Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Książka Steins;Gate jako kontynuacja fabuły.


Rhide

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego tak uważasz? Novelka przecież będzie o tym samym świecie, ci sami bohaterowie. Nie bedzie to historia z dupy. Wiec na jej podstawie bedzie sie dalo zrobic drugi sezon, niedowiarku

Chyba wystarczy już tego? Nie upieraj się że będzie bo tego nie wiesz. Ja również nie napisałem, że na 100 procent nigdy nic nie będzie.

 

Dla mnie liczą się jedynie oficjalne zapowiedzi anime.

Opublikowano

Chyba wystarczy już tego? Nie upieraj się że będzie bo tego nie wiesz. Ja również nie napisałem, że na 100 procent nigdy nic nie będzie.

 

Dla mnie liczą się jedynie oficjalne zapowiedzi anime.

Czyli chodzi o to, ze nie wierzysz w zapowiedź kontynuacji, do ktorej link umiescilem w 1 poście?

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

Czyli chodzi o to, ze nie wierzysz w zapowiedź kontynuacji, do ktorej link umiescilem w 1 poście?

Nie wierzę w kolejny sezon anime. Już kilka razy o tym pisałem.

Opublikowano

Nie wierzę w kolejny sezon anime. Już kilka razy o tym pisałem.

A ja nie mogę zrozumieć dla czego. Też obstawiam, że szanse są z 20-30%, ale jednak są. Jak beda chcieli to zrobią

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

A ja nie mogę zrozumieć dla czego. Też obstawiam, że szanse są z 20-30%, ale jednak są. Jak beda chcieli to zrobią

Ja obstawiam szansę 0,1 %. :)

Opublikowano

Serio, panowie, skończcie te dywagacje ile dajecie % na kontynuację, bo to się już męczące robi i podpada pod warny.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Swoją drogą miał być film kinowy. Czy miał już on swoją premierą na dvd/bd i można go gdzieś dorwać?
 
Wiadomość dla armoro i innych definiujących

 

Akurat twoje wypowiedzi wyraźnie pokazują, że sam nim jesteś i nadal nic do ciebie nie dociera. Do tego jesteś prostym człowieczkiem. Aż się odechciewa z takim czymś jak ty rozmawiać.
O pewnych różnicach ci już napisałem i albo to zrozumiesz albo nie.
 
Możesz sobie twierdzić co chcesz, ale twoje wypowiedzi są wyjątkowe prymitywne. Nic nie wiesz, ale za to pyskowanie świetnie ci wychodzi. Napisałem po prostu jakie określenia stosuje większość fanów, ale ty oczywiście nie musisz się z tym zgadzać. Słowo anime odnosi się wyłącznie do produkcji japońskich i to właśnie dlatego żeby odróżnić ich animacje od pozostałych.
Sami Japończycy jak pisałem używają słowa anime na wszystkie animacje, ale przykładowo nie istnieje w Japonii taki gatunek jak hentai, a na zachodzie przyjęło się tak nazywać wszystkie animowane/rysowane produkcje pornograficzne.
 
Masz problemy z myśleniem podobnie jak januszq. Nigdy nie napisałem, że na 100 procent nie będzie kontynuacji anime, ale szansa jest bliska zera.
A ten twój "dowód" nie dotyczy anime.

Śmiechłem hardo. Jaką postawę prezentujesz w poście #7, #9 i #12? Nikt nie jest przeciwko nazewnictwu stosowanego przez miłośników tych animacji. Jedynie nikt nie zgadza się z tym, że jest to jedyne i słuszne określenie, jak próbujesz to zrobić w poprzednich postach... Więc nie odwracaj kota ogonem. - Dostałeś aż 3 wypowiedzi o tym i się dziwisz, że ktoś używa "prymitywnego" języka? Idąc twoim tokiem myślenia zaprezentowanym we wspomnianych postach nie można nazwać "Pszczółki Mai" bajką, która zawiera wszystkie elementy składowe pozwalające być jej bajką. Nawet mimo tego, że odbiega od standardów japońskiej animacji, chociaż jest japońskiej produkcji.(duże oczy np.) Udowodnij mi o tym z gatunkami, bo raczej rzucasz określeniami z kapelusza i w dodatku jesteś pierwszą osobą, która spotykam z taką informacją.

 

Opublikowano

Swoją drogą miał być film kinowy. Czy miał już on swoją premierą na dvd/bd i można go gdzieś dorwać?

 

Wiadomość dla armoro i innych definiujących

 

 

Śmiechłem hardo. Jaką postawę prezentujesz w poście #7, #9 i #12? Nikt nie jest przeciwko nazewnictwu stosowanego przez miłośników tych animacji. Jedynie nikt nie zgadza się z tym, że jest to jedyne i słuszne określenie, jak próbujesz to zrobić w poprzednich postach... Więc nie odwracaj kota ogonem. - Dostałeś aż 3 wypowiedzi o tym i się dziwisz, że ktoś używa "prymitywnego" języka? Idąc twoim tokiem myślenia zaprezentowanym we wspomnianych postach nie można nazwać "Pszczółki Mai" bajką, która zawiera wszystkie elementy składowe pozwalające być jej bajką. Nawet mimo tego, że odbiega od standardów japońskiej animacji, chociaż jest japońskiej produkcji.(duże oczy np.) Udowodnij mi o tym z gatunkami, bo raczej rzucasz określeniami z kapelusza i w dodatku jesteś pierwszą osobą, która spotykam z taką informacją.

 

http://www.nyaa.se/?page=view&tid=502973
Plus

http://animesub.info/szukaj.php?ID=52358

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...