 raz na bocie, gdzie heca przez dokładnie 5 min siedział cały czas na bocie , 3vs2 botlane. Yi który grał na afk jax'a zrobił 5/13 a w lobby chwalił się jak to zrobił pentakill 4x w grze ;/ jax oczywiście afk 10 min staty 8/3 bodajże. Niestety nie zrobiłem ss'a z tej gry, ale łapcie historie. 

4p5ux1.jpg

Czekam na ten hejt jaki ty jesteś itd.. Na to czekam powiem wam. Pozdrawiam ide grac kolejne.

Opublikowano

Sam byłem w silver IV na początku sezonu, ale teraz gram o niebo lepiej i aktualnie siedze w Platynie 3 grając głownie ADC. 

Ja bym tobie polecił zmainować sobie linie, a na tej lini mieć mniej więcej 3-4 postacie, kóre na prawde ogarniasz. I nigdy nie sugeruj się jakimiś countrami jak grasz adc. Masz wybór wziąć postać, którą naprawdę ogarniasz, a wziąć taką, które średnio umesz a jest kontrą? Bierz tą co ogarniasz. Jak chcesz grać adc, to znajdź sobie kogoś do duo supporta, pograjcie sobie kilkanaście normali aby mieć lepszą komunikacje między sobą i zgranie. I nigdy nie zwalaj winy na kogoś, zawsze patrz na siebie. Gdy byłem w silverze grałem ryzykownie, ale teraz wiem, że lepiej zawsze odpuścic jakąś akcje gdzie ty możesz zdobyć killa, ale też mozesz zaryzykować zgonem.

 

Dla przykłądu: przeciwny adc na low stoi pod turretem, powiedzmy że za sec robi recall. Odpuszczasz zbierasz farme pushujesz, aby on stracił dużo farmy, jesteś 10-15 cs do przodu + lvl. A gdybyś dive'ował on mógłby cię ograć i zyskały killa. Pamiętaj zawsze staraj się grać bardziej defensywnie, analizuj co może się stać, a ryzykowne akcje podjemuj tylko wtedy kiedy mogą one nie mieć konsekwencji.

MPC <3
 

Opublikowano

Wiesz ja greedy nie jestem, jak mam tylko okazje to farmię. Głównie chodzę jungle i mida i mam po dokładnie 3 postacie które bardzo dobrze ogarniam.Dużo gier mam takich co wygrywam swoją linie./ 

Teraz grałem support blitz , i znów zapomniałem zrobić ss'a ale mam z histori : 

u3ynzr.jpg

Opublikowano

Grasz Teemo rankedy i dziwisz się że nie możesz wyjść wyżej ?

Ashe to też gówniany adc praktycznie najgorszy, może kup lepsze postacie ?

Masterie Shen supp, chyba nie grasz suppa Shenem ?

W masterii na Xina masz tą powiązaną z krytem, chyba nie składasz mu kryta ?

Masterki na Ryze co najmniej słabe.

 

Z masterek na tanka Runic Blessing jest useless.

W masterkach na Top Ad masz punkt w zmniejsenie dmg od mobów w jungli, o ile wiem to na topie nie ma mobów z jungli.

Hurrican składa się tylko na Kayle.

Thornmail na Yi jest słaby chyba że kupisz mu hp.

 

Czemu służy ten temat ?

Sam jestem Silver I ale człowieku ogarnij buildy.

Opublikowano

Nie zasługujesz nawet na silver, gry które wygrywasz to nie dzięki tobie, ktoś wygrywa to za ciebie. Staty mówią same za siebie, jesteś gówno warty, a farme to już nawet intermediate boty mają lepszą. Nie umiesz wcale grać, grając rankedy psujesz gry innym ludziom którzy zasługują aby znaleźć się wyżej, a przez to że tacy idioci jak ty uważają że dobrze grają. Powinieneś się zastanowić przed graniem każdego rankeda, czy może jednak nie poćwiczyć na botach albo na normalach. Prawda jest taka że tacy gówno się znający na grze ludzie srają się z tymi rankedami, bo twierdzą że grają na poziomie platyn czy goldów i muszą wyjść. Ja ci nie zabraniam grać rankedów, ale nie muszę oglądać twoich meczów żeby stwierdzić że grasz jak gówno. Zastanów się przed następnym rankedem czy tym swoim "skillem" czasem komuś nerwów nie stargasz.

Najlepszy był twój tekst po którymś meczu dzidałką, coś w stylu "and i dont want to give me mid GG WP EASY i carry this game" haha to było zabawne. 

Jak tak już z łatwością carry'ujesz to powinieneś mieć troche lepsze win ratio. 

Opublikowano

Nie zasługujesz nawet na silver, gry które wygrywasz to nie dzięki tobie, ktoś wygrywa to za ciebie. Staty mówią same za siebie, jesteś gówno warty, a farme to już nawet intermediate boty mają lepszą. Nie umiesz wcale grać, grając rankedy psujesz gry innym ludziom którzy zasługują aby znaleźć się wyżej, a przez to że tacy idioci jak ty uważają że dobrze grają. Powinieneś się zastanowić przed graniem każdego rankeda, czy może jednak nie poćwiczyć na botach albo na normalach. Prawda jest taka że tacy gówno się znający na grze ludzie srają się z tymi rankedami, bo twierdzą że grają na poziomie platyn czy goldów i muszą wyjść. Ja ci nie zabraniam grać rankedów, ale nie muszę oglądać twoich meczów żeby stwierdzić że grasz jak gówno. Zastanów się przed następnym rankedem czy tym swoim "skillem" czasem komuś nerwów nie stargasz.

Najlepszy był twój tekst po którymś meczu dzidałką, coś w stylu "and i dont want to give me mid GG WP EASY i carry this game" haha to było zabawne. 

Jak tak już z łatwością carry'ujesz to powinieneś mieć troche lepsze win ratio. 

Widzisz, oceniasz mnie a NBIGDY NIE GRAŁEŚ ZE MNĄ, więc nie możesz wiedzieć co ja pisze w danej grze czy flame itd. Założe się ,że Ty właśnie Ty nie zasługujesz na swoją dywizje. Czy to jest problem napisanie "and i don't..." Każdy ale to KAŻDY ma prawo tak napisać! 

 

Ktoś tam pisał o masterkach, KOLEGO one są tak nazwane, ale za każdym razem je zmieniam pod daną postać i gre w zależności czym gram i GDZIE. 

Kupić lepsze postacie? Po co ? Mam większość, Ashe jest zła? TY jesteś źly ale nie Ona. 

Więcej nie chce mi się pisać, pisanie do "drewno10" Pozdrawiam.

Opublikowano

Szczerze? Zwisa mi gdzie jesteś i jak się powinno grać w silver...... 

 

Prosze moderatora o zamknięcie teamu, bo to nie ma sensu... 

 

A i grasz jak szczere i solidne gówno. Znam lepszych od ciebie i od siebie. Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...