Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dział o Filmach w pogaduszkach.


sonxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak się zastanawiam, jest już Muzyka, Anime, Sport, Dowcipy, Zadania Domowe więc pomyślałem że może na uwagę zasługuje dział "Filmy".

Można by tam podyskutować o najnowszych nowościach, ulubionych serialach itp...

Myślę że to dobry pomysł, wezcie to pod uwagę.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Od tego jest dział główny pogaduszek, nie.

Więc dlaczego jeśli mogę wiedzieć muzyka na swój dział w pogaduszkach?

Opublikowano

Więc dlaczego jeśli mogę wiedzieć muzyka na swój dział w pogaduszkach?

 

Widocznie było zapotrzebowanie na subforum o muzyce.

Opublikowano

3 gim ? :)

 

Mój wiek masz na profilu, poza tym nie wiem co ma dyskusja o szkole do działu z filmami.

Jeżeli chcesz dalej podyskutować to zapraszam na PW.

Opublikowano

Mój wiek masz na profilu, poza tym nie wiem co ma dyskusja o szkole do działu z filmami.

Jeżeli chcesz dalej podyskutować to zapraszam na PW.

Dobra ty oddałeś głos, podziękować...

Mam nadzieje że ktoś inny będzie na tak.

Opublikowano

Widocznie było zapotrzebowanie na subforum o muzyce.

Coraz częściej widuję tematy o filmach, więc jest zapotrzebowanie na to subforum.

 

 

TAK

 

 

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Tak, coraz więcej tematów typu "jaki horror polecacie", "znacie jakieś komedie?".

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Admin Cienia
Opublikowano

Faktycznie w pogaduszkach powstają tematy o filmach, jednak większość dotyczyczy poszukiwań danego tytułu, gatunku itp. Dyskusji o tej tematyce jest mało, tak więc główny dział pogaduszek powinien wystarczyć.

Jestem neutralny.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Jestem ZA, ponieważ często widuję tematy odnośnie filmów.

Opublikowano

A ja jestem za.

Takich tematów w pogaduszkach jest coraz więcej, a na pewno zainteresowanie działem będzie.

Opublikowano

A ja jestem za.

Takich tematów w pogaduszkach jest coraz więcej, a na pewno zainteresowanie działem będzie.

"Upadli powstaną"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...