Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Eqlimber.pl Precyzja, innowacja i dobra zabawa [Dedyk] [Medium]


Eqlimber

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!

 

R

 

E

 

K

 

L

 

A

 

M

 

A


:)

OFICJALNY START SERWERA SOBOTA Tj. 28.06.2014 GODZiNA 20.00
 

 

logopng_eexqsxq.png

W pierwszej kolejności chcemy poinformować, że nie mamy nic wspólnego z serwerem Restynid.

Projekt Eqlimber był tworzony długo przed Restynid.

 

 

 

fabuapng_eexqsep.png

Dawno, Dawno temu miała miejsce wielka eksplozja na Ziemi. Miliony lat trwało odrodzenie się świata.

W trzydziestej dziewiątej milenium ery Wojennego Młota powstała piękna kraina którą rządził pan ciemności Varant i Azrael.

Kraina ta była najpiękniejszą mówiono, że to raj na ziemi. Lecz ludzie bali się wejść na ten teren aż do czasu.

Pewnego dnia odważny, silny i rycerski wojownik Zon-Jung`a zgładził Varanta a Azrael uciekł. Zon-Jung został Panem krainy.

Wszystkim wspaniale się żyło, aż do pewnego razu. Zon-Jung ożenił się z piękną Marine i miał dwóch synów po czym niedługo zmarł.

Bracia Myro-kuz i Among-Zen już od najmłodszych lat nie dogadywali się a gdy mieli już ponad 20 lat

podzielili Krainę na dwie części, stworzyli dwa królestwa Kedos i Zynir. Od tamtej pory, aż do dzisiaj królestwa rywalizują ze sobą.

 

 

 

info-ogll_eenhxqr.png

typ-serwe_eenphpe.png

Eqlimber - projekt, prowadzony przez profesjonalistów.

Jest to serwer Hard z nutą Easy

Na początku chcieliśmy zrobić serwer jak za dawnych dobrych czasów gdzie było "czuć" klimat dobrej zabawy, lecz Globalny Metin narzucił nam pełno nowości przed którymi nie da się uchronić.

Więc tak, że i my wprowadziliśmy poprawki/nowości ale nie jest to przesadzone.

Serwer przeszedł już beta testy i wszystko działa prawidłowo.

Projekt Eqlimber został zaprojektowany i zrobiony z pełną precyzją aby serwer się długo nie znudził, a może nawet wcale

Nie będziemy pisali, że jest to najlepszy dedykowany serwer metin2 niż inne, ponieważ to już zostawiamy do Waszej oceny

Ale obiecujemy, że będziecie się tutaj dobrze bawili przez setki godzin smile.png

 

 

 

wane-link_eexqssa.png

Strona-Gl_eexwaqq.png

 

http://eqlimber.pl/

Rejestrac_eexspwp.png

 

http://eqlimber.pl/rejestracja.php

Klientpng_eexspsh.png

 

https://mega.co.nz/#!9B1zzATB!uB7XeZWej8blvjaKXt_WbapHqAjuhhnsOwVcXD2lZc0

forumpng_eexspap.png

 

W niedługim czasie po starcie

fanpagepn_eexspah.png

https://www.facebook.com/Eqlimber

ts3png_eexspae.png

 

xxx

parametry_eexshph.png

Procesor: Dobry

RAM: Dużo

Dyski: Pojemne

Łącze: Szybkie

 

 

 

raty-serw_eexsaxs.png

dopng_eennxss.png

Doświadczenie trudno określić w % czy też w cyfrach względem metina globalnego.

Po prostu doświadczenie jest dopasowane do całego projektu Hard/Medium aby nie było za trudno czy też za łatwo.

 

max-pozio_eenphhh.png

Maksymalny poziom na serwerze to 120. Możliwe, że w przyszłości zostanie on zwiększony.

Lecz aktualne wszystko jest dostosowane do tego poziomu (ekwipunek, mapy, dungeony, zadania, sklepy).

 

max-staty_eenprxx.png

Maksymalne statystyki które można poszczególnie rozdać (wit, int, sił, zrę) to 95 punktów.

Punkty statusu zdobywa się do maksymalnego lewelu.

 

drop-yang_eennxaq.png

Również i tutaj ilość wypadających Yang z potworów jest prawidłowo dopasowana do całości.

Trudno określić w % czy też w cyfrach względem metina globalnego.

 

drop-prze_eennxqe.png

Zdobywanie przedmiotów w większej części jest podstawowe, jednakże zmianą uległy szanse na zdobycie ulepszaczy oraz odpowiednio dopasowane do nowych potworów itemy/ulepszacze.

 

 

 

krllestwa_eenprwn.png

dwa-krlle_eenpxrs.png

 

 

kedospng_eenpsan.png

 

kedzospng_eenpapp.png

Imperium Kedos znajduje się w południowej części kontynentu.

Założone zostało przez Myro-kuz`a.

Są oni wyśmienitymi łowcami.

 

 

zynirpng_eenpahx.png

 

zynirpng_eenpaxa.png

Królestwo Zynir znajduje się we wschodniej części kontynentu.

Założone zostało po rozpadzie dawnego królestwa Okoros w drugiej kolejności po Kedos'ie przez Among-Zen`a.

Głównym zajęciem ludności jest poszukiwanie.

 

 

 

eq-na-sta_eexsaex.png

Na początek swej przygody w świecie Eqlimber, otrzymacie zestaw przedmiotów.

Zestaw dopasowany w zależności od klasy postaci.

Nie przejmujcie się, że na początek gry taki słaby ekwipunek, ponieważ już od 1 lvl`u zaczynają się ciekawe i opłacalne misje.

 

 

EQ-na-sta_eenpepw.png

 

 

 

handlarze_eexshex.png

handlarka_eenrans.pnghandlarka_eenraeh.png

handlarz-_eeerpea.pnghandlarz-_eeerhhx.pngh-2png_eeerhxp.png

handlarz-_eeerpqs.pnghandlarz-_eeerhhe.png

 

 

 

sys-uleps_eenhnnn.png

 

bronie-wo_eennppa.png

 

mieczepng_eennphp.png

 

miecz-try_eennphq.pngruniczny-_eensaan.pngmiecz-odd_eewrapr.png

 

 

miecze-2-_eeeanax.png

 

pogromca-_eeehwwe.pngostrze-wa_eeehwwq.pngostrze-ci_eeehwss.png

 


bron-ninj_eeeanqq.png

 

sztyletyp_eeeaehp.png

 

ninja-75p_eeeanhs.pngninja-93-_eeeanrp.pngninja-111_eeeanre.png

 

 

ukipng_eeeawse.png

 

uk-diabap_eeehwar.pnguk-feniks_eeehwae.pnguk-urokup_eeehwaw.png

 

 

bronie-su_eeeawas.png

 

swiety-mi_eenawqa.pngmiecz-smo_eenawqq.pngmiecz-gni_eenasrn.png

 

 

bronie-dl_eeeawqn.png

 

wachlarze_eeeawqa.png

 

wachlarz-_eeenepe.pngwachlarz-_eeenehh.pngwachlarz-_eeenehe.png

 


dzwonypng_eeeaspn.png

 

dzwon-szc_eeenerr.pngdzwon-smo_eeenere.pnglaska-odw_eeeners.png

 

 

broni-eex_eeqpwep.png

 

zatruty-m_eewewea.pngmiecz-cie_eewewws.png

 

miecz-alu_eewewsr.pngostrze-za_eewewse.png

 

skrzydeka_eewewax.pngnozepng_eewewaa.png

 

stalowy-u_eewewqx.pngmroczny-u_eewewqa.png

 

bambusowy_eeweshh.pngadspng_eewesha.png

 

 

zbroje-wo_eeeaspe.png

 

wojo-80-l_eeewpre.pngwojo-95-l_eeewpnr.pngwojo-113-_eeewpeh.png

 

 

zbpng_eeeashs.png

 

ubranie-n_eeeaqae.pngszata-smo_eeeaqqw.pngzbroja-ci_eeeqphx.png

 

 

zbr-surap_eeeasep.png

 

sura-75-l_eewphah.pngsura-95-l_eewphaa.pngsurapng_eewphqe.png

 

 

zbroje-sz_eeeassx.png

 

szata-smo_eewpqnh.pngzote-ubra_eewpqer.pngzbroja-up_eewpqea.png

 

 

 

biuteriap_eeeewrw.png

 

Branza-Ip_eeqrrhn.png----->Branza-II_eeqrrrp.png

 

Kolczyki-_eeqrrrq.png----->Kolczyki-_eeqrrxp.png

 

Naszyjnik_eeqrrxr.png----->Naszyjnik_eeqrrxe.png

 

Buty-Ipng_eeqrrxs.png----->Buty-IIpn_eeqrrnp.png

 

 

 

przetopyp_eewnahr.png

 

kilofpng_eeqpsrr.png

Przetopy są wydobywane w podobny sposób jak na globalu.

W podobny sposób to znaczy, że troszeczkę zostało to zmodyfikowane.

 

 

 

bonusypng_eeeeewx.png

Maks. PŻ: 3000

Maks. PE: 80

Inteligencja, Siła, Zręczność, Witalność: 12

Szybkość Ataku: 8

Szybkość Ruchu: 20

Szybkość Zaklęcia: 20

Regeneracja PŻ/PE: 30

Szansa na otrucie, omdlenie, spowolnienie: 8

Atak: 50

Krytyczny Cios, Przeszywające uderzenie: 10

Unik, strzały, sztylet, miecze, dwureczna broń, wachlarze, dzwony: 10, 15

Błyskawicze, Ogien, Wiatr, magia: 10, 15

Orki, Zwierzęta, Mistyki, Diabły, Nieumarłe: 20

Silny na ludzi: 5, 10

Kradzież PŻ/PE: 10

Blok Ciosu, odbicie ciosu: 15

Doświadczenie, Drop Yang, Drop Przedmiotów: 20

 

 

 

kamienie-_eewhpeq.png

Pełno dopracowany system ulepszania KD.

Maks. KD to +5

 

 

 

wyglad-mi_eexsrpa.png

Odświeżone M1

 

Kedos:

kedos-1pn_eeewrhe.pngkedpng_eeewrrh.png

 

 

Zynir:

 

zynir1png_eeewrxh.pngzynir2png_eeewrxe.png

 

 

 

 

expowiska_eeeaqwx.png

Na naszym serwerze znajdziecie standardowe expowiska + kilka nowych:

 

legendarn_eenpqwq.png

zaklete-p_eenhphq.png

 

 

 

dungeonyp_eexsehp.png

 

wiea-demo_eewapqx.png

 

komnata-p_eewapep.png

 

witynia-s_eewahhp.png

 

katakumby_eewahxh.png

 

 

 

zwierzaki_eexsssq.png

Spotkacie u nas standardowe zwierzaki występujące na większości serwerów.

Zwierzaki można zdobyć z misji, lecz nie jest ona taka łatwa. Po zdobyciu zwierzak zostaje z nami na stałe.

Po zdobyciu zwierzaka/ów możemy je expić jak na razie do 10 lvl (możliwe, że lvl zostanie zwiększony z biegiem czasu)

Każdy zwierzak ma bonusy (pż,int, sił itd.)

Po wbiciu zwierzakowi np: 2 lvl`u bonus możemy zwiększyć o daną ilość punktów, aż do 10 lvl

 

lodowy-fe_eenrsxq.pngtygrysekp_eenrsep.pngpandapng_eenrswa.png

azrealupn_eenrssw.pngboczuzpng_eenrssa.pnglwitkopng_eenrsaw.png

piesekpng_eenrsqe.pngognisty-f_eenrape.png

 

 

 

wierzchow_eexsnqp.png

wierzchow_eewhpsa.png

Standardowo na serwerze będą do zdobycia następujące Wierzchowce:

- Młody Dzik

- Młody Wilk

- Młody Tygrys

- Młody Lew

Oczywiście będzie można zdobyć inne nowe Wierzchowce, na takiej zasadzie jak kostiumy czyli ze specjalnych eventów.

System Wierzchowców.

Wierzchowce będzie można zbroić do 3 lvl`u.

Np: Młody Wilk ----> Dziki Wilk ----> Dzielny Lew.

A tak oto prezentuje się w grze:

ModyWilkj_eewrwne.jpg----->WilkWierz_eewrweh.jpg----->DzielnyWi_eewrwew.jpg

 

Czym bardziej uzbrojony Wierzchowiec tym lepszy wygląd oraz lepsze bony.

Oczywiście po pierwszym zdobyciu Wierzchowca np: Młodego Dzika Wierzchowiec zostaje z nami na stałe.

 

 

 

system-ko_eexswrw.png

kostiumyp_eeenene.png

Dokładnie jeszcze nie wiemy jakie kostiumy będą do zdobycia, ponieważ będzie to zależało od event'u.

Wiemy natomiast, że kostiumy będą do zdobycia tylko i wyłącznie podczas specjalnych wydarzeń.

Będą 3 szanse na zdobycie kostiumu:

- W grze

- Na FanPage

- Do kupienia w ItemShop

Więcej informacji podamy kilka dni przed zabawą (event'em).

No i oczywiście kostiumy będą miały jakieś bonusy ale tego dowiecie się niebawem podczas event'u.

 

Na Eqlimber również nie zabrakło kostiumów Youtube'ra/ki

kostiumyp_eeqnwsq.png

 

Jak można go zdobyć?

trzeba posiadać minimalnie 500 subskrypcji!

Po stworzeniu 3 pozytywnych filmików na temat naszego serwera które będą na YouTube, kostium oraz range na forum "V.I.P" otrzymacie od Administratora Eqlimber.

 

 

 

nowe-fryz_eeeneqx.png

 

1png_eeqpapa.png2png_eeqpahh.png3png_eeqpahr.png4png_eeqpahn.png5png_eeqpahe.png6png_eeqpahw.png

1png_eeqpsan.png2png_eeqpsaa.png3png_eeqpsaq.png4png_eeqpsqh.png5png_eeqpsqx.png6png_eeqpsqn.png

5png_eeqparn.png4png_eeqpare.png3png_eeqparw.png2png_eeqpars.png1png_eeqparq.png

 

Nowe fryzury będą do zdobycia w taki sam sposób jak kostiumy.

Jeśli chodzi o standardowe fryzury będą one dostępne z OX oraz do kupienia w ItemShop'ie.

 

 

 

bossypng_eexsapq.png

Bossy na serwerze są standardowe + kilka nowych.

 

Jest to BOSS znajdujący się w Komnacie Pająka.

 

bar-pajpn_eeaqesn.png

 

 

Generał jest BOSS'em znajdującym się na szczycie Wierzy Wzgnańców.

 

genera-hu_eeehwqe.png

 

 

Azrael to pan Piekielnych Katakumb.

 

azraelpng_eeerhan.png

 

 

Owy smok panuje w swojej Świątyni.

 

beran-set_eenxqqp.png

 

 

Te 2 nowe BOSS'y można znaleźć na nowej mapie od 100 lvl.

Jeden jest silniejszy od drugiego, więc należy wybierać rozważnie atakują któregokolwiek.

Jednak po pokonaniu ich czeka was sowita nagroda w postaci nowego i bardzo cennego ulepszacza.

 

gnol-lord_eeerrhh.pngglwny-gno_eenxqar.png

 

 

Są to kolejne 2 nowe BOSS'y. Pochodzą z mapy na 110 lvl.

Są niesamowicie silne, ale skrywają bezcenne ulepszacze.

 

rakszaspn_eeerrra.pngmartynpng_eeerrrp.png

 

 

 

metinypng_eexssqn.png

Również i metiny są standardowe + kilka nowych.

 

Metiny te występują w Atlantydach.

Drop z nich jest zbliżony do drop'u z Metina 90 lvl.

Jednak te Kamienie posiadają większe % na zdobycie stalek, broni 65 lvl i itd.

 

metin-zba_eenxaxx.pngmetin-zdr_eenxaee.png

 

 

Te 2 Kamienie Metin pochodzą z Wierzy Wygnańców.

Metin Odwetu znajduje się na I Piętrze.

Metin Rozgoryczenia (105 lvl) znajduje się kila pięter wyżej.

Drop z tych Metinów różni się nie co od tych wyżej.

Tutaj również występuje różnica %.

 

metin-odw_eeaqees.pngmetin-roz_eeaqenn.png

 

 

Są to najsilniejsze Kamienie Metin na serwerze.

Z tych Metinów lecą nowe ulepszacze, bronie na 75 lvl oraz kilka innych przydatnych przedmiotów.

Występują na 2 nowych mapach wspomnianych wyżej w prezentacji.

 

metin-zaw_eenxawn.pngmetin-pyc_eenxasa.png

 

 

 

ulepszacz_eexqsww.png

niebieska_eexqnsq.png

niebieska_eexaqpx.png

Niebieska perła. Kobiety je kochają.

 

biaa-pera_eexqexs.png

Biaapng_eexaaqq.png

Idealnie biała perła. Kobiety je kochają.

 

krwawa-pe_eexqeen.png

krwawapng_eexaqph.png

Krwawo-czerwona perła. Kobiety je kochają.

 

smoczy-sz_eexqesq.png

szponpng_eexahpa.png

Widok tego strasznego szponu budzi wspomnienia...

 

smocza-us_eexqeax.png

uskapng_eexahhp.png

Smocze Łuski należą do najtwardszych znanych materiałów.

 

broszura-_eexqeqp.png

broszurap_eexaqpp.png

Ta broszura zawiera informacje o potencjale i słabościach ludzkiej anatomii.

 

esencja-k_eexqwep.png

esencja-m_eexsasx.png

Jest to fiolka, która zawiera esencję bardzo silnych Kamieni Metin. Jest ona bardzo cenna.

 

rkojescpn_eexqwse.png

rkojepng_eexappp.png

Kawałek miecza wielkiego wojownika, który jest wodzem wszystkich Gnomów. Przedmiot ten ma niewiarygodną wartość.

 

rogi-krll_eexqwss.png

rogipng_eexapph.png

Jest to symbol najsilniejszego potwora tego świata. Tylko nieliczni będą trzymać ten przedmiot. Mało kto jest zdolny bo pokonać Mantyaxwar'a.

 

fragment-_eexqwsq.png

kawaek-me_eexsqqs.png

Jest to fragment najsilniejszego Kamienia Metin. Jako jedyny Metin, pozostawia po sobie jakikolwiek kawałek, który wojownik może zebrać po jego zniszczeniu.

 

czaszka-g_eexqwqw.png

czaszkapn_eexsqqe.png

Jest to przedmiot, który Gnoll Lord przyczepił sobie do pasa po zniszczeniu swojego największego przeciwnika. Nikomu nie odda tej zdobyczy choćby za cenę życia.

 

kiepng_eexqwaq.png

 

kiepng_eexsqqq.png

Jest to Kieł syna Mantyaxwar'a, króla Mantikor. Jest on przyczepiony do jego skóry na ogonie. Tylko najwięksi wojownicy potrafią oddzielić Kieł od ogona tego potwora.

 

 

 

perypng_eewnsqh.png

Jeśli chodzi o perły są one dosyć cennymi ulepszaczami.

Więc szczególnie zachęcamy do połowu ryb smile.png.

 

 

 

wspomagac_eewnswe.png

 

1png_eeqpsrw.png2png_eeqpsra.png3png_eeqpsxh.png4png_eeqpsxx.png

5png_eeqpsxs.png6png_eeqpsxa.png7png_eeqpsnr.png

10png_eeqpswh.png9png_eeqpswe.png

 

Jak zdobyć?

Można wydropić z potworów, lub kupić w ItemShopie.

 

 

 

yciepng_eewnaxw.png

Tzw. respawn HP

Od razu po wstaniu HP regeneruje się nam do Fulla.

 

 

 

misje-fab_eexsenh.png

Jako, że jest to serwer Hard/Medium,

Misji jest tu bardzo dużo (fabularne jak i misje dodatkowe),

Lecz pozostanie to tajemnicą, aby było to niespodzianką.

 

 

 

biologpng_eexsewr.png

biologpng_eexqaph.png

zby-orkap_eenaeew.png

Misja na 30 Lvl

1png_eeqpanh.png

 

ksiga-klt_eenaeea.png

Misja na 40 Lvl

2png_eeqpanr.png

 

pamiatka-_eenaewh.png

Misja na 50 Lvl

3png_eeqpann.png

 

matowy-ll_eenaesx.png

Misja na 60 Lvl

4png_eeqpans.png

 

konar-zel_eenaese.png

Misja na 70 Lvl

5png_eeqpaep.png

 

certyfika_eenaess.png

Misja na 80 Lvl

6png_eeqpaeh.png

 

duchodrze_eenaesa.png

Misja na 85 Lvl

7png_eeqpaer.png

 

notatkapn_eenaesq.png

Misja na 90 Lvl

8png_eeqpaen.png

 

Wkrótce

 

 

 

umiejtnos_eewhphx.png


1png_eeqpasx.png2png_eeqpasn.png3png_eeqpase.png

4png_eeqpasw.png5png_eeqpass.png6png_eeqpasa.png

7png_eeqpasq.png8png_eeqpaap.png

 

Aby osiągnąć poziom G danego skilla.

Musimy pomyślnie przeczytać 20 instrukcji.

 

Jak możemy zdobyć instrukcje?

 

Każdą instrukcje można zdobyć ze specjalnego pudełka ( Pudełka Instrukcji I-VIII ).

Numer pudełka świadczy o maksymalnej ilości instrukcji jaka może wylecieć.

Przedmiot ten możemy zdobyć z Kamieni Metin oraz ze Skrzynek Ucznia, Eksperta i Mistrza, oraz z potworów z odpowiednim lewelem do danej mapy.

 

 

G1 - P

50513.pngKamienie Duchowe możemy zdobyć z bossów i metinów.

Szkolenie przebiega podstawowo.

Treningi odbywają się co 24 godziny, lecz możemy użyć czarów które przyspieszają ten czas oczekiwania do 1 sekundy. Zwoje znajdują się u handlarki różnościami.

 

 

 

kamienie-_eewnars.png

Kamyczki dropią z metinów, oraz można zakupić w ItemShopie Kamień duchowy specjalny.

Kamień specjalny daje 100% na pomyślne podwyższenie skila.

 

 

 

system-ko_eexsnax.png

Na start otrzymujemy I poziom konia.

Następne poziomy możemy zdobywać wykonując odpowiednie misje poprzedzone wydropieniem Medalu Konnego.

Koń jest również do zdobycia z ItemShop'u jako srebrny bądź złoty certyfikat.

 

Srebrny Certyfikat 50039.png  - Koń poziom 11

Złoty Certyfikat  50040.png- Koń poziom 21

 

 

 

nowocipng_eexsswe.png

tabela-bo_eewwpex.png

Specjalna tabela pod przyciskiem X

Dzięki tej tabeli będziecie mogli sprawdzić wszystkie swoje bonusy bez potrzeby samodzielnego liczenia.

Bony-Ipng_eeerrxs.png

 

sky-boxyp_eewwpee.png

11jpg_eewahex.jpg

 

godzina-n_eewwpeq.png

Jeżeli nie chce Ci się minimalizować metina, a pod ręką nie masz telefonu lub zegara wystarczy otworzyć globalny czat w grze aby sprawdzić godzinę.

Czatpng_eewrsre.png

 

Oraz wiele więcej + nowe systemy z osiągnięciami.

 

faqpng_eeeepqp.png

 

Czy bony 6/7 są na serwerze?

Nie

 

Czy do "itemów" wchodzą maksymalne bonusy?

Nie

 

+ ile maksymalne KD?

+5

 

Czy warto wykonywać misje (questy)?

Tak, jest to zdecydowanie opłacalne.

 

Czy jest dozwolony bonusch switcher (BS)?

Nie

 

Czy na serwerze są tzw: autopoty?

Tak

 

Czy na serwerze jest 6 skill?

Nie

 

Czy można napotkać w mieście nowych NPC?

TAK

 

Czy na serwerze są mounty?

Jak na razie nie ma, może kiedyś dodamy lecz to już będzie od Was zależało.

 

Czy na serwerze jest taniec Gangnam Style?

TAK

 

Czy na serwerze są wspomagacze (rosy)?

Nie ma

 

Skąd 5 bon?

Szkatułki oraz IS

 

Skąd marmury?

Marmury dropią z potworów

 

Czy kupony SM są w grze?

Tak

 

Czy dropią sztabki złota?

Nie

 

Czy jest System Run?

Jak na razie nie ma, lecz jeżeli będzie już kilka max leweli i powieje nudą na serwerze. System ten zostanie wprowadzony

 

Czy są Skrzynie Ucznia?

Tak oczywiście, że są. Nagrody są bardzo cenne ale dokładniej dowiecie się sami.

 

Czy jest Wikipedia serwerowa?

Niedługo po starcie Wikipedia zostanie dodana na stronę główną.

 

Czy jest automatyczna zmiana Dzień/Noc?

Jak na razie nie ma, zrobimy ankietę czy ten system ma być w życiu serwera czy też nie

 

Gdzie wydropie broń na 30lv?

Standardowo jak na metinie globalu oraz misje.

 

Czy będą możliwe do zdobycia nagrody rzeczowe np: z eventów?

Oczywiście, że tak lecz wszystko w swoim czasie.

 

 

 

administr_eeeneas.png

[HA] Spayki

[HA] Mr.AxE

[HA] Troian

[GM] Abdul

[GM] Skillzor

[GM] Adi

 

 

 

start-ser_eexssre.png

 

 

 

sowem-kon_eexssxa.png

Setki miło spędzonych godzin przy projekcie. Wszystko zostało prawidłowo przemyślane, wykonane i sprawdzone więc całość powinna działać poprawnie.

Wejdźcie do świata Eqlimber a magia i radość z gry zatrzyma Was na dłużej smile.png.

Serwer był tworzony z myślą o Was (graczach), oczywiście będziemy brali pod uwagę wasze propozycje itd.

 

 

 

sygnatury_eexssnn.png

 

Sygnatura I:

 

1959619_679759265420409_1601962449_n.png

 

Sygnatura II:

 

1959619_679759262087076_1199445896_n.png

 

 

 

strona-ww_eensaqh.png

strona-gl_eenwphh.png

 

 

 

sspng_eensqhp.png

1png_eeennqh.png

 

SSIIpngee_eeennqs.png

 

Nasz serwer Eqlimber oczywiście posiada Team Speaka`3 (Ts3) .

Kanały prywatne, gildyjne, oraz vip oczywiście wszystko darmowe.

Na Ts3 również będzie dużo konkursów z cennymi nagrodami, więc już teraz zachęcamy do korzystania z naszego Team Speaka`3 smile.png.

Jest to jakieś 80% co spotkacie na serwerze reszta pozostanie niespodzianką, dowiecie się jak zagracie smile.png

Wszystkie poprawki będą uzupełniane na bieżąco.

Jakieś pytania? to zapraszamy do pisania postów pod tematem.

Pozdrawiamy ;)

 

Poprawnie wyświetlająca się prezentacja w postaci filmu: https://invalid.invalid/



Klient: https://mega.co.nz/#!9B1zzATB!uB7XeZWej8blvjaKXt_WbapHqAjuhhnsOwVcXD2lZc0



Łatka: Aby wszystkie channele Wam działały oraz patcher + mała graficzna poprawka: https://mega.co.nz/#!UAcihSgT!53-3jC-aJte2WKhv-BIP3oPnRmRNJ2tAvQyhSoJFIWU

Pliki z folderu łatka należy przenieść do folderu z nasza grą w pack oraz podmienić.



START SERWERA GODZINA 20.00



Rejestracja otwarta.

eqlimbers_eeqhhnr.png

Opublikowano

Truta skad bo nie doczytalem?

Standardowo + nowe bossy

 

 

Takie pytanie mamy do Was, czy wszystkie obrazki wyświetlają się w prezentacji?

eqlimbers_eeqhhnr.png

Opublikowano

Prezentacja bardzo fajna lecz serwer mniej ciekawy :< mimo tego polecam i życzę powodzenia administratorom jak i wielu graczy ;) 

Opublikowano

Standardowo + nowe bossy

 

 

Takie pytanie mamy do Was, czy wszystkie obrazki wyświetlają się w prezentacji?

 

Wszystkie się nie wyświetlają.

Opublikowano

bedzie start dzisiaj ;d? widze ze malo ludzi zalozylo konta ;d

Ile na serwerze bedzie grało osób góra 1...

 

Założonych kont 5

Tak jest dzisiaj start o 20.00

eqlimbers_eeqhhnr.png

Opublikowano

Widzę, że faktycznie tak jak gracze pisali sezon na serwery wakacyjne/tygodniowe wystartował pełną parą.

 

858271403981348502825.jpg

 

Czy ten serwer będzie jeszcze działał? Pytam poważnie.

Opublikowano

HAhAHAHA medium? haha pozdro...

Na start kon i bron +0 nawet pierscienia tp nie ma idzie kupic za 400k a dropi po 7 yang z moba haha

Brak dodan i zmianek...

Exp jak na pl'u niezly niewypadl.

Jak dla mnie mozecie ten serwer umiescic w koszu.

Pozdro.

NIE POLECAM>

 

 

No i graczy od chu.... ;D 22 konta ;D a z tego gra 0 osob xD

Opublikowano

SERVER BARDZO FAJNY ADMISITRACJA  MILA POMAGA  PRACUJE NAD SERVEREM CHOC DOPIERO SIE UCZA :) PREZENTACJA MOZE WAS NIE ZACHECAC ALE WIDAC ZE SIE STARTAJA :) DOCENCIE TO ...  NA SERVER NIE WSZEDŁEŚ TO NIE OCANIAJ GO POZDRO  DROP YANG DZIS BEDZIE LEPSZY TAK SAMO  EXP POZDRO DLA "HEJTERZUW" xD

 

 

dodam ze wykupili reklame u youtuberow i metin2list :)

Opublikowano

Serwer naprawdę fajny. Dobry kontakt z administracją. Wszystkie napotkane problemy są zaraz rozwiązywane. Nie gra za dużo osób, ale starają się to zmienić reklamując serwer. Polecam dla wszystkich lubiących trochę posiedzieć, żeby nabić wysoki poziom. :)

Opublikowano

Co już serwer off?  jaki adres tsa? a w czym ten serwer jest medium tym ze pierscien tp w npc za 400k a kasy na 7lvl ledwo 30k i eq na +0 ;D

Opublikowano

Co już serwer off?  jaki adres tsa? a w czym ten serwer jest medium tym ze pierscien tp w npc za 400k a kasy na 7lvl ledwo 30k i eq na +0 ;D

z metinow 35+ dropi po 150/50/20/50 dodan i zmianek fms za misje na 30lv  a po 2  nie off tylko update wychodzi ktory wprowadza nowe szkaty :)

z ktorych dropia wspomagacze  pd rekawica itp :) gra sie bardzo przyjemnie  z administracja mozna pogadac i powiedzec co ci sie na servie podoba co nie co mogli by zmieni a co zostawic i pare rzeczy biora do serca i wprowadzaja to na server :)

tak ze smialo wbijajcie zobaczcie naprawde  to jest server medium/hard a nie  medium to jest o zmianki  a hard jest o lv

 

ale mam nadzieje ze ha mnie posluchal i zwiekszyl drop yang o 50/100%  i exp o 50% bo exp jest zaslaby troszke ;/

Opublikowano

z metinow 35+ dropi po 150/50/20/50 dodan i zmianek fms za misje na 30lv  a po 2  nie off tylko update wychodzi ktory wprowadza nowe szkaty :)

z ktorych dropia wspomagacze  pd rekawica itp :)

a ts adres bys mógł podać łaskawie Dzieki za adres tsa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...