Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który czołg 8 tieru wybrać?


skorpion897

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najwiecwj zarabia typ 59 ale nie mozna go kupic. Jagoda jest druga.

 

Mylisz się. Typem grają tylko dobrzy gracze i dlatego ma więcej średniego przychodu. Jagodą jeżdżą pomidorki i zaniżają jej statystyki.

Opublikowano

Mylisz się. Typem grają tylko dobrzy gracze i dlatego ma więcej średniego przychodu. Jagodą jeżdżą pomidorki i zaniżają jej statystyki.

Chodziło mi nie tyle o zarobki co współczynnik zarabianych kredek. Kiedyś WG pokazało te dane i na górze byl typek 59 a po nim jagódka także ten...

Opublikowano

Chodziło mi nie tyle o zarobki co współczynnik zarabianych kredek. Kiedyś WG pokazało te dane i na górze byl typek 59 a po nim jagódka także ten...

To powiedz mi jak to jest, że Typek za więcej dmg i spota oraz tyle samo fragów ma mniej hajsu?

JgTiger za 4k zarobisz i 150k z premką.

W typie to musisz z 5.5k nabić (widziałem 5k dmg i 2k spota i 140k)

Opublikowano

To powiedz mi jak to jest, że Typek za więcej dmg i spota oraz tyle samo fragów ma mniej hajsu?

JgTiger za 4k zarobisz i 150k z premką.

W typie to musisz z 5.5k nabić (widziałem 5k dmg i 2k spota i 140k)

nwm... moze sie zmienilo. Z danych od wg wynikalo jasno ze typ mial wieksze zarobki... ale moze jakis ukryty nerf byl...

Opublikowano

Mimo wszystko IS jest przyjemniejszym czołgiem, bo ma mobilność i zawsze można wyjechać jako pierwszy w topie.

 

A jagodą nie można ? hahah

Obejrzyj odcinek faji szybcy i wściekli i ogl dobre wyniki tym czołgiem ^^

 

Jgtiger sam teraz będę kupował, isek się znudził.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

A jagodą nie można ? hahah

Obejrzyj odcinek faji szybcy i wściekli i ogl dobre wyniki tym czołgiem ^^

 

Jgtiger sam teraz będę kupował, isek się znudził.

 

Musisz robić epickie wyniki jak wyjeżdżasz jako pierwszy Jagodą. 

 

Może najwidoczniej nie potrafisz grać tym czołgiem i dlatego Ci się znudził? :)

Opublikowano

Musisz robić epickie wyniki jak wyjeżdżasz jako pierwszy Jagodą. 

 

Może najwidoczniej nie potrafisz grać tym czołgiem i dlatego Ci się znudził? :)

Ja często wyjeżdżam pierwszy i robię po 4k dmg, so...

Opublikowano

Albo... Co myślicie o lowe?

 

Japiepsze, wszyscy Ci piszą, a ty i tak swoje ...

 

Musisz robić epickie wyniki jak wyjeżdżasz jako pierwszy Jagodą. 

 

Może najwidoczniej nie potrafisz grać tym czołgiem i dlatego Ci się znudził? :)

 

Albo się k***a po prostu znudził po tylu bitwach ? 

To, że masz 8 czołgów w garażu, z czego tylko 2 ciężkie to się nie dziw.

Grałem tyloma czołgami ciężkimi, że znudziły mi się już.

Wolę grać teraz medami.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Kuruś - i tutaj Jugens ma racje. Mając 8 czołgów w garażu jest trudno, by ci się znudziła nimi gra. Mając 30 i grając czasami serię po kilkanaście bitew tym samym tankiem - można się zesrać. Jedynymi czołgami którymi mogłem tak grać to był Pershing, Patton, M103, T29 i T32. Do tego może BDR i Cromwell. Miałem 180 pojazdów w rękach. 7 mogłem grać dłużej niż 8 bitew z rzędu.

 

JgTiger 8.8 jest zawalisty na pierwszą linię wystarczy trochu wprawy i niszczy. Nie wiem o co ci chodzi.

 

A co do pytania ostatniego: Löwe ci nie podpasuje, bo to specyficzny tank. Snajper, wsparcie, trochę deff, trochę push. Cholera wie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...