Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie udało się połączyć z serwerem. Spróbuj pozniej


green242424

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak w między czasie, zauważyłem ,że w grze ( zrobiłem test konto ) ze pod koniec zdobywa się jakieś monety co one dają? Oraz ruletka? Bodajże ona ulepsza nam bronie? opłaca się je modyfikować i na jaki okres czasu można je zmodyfikwoać?

Opublikowano

Monet używasz do ruletki (teraz z niej wylatują rzeczy do ulepszania, ale w czasie eventów wylatują z niej fajne rzeczy lub 5-shoty, dlatego warto je trzymać).

Tak, w tej chwili z ruletki wypadają rzeczy do ulepszania oraz przerabiania broni. Nie wszystkie bronie da się modyfikować, ale tak warto.

 

Zmodyfikowaną broń masz na tyle czasu ile masz zwykłą broń - jeśli masz perma to ulepszasz go na zawsze.

Jeśli kupisz na tydzień, ulepszysz i po tygodniu broń zniknie to ulepszenie również znika i gdy znowu kupisz broń to musisz ją na nowo modyfikować.

Opublikowano

Tak wgl. to jest szansa, że napiszą mi jakie dane wpisywałem przy rejestracji i wtedy mógłbym zrobić weryfikację na nowy email? Miał ktoś podobny problem?

Opublikowano

1. Od środy Nexon wprowadził nową politykę - teraz bardzo często będą się pojawiać nowe permy za GP.

Karabiny są za 80.000, a snajperki i karabiny maszynowe za 100.000

 

2. Na elimination może 1 osoba na cały room, a na QR około 6/16 osób w roomie. Na platinum jest może ze 10/16, a reszta to freerunerzy.

 

3. Najszybciej zarobisz GP w tej chwili na QR, kiedyś było dużo EXPa i GP na Nemexis HQ, ale to obniżyli.

 

4. Hackerów jest mało w tej chwili, wczoraj grałem kilka godzin, a spotkałem 1, który latał. Rzadko widywać hackerów - większość hacków nie działa, ale to może się zmienić z tygodnia na tydzień.

 

5. Chyba istnieje, widziałem go ale nie pamiętam kiedy to było.

 

Masz racje Vip hacki nie dzialaly, przez 2 dni ! ; P ale znowu dali Upadate, i mozna powkurfiac ludzi xD 

Opublikowano

Jeszcze się tak spytam jakich itemów mogę się spodziewać jeśli nie logowałem się na mojego 2LT3 <3  przez 2 lata? Podobno zmiana nicków była za darmo?

Opublikowano

Jeszcze się tak spytam jakich itemów mogę się spodziewać jeśli nie logowałem się na mojego 2LT3 <3  przez 2 lata? Podobno zmiana nicków była za darmo?

 

Jak się zalogowałeś w czasie S vs S (eventu) :P

 

Jak się nie logowałeś przez co najmniej 28 dni to dostaniesz:

Tydzień 1 (25.06.2014 – 01.07.2014)

 

M4A1 Desert Warrior (3 Days)

AK-47 Gold-Plated (3 Days)

G36E Valkyrie (3 Days)

MP5 MOD (3 Days)

P90TR (3 Days)

Micro UZI (3 Days)

Deckland (3 Days)

Mei (3 Days)

Hauser (3 Days)

Recon Vest (3 Days)

Tanker Vest (3 Days)

Assault Vest (3 Days)

Player Name Change

Player Record Reset

Terrain Backpack (7 Days)

 

 

Tydzień 2 (02.07.2014 – 08.07.2014)

 

FAMAS G2 (3 Days)

L96 Arctic Wolf (3 Days)

Cyclops Bandana (3 Days)

Recon Vest (3 Days)

Terrain Backpack (3 Days)

 

 

Tydzień 3 (09.07.2014 – 15.07.2014)

 

M4A1 SOPMOD (3 Days)

SR2 MK11 Navy (3 Days)

M60E4 Steel (3 Days)

Kalika Specialist Case

Terrain Backpack (7 Days)

 

 

Tydzień 4 (16.07.2014 – 22.07.2014)

 

Azazel Revived (3 Days)

Mei’s Revised MP7 MOD (3 Days)

Hawk’s Dragunov SVDS (3 Days)

Recon Vest (3 Days)

Devil Mask (3 Days)

Prankster Bandana (3 Days)

Codename Viper (3 Days)

Kamara (3 Days)

Ghillie Suit (7 Days)

Fedora (7 Days)

Viper’s Hair (7 Days)

Soccer Cap (7 Days)

Baseball Cap (7 Days)

JSF Suit (7 Days)

Opublikowano

Witam, przyszła mi już odpowiedz. A mianowicie 2222914047495371112344.png No to w takim razie chce się zalogować a tu bęc, nie mogę. Wpisuje login i hasło i nie chce mi się zalogować. WTF?

Opublikowano

Piszę tylko ,że nieprawidłowe dane. Odzyskałem email na który przyszła weryfikacja na stary email, ale pisze, że starciła ważność. Jeszcze jest w emailu ,,PW" do czego jest ten kod?


jest jest jest! ;) PW czyli zrestartowali mi hasło, wszystko już zmieniłem ;) Masz lajki w tym temacie za pomoc. Pozdrawiam

Opublikowano

A dostałeś ten drugi email z tą weryfikacją konta? Jeśli tak to poszukaj tam linku, może przez ten link musisz się zalogować.

 

W takim razie cieszę się, że mogłem pomóc :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...