Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War of Glory Medium Server | start edycji: 28.06.2014r godz 19.00 ! exp: 1000x / drop: 60% !


glorasek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


277631403884728695692.jpg


[...] Stojąc na skale spojrzeli za siebie. Koło jaskini działy się teraz dantejskie sceny. Kolejne hordy potworów
próbowały przedrzeć się do góry, tratując lub dosłownie rozrywając na kawałki swoich sparaliżowanych współbraci. Widok poszarpanych i tratowanych zwłok na tle brunatnych od krwi skał połączony z dzikim wyciem wyglądał w świetle księżyca tak obrzydliwie i makabrycznie zarazem, że DarkKnight splunął w przepaść i mruknął sam do siebie : "Obrzydlistwo.". Nie czekając dłużej ruszyli do odkrytego przez niego przejścia. Z trudem przeszli przez wąski, ciemny korytarz i ruszyli wąwozem. Kolejne zakręty sprawiały, że serca biły im mocniej... Czy za załomem skały będzie dalsza droga, czy też wąwóz okaże się ślepy i trzeba będzie wrócić na górę ? Tymczasem wąwóz był coraz głębszy i w pewnym momencie przestało go oświetlać światło księżyca. Tylko ciemny błękit na wąskim skrawku ponad nimi świadczył o tym, że wciąż są pod otwartym niebem. Zapalili pochodnie - teraz nie bali już się, że ich światło może ściągnąć monstra. Po kolejnym zakręcie przeszli, a właściwie przecisnęli się przez wyjątkowo wąski korytarz i ich oczom pokazało się najdziwniejsze miejsce, jakie widzieli w imperial guardian fort[...]


501181403884728695692.png
Start serwera Medium 28.06.2014r godzina 19.00 !

749481403884728695692.png
Wersja: ex700
Max il. Graczy Online: 500
Godziny działania: 24/7
Serwer dedykowany: TAK
Link: Strona Główna
Link: x
Link: x




669281403884728695692.png
Exp:
PvP/NoNPVP//VIP/GOLD
1000/800/1500/2000
Drop:
PvP/NoNPVP/VIP/GOLD
60%/60%/70%/70%
BB: Off
HP Mobów: 100%
Reset: Resa wykonujemy na 400 lvl. Brak resetu stat
GR: 70 resów / Nagroda: 500punktów do Web Shopu, koszt 2000000000
Eventy: W zależności od GM!
Zen Party Bug: OFF
Potion Bug: OFF
Shadow Bug: OFF
Gildia: 180 lvl
MG: 220lvl
DL: 250lvl
SU: od 1 lvl
RF:od 1 lvl
Max level Itemka: +15+28



416191403884728695692.png

Normal/Marlon Quest
DK: 5/6
DW: 5/6
Elf: 5/6
SUMM: 5/6
MG: 7
DL: 7
RF: 7



279911403884728695692.png

Czas Inwazji: 2h

Golden Goblin: 1
Golden Taikan: 1
Golden Dragon: 1
Golden Lizard: 1
Golden Tantalos: 1

VIP
Golden Goblin: 1
Golden Taikan: 1
Golden Dragon: 1
Golden Lizard: 1
Golden Tantalos: 1


749061403884728695692.png
Blood Castle: TAK
Devil Square: TAK
Chaos Castle: TAK
Illusion Temple: TAK
Castle Siege: TAK
Cry Wolf: TAK
Nightmare Event: TAK
Hatchery Event: TAK
Doppelganger: TAK
Imperial Fort: TAK
Last Man Standing: TAK
Medusa: TAK

ARCA WAR: TAK



541601403884728695692.png
Administrator Serwera:
Glory

JULKA

GameMaster:
Teska

Genius

Annan

 





317341403884728695692.png

Client bez dzwieku:
#1 Mirror

Patch wymagany do gry:
#1 Mirror

Dodatki
Muzyka do gry
Bibioteki wymagane do gry


344311403884728695692.png
- Sety socket !
- Pentagramy !
- Nowa Mapa Archeon !
- W budowie ARCA WAR !
- Customowy balans postaci !
- Webshop
- Gens System !
- Brak możliwosci dania party przeciwnemu Gensowi!
- Wymiana ren na WCoinP
- Wymiana Goblin Pointow na WCoinP
- Vote system - za oddany głos pkt WcoinP
- Reset skill tree na www
- Przeniesienie postaci do Lorencii
- Zamiana creditow na WCoinP
- Reset i Grand Reset
- Całkowicie customowy xShop ! zwierzaki, seale, buffy,, ringi fo, wingi fo 2, 2,5 i 3rd, masa rzeczy i dodatków !
- Zlap ducha, który ukrył sie na arenie i zdobadz WCoinP !
- Last Man Standing - Badz najlepszy, wygraj ze wszystkimi i wygraj cenne nagrody ! (nowy event w grze)
- Illusion Temple- niech twój fenrir zamieni się w GOLDa !
- LOCK SYSTEM !!! Zabezpiecz swoje hasło przed złodziejami, nieuczciwymi "kolegami"
- Wingi 2,5 LVL
- Nowe bronie z Ex700Plus
- Zdobywaj punkty WCoinP za wygrane eventy !
- Marry system
- Aż 10 dodatkowych depozytów !

 

- CUSTOM ITEMY DO ZOBACZENIA TUTAJ !!!!

850541403884728695692.png

738091403884728695692.jpg

291241403884729695692.jpg
 

374631403884729695692.jpg

 

150341403884729695692.jpg

Opublikowano

@glorasek czym sie rozni ten wog od poprzednich, wiejacych nuda?

chyba niczym... co jakiś czas powstaje nowa i ta sama edycja, tylko tym się różni haha

 

ps. hajs się musi zgadzać ^^

Opublikowano

juz kolejny raz widze te nazwe.. :D

FORFUN .. w chuuu * osob bedzie :D

a tam nie wbijam tu :D

VIP i nie vipy

p******e to :D

pewnie niczym sie roznic nie bedzie od poprzednich edycji :)

Kappa

Opublikowano

Wbijam ! 

Lepiej zagrać na normalnym serwerze Polskim który siedzi pare lat niż   pograć pare dni i serwer pada ! 

 

Wbijamy KocioasBK !! 

Opublikowano

gimby nie znajo lepszych serweró :) :) :)

 

lepiej pograc na gunwie co padnie po 1 tygodniu, niz na szajsie ktory jest nastawiony wylacznie na trzepanie hajsu do portfela pani gloraski_serw_dla_kaski. 

szkoda tablicy ascii na ten serwer :D

Opublikowano

Wbijam ! 

Lepiej zagrać na normalnym serwerze Polskim który siedzi pare lat niż   pograć pare dni i serwer pada ! 

 

Wbijamy KocioasBK !! 

 

Gram na serwerze który działa od startu i nie ma z nim żadnych problemów, nie będe reklamować ale siedzi na nim 350ppl dziennie :)

 

Polecam - KobcoN

Opublikowano

Polecam polecenie KobcoN'a

 

Tez tam gram, x1000, zero lagow, pay2win, sexmatow adminow za itemy i koleszkowania.

 

btw. ciekawe czy glorasek zarobi na nastepny samochod :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...