Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Książka Steins;Gate jako kontynuacja fabuły.


Rhide

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

STEINS GATE 2 SEZON!! Anime było zajebiste. 10/10. W sierpniu będzie kontynuacja novelki. Co to oznacza? Że jest wielka szansa, ze pojawi sie drugi sezon mojego ulubionego anime. Boje sie jednak, ze nie dorówna poziomowi poprzedniego. Ale jestem dobrej mysli, w koncu pojawila sie szansa, ze obejrze jakąś dziesiątke! Dotychczas obejrzalem takich tylko 3.. Może nie obejrzalem, a ocenilem 3 anime na 10/10 :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=fRTXA_o9JCQ

 

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/06/20-1/steinsgate-novel-depicts-characters-in-their-20s

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

Od kiedy to kontynuacja novelki oznacza drugi sezon bajki? Nie siej plotek. Zmieniam nazwę tematu.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano
 

Od kiedy to kontynuacja novelki oznacza drugi sezon bajki? Nie siej plotek. Zmieniam nazwę tematu i łączę z istniejącym topiciem o S;G.

Gdzie napisalem, ze anime bedzie mialo 2 sezon? 

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

Gdzie napisalem, ze anime bedzie mialo 2 sezon?

NpylyS3.png

O tutaj. :>

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Chodzilo mi o to, ze jest kontynuacja w postaci novelki zapowiedziana

To trzeba doprecyzowywać. Koniec offtopu. W razie czego, pisz PW.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

STEINS GATE 2 SEZON!! Anime było zajebiste. 10/10. W sierpniu będzie kontynuacja novelki. Co to oznacza? Że jest wielka szansa, ze pojawi sie drugi sezon mojego ulubionego anime. Boje sie jednak, ze nie dorówna poziomowi poprzedniego. Ale jestem dobrej mysli, w koncu pojawila sie szansa, ze obejrze jakąś dziesiątke! Dotychczas obejrzalem takich tylko 3.. Może nie obejrzalem, a ocenilem 3 anime na 10/10 :)

 

Steins;Gate było na podstawie gry, a nie nowelki i nie będzie żadnej kontynuacji. Kontynuacją i uzupełnieniem był film kinowy.

Anime faktycznie świetnie, ale 10/10 bym nie ocenił. 9/10 w sam raz. Jeśli chodzi o arcydzieła to kilka ich widziałem (około 8-9).

 

Od kiedy to kontynuacja novelki oznacza drugi sezon bajki? Nie siej plotek. Zmieniam nazwę tematu.

Nie myl bajki z anime. Anime to japońskie filmy i seriale animowane, a bajki to wszelkie kreskówki nie japońskie. Takie nazewnictwo się przyjęło i należy je stosować.

Opublikowano

Steins;Gate było na podstawie gry, a nie nowelki i nie będzie żadnej kontynuacji. Kontynuacją i uzupełnieniem był film kinowy.

Anime faktycznie świetnie, ale 10/10 bym nie ocenił. 9/10 w sam raz. Jeśli chodzi o arcydzieła to kilka ich widziałem (około 8-9).

 

Nie myl bajki z anime. Anime to japońskie filmy i seriale animowane, a bajki to wszelkie kreskówki nie japońskie. Takie nazewnictwo się przyjęło i należy je stosować.

Anime to bajki, nie zmienisz tego. 

 

Steins gate będzie kontynuowane, ślepy jestes? podalem link do źródła. Mi sie podobalo na 10, podaj 1 powod dla ktorego nie zaslluguje na 10. Co z tego, ze bedzie na podstawie gry? To oczywiste. ALe kontynuacja będzie w postaci light novel. 

 

@Edit

 

podasz mi swoją liste? 

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

Anime to bajki, nie zmienisz tego. 

 

Steins gate będzie kontynuowane, ślepy jestes? podalem link do źródła. Mi sie podobalo na 10, podaj 1 powod dla ktorego nie zaslluguje na 10. Co z tego, ze bedzie na podstawie gry? To oczywiste. ALe kontynuacja będzie w postaci light novel. 

 

 

Po pierwsze anime to nie bajki. Przeczytaj sobie definicję bajki to może zrozumiesz. Po drugie nie zanosi się na żadną kontynuację anime o nazwie Steins;Gate bo prawdę mówiąc nie ma o czym.

 

Odnośnie powodów dlaczego 9/10 to chociażby wyjątkowo bezmyślne zachowanie głównego bohatera jak zaczął się dramat.

Opublikowano

Po pierwsze anime to nie bajki. Przeczytaj sobie definicję bajki to może zrozumiesz. Po drugie nie zanosi się na żadną kontynuację anime o nazwie Steins;Gate bo prawdę mówiąc nie ma o czym.

 

Odnośnie powodów dlaczego 9/10 to chociażby wyjątkowo bezmyślne zachowanie głównego bohatera jak zaczął się dramat.

Ile razy mam ci pisac, ze to juz jest ustalone, ze bedzie kontynuacja w postaci novelki ? Widocznie autor ma pomysl. U gory przeciez dalem oficjalne info odnosnie sequela, czemu nadal watpisz? A zachowanie glownego bohatera mnie nie denerwowalo. Sympatyczna postac

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

Steins;Gate było na podstawie gry, a nie nowelki i nie będzie żadnej kontynuacji. Kontynuacją i uzupełnieniem był film kinowy.

Anime faktycznie świetnie, ale 10/10 bym nie ocenił. 9/10 w sam raz. Jeśli chodzi o arcydzieła to kilka ich widziałem (około 8-9).

 

Nie myl bajki z anime. Anime to japońskie filmy i seriale animowane, a bajki to wszelkie kreskówki nie japońskie. Takie nazewnictwo się przyjęło i należy je stosować.

Animu to chińskie pornobajki a mango to chinskie pornokomiksy. Pogódź się z tym i nie dopisuj ideologii do oglądania kreskówek, bo to zwyczajnie głupie i dziecinne ;)

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Ile razy mam ci pisac, ze to juz jest ustalone, ze bedzie kontynuacja w postaci novelki ? Widocznie autor ma pomysl. U gory przeciez dalem oficjalne info odnosnie sequela, czemu nadal watpisz? A zachowanie glownego bohatera mnie nie denerwowalo. Sympatyczna postac

Pisałem tylko o tym, że nie będzie żadnej kontynuacji visual novel i anime.

Główny bohater był sympatyczny i zabawny, ale chwilami zbyt bezmyślny.

 

Animu to chińskie pornobajki a mango to chinskie pornokomiksy. Pogódź się z tym i nie dopisuj ideologii do oglądania kreskówek, bo to zwyczajnie głupie i dziecinne ;)

Mógłbym się pogodzić jedynie z prawdą, a nie z bzdurami które wypisujesz.  :P

Opublikowano

Pisałem tylko o tym, że nie będzie żadnej kontynuacji visual novel i anime.

Główny bohater był sympatyczny i zabawny, ale chwilami zbyt bezmyślny.

 

Mógłbym się pogodzić jedynie z prawdą, a nie z bzdurami które wypisujesz.  :P

Anime to nie bajki, bo bajki pisał krasicki, ale kreskowki. Temu juz nie mozesz zaprzeczyc jesli dodam, ze japońskie kreskówki. Skąd wiesz, że nie wyjdzie anime na podstawie kontynuacji steins gate?

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

Anime to nie bajki, bo bajki pisał krasicki, ale kreskowki. Temu juz nie mozesz zaprzeczyc jesli dodam, ze japońskie kreskówki. Skąd wiesz, że nie wyjdzie anime na podstawie kontynuacji steins gate?

Wiesz, to chodzi o skojarzenia. Jeśli mówisz kreskówki (podobnie bajki) to ludziom automatycznie kojarzy się to z czymś dla dzieci. Natomiast anime rzadko są dla dzieci. Większość produkcji jest przeznaczona dla młodzieży i dorosłych w przeciwieństwie do zachodnich animacji. To po prostu animowane odpowiedniki filmów aktorskich bo akurat dla zachodnich kreskówek to nie są żadną konkurencją.

 

Odnośnie Steins;Gate to oglądałeś serię i film kinowy. Fabuła jest zakończona. Dopóki nie ma oficjalnej zapowiedzi to wolę zakładać, że nic nowego nie będzie.

Opublikowano

Wiesz, to chodzi o skojarzenia. Jeśli mówisz kreskówki (podobnie bajki) to ludziom automatycznie kojarzy się to z czymś dla dzieci. Natomiast anime rzadko są dla dzieci. Większość produkcji jest przeznaczona dla młodzieży i dorosłych w przeciwieństwie do zachodnich animacji. To po prostu animowane odpowiedniki filmów aktorskich bo akurat dla zachodnich kreskówek to nie są żadną konkurencją.

 

Odnośnie Steins;Gate to oglądałeś serię i film kinowy. Fabuła jest zakończona. Dopóki nie ma oficjalnej zapowiedzi to wolę zakładać, że nic nowego nie będzie.

Fabuła jest zakończona, co nie oznacza, że autor nie ma pomysłów na jej kontynuowanie. Są przecież oficjalne zapowiedzi, dałem linka. Na dole masz za wartośc linka. Tak samo sie klociles przy another 2, czemu jestes takim niedowiarkiem? 2 sezon anime może się pojawić, bo dlaczego nie skoro będzie sequel w postaci książki? Jak będzie materiał to moze powstac anime. Tak ciezko to zrozumieć?

 

PRZECZYTAJ TO!

A preview page has launched for STEINS;GATE The Committee of Antimatter, a novel set to be released August 29th featuring the post-grad life of the characters in their 20s (Okarin, Christina and Daru are 24, Mayuri is 22,  Nae Tennōji is 17, Suzuha Amane is apparently 18).

 

Miwa Choushirouis is writing with 5pb.'s Chiyomaru Shikura planning based on Naotaka Hayashi's scenario. Yoshida Tadasu illustrates. Set in 2016, the gang is still trying to keep the Future Gadget Lab business running, but Chris has been overseas as a brainscience resarcher, Daru is making some IT money and Mayuri is a kindergarten teacher. They're drawn into new temporal chaos when Nae Tennōji taps on Okarin for some freelance problem solver work.

]

 

 

 

 

A CO DO ANIME= DLA STARSZYCH, KRESKOWKI DLA MLODSZYCH TO SIĘ NIE ZGODZE W 100%. SHOUNENY SĄ DLA DZIECI W WIEKU 12 lat, TAKI NARUTO, CZY FAIRY TAIL NP. ALBO ONE PIECE. NIE MOZESZ POWIEDZIEC, ZE ANIME TO NIE KRESKOWKI, BO KRESKOWKI NIE MUSZA BYC DLA DZIECI, MOGA BYC DLA MLODZIEŻY

 

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/06/20-1/steinsgate-novel-depicts-characters-in-their-20s

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/06/20-1/steinsgate-novel-depicts-characters-in-their-20s

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/06/20-1/steinsgate-novel-depicts-characters-in-their-20s

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/06/20-1/steinsgate-novel-depicts-characters-in-their-20s

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/06/20-1/steinsgate-novel-depicts-characters-in-their-20s

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/06/20-1/steinsgate-novel-depicts-characters-in-their-20s

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/06/20-1/steinsgate-novel-depicts-characters-in-their-20s

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/06/20-1/steinsgate-novel-depicts-characters-in-their-20s

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/06/20-1/steinsgate-novel-depicts-characters-in-their-20s

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

armoro, pierdzielisz jak potłuczony. Anime to nazwa stosowana tylko i wyłącznie w Japonii na określenie produkcji animowanych. - Każdy film, serial niezależnie od kraju produkcji. Zrozum to wreszcie. Próbujesz być bardziej "japoński" niż ustawa przewiduje.

 

Skończcie ten offtop.

Opublikowano

Fabuła jest zakończona, co nie oznacza, że autor nie ma pomysłów na jej kontynuowanie. Są przecież oficjalne zapowiedzi, dałem linka. Na dole masz za wartośc linka. Tak samo sie klociles przy another 2, czemu jestes takim niedowiarkiem? 2 sezon anime może się pojawić, bo dlaczego nie skoro będzie sequel w postaci książki? Jak będzie materiał to moze powstac anime. Tak ciezko to zrozumieć?

 

Szansa, że będzie jakieś Another 2 i Steins;Gate 2 jest bliska zeru. Nie napiszę zero bo przyszłości nie można przewidzieć, ale logiczne rzecz biorąc nie ma na to prawie żadnych szans. Zostały zakończone pod względem fabularnym, ale oczywiście fajnie by było, gdyż dla pieniędzy robi się wiele rzeczy.

 

A co do anime. Musisz zrozumieć, że shouneny to głównie serie (walki, akcja itp) skierowane do płci męskiej, ale w przeciwieństwie do seinenów główny bohater jest jeszcze uczniem. Tak w ogóle to nie oglądam żadnych tasiemców (Naruto, Fairy Tail), a wiele shounenów jest skierowanych do prawie dorosłych osób. 

 

Tak w ogóle to nigdy nie napisałem, że kreskówki oznaczają jakieś produkcje dla młodszych, a anime dla starszych. Nie przypisuj mi tego czego nie powiedziałem.

 

 

Anime to nazwa stosowana tylko i wyłącznie w Japonii na określenie produkcji animowanych. - Każdy film, serial niezależnie od kraju produkcji. Zrozum to wreszcie. Próbujesz być bardziej "japoński" niż ustawa przewiduje.

 

 

To ty musisz wiele zrozumieć i mam nadzieję, że wreszcie tak się stanie.

 

Słowo anime jest stosowane przez fanów anime na całym świecie dla odróżnienia produkcji japońskich od pozostałych.

Wiadomo jednak, że dla Japończyków każdy film animowany to anime.

 

Nigdy temu nie zaprzeczyłem, a ty na przyszłość jak czegoś nie rozumiesz to lepiej przeczytaj dwa razy, a nie wyskakujesz z jakimś pierdzieleniem.

Opublikowano

To ty musisz wiele zrozumieć i mam nadzieję, że wreszcie tak się stanie.

 

Słowo anime jest stosowane przez fanów anime na całym świecie dla odróżnienia produkcji japońskich od pozostałych.

Wiadomo jednak, że dla Japończyków każdy film animowany to anime.

 

Nigdy temu nie zaprzeczyłem, a ty na przyszłość jak czegoś nie rozumiesz to lepiej przeczytaj dwa razy, a nie wyskakujesz z jakimś pierdzieleniem.

Mam to już gdzieś, czy dostanę warna. Jesteś idiotą, który nadal nie rozumie pewnych różnic.Nie zaprzeczałeś, ale ten cytat poniżej, to czym jest? 

Nie myl bajki z anime. Anime to japońskie filmy i seriale animowane, a bajki to wszelkie kreskówki nie japońskie. Takie nazewnictwo się przyjęło i należy je stosować.

  Śmiem twierdzić, że swoją przygodę z kulturą wschodu zacząłem prędzej od Ciebie. Ale, człowieku, nie zmienisz czegoś, co jest prawdą.To twoje przyjęte ustalenie można rozbić o kant w każdej chwili, gdyż tego słowa można używać na 3 różne znaczenia i nie mam obowiązku do tylko jednego się stosować. :unsure:

///eot

Opublikowano

Szansa, że będzie jakieś Another 2 i Steins;Gate 2 jest bliska zeru. Nie napiszę zero bo przyszłości nie można przewidzieć, ale logiczne rzecz biorąc nie ma na to prawie żadnych szans. Zostały zakończone pod względem fabularnym, ale oczywiście fajnie by było, gdyż dla pieniędzy robi się wiele rzeczy.

 

A co do anime. Musisz zrozumieć, że shouneny to głównie serie (walki, akcja itp) skierowane do płci męskiej, ale w przeciwieństwie do seinenów główny bohater jest jeszcze uczniem. Tak w ogóle to nie oglądam żadnych tasiemców (Naruto, Fairy Tail), a wiele shounenów jest skierowanych do prawie dorosłych osób. 

 

Tak w ogóle to nigdy nie napisałem, że kreskówki oznaczają jakieś produkcje dla młodszych, a anime dla starszych. Nie przypisuj mi tego czego nie powiedziałem.

 

 

To ty musisz wiele zrozumieć i mam nadzieję, że wreszcie tak się stanie.

 

Słowo anime jest stosowane przez fanów anime na całym świecie dla odróżnienia produkcji japońskich od pozostałych.

Wiadomo jednak, że dla Japończyków każdy film animowany to anime.

 

Nigdy temu nie zaprzeczyłem, a ty na przyszłość jak czegoś nie rozumiesz to lepiej przeczytaj dwa razy, a nie wyskakujesz z jakimś pierdzieleniem.

TY JESTEŚ CZŁOWIEKU JAKIŚ .. K***A DAJE CI DOWÓD POD NOS, A TY NADAL K***A UWAŻASZ, ŻE HISTORIA NIE DOCZEKA SIĘ KONTYNUACJI.. JESTEŚ K***A W BŁĘDZIE..

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

Mam to już gdzieś, czy dostanę warna. Jesteś idiotą, który nadal nie rozumie pewnych różnic.Nie zaprzeczałeś, ale ten cytat poniżej, to czym jest? 

 

Akurat twoje wypowiedzi wyraźnie pokazują, że sam nim jesteś i nadal nic do ciebie nie dociera. Do tego jesteś prostym człowieczkiem. Aż się odechciewa z takim czymś jak ty rozmawiać.

O pewnych różnicach ci już napisałem i albo to zrozumiesz albo nie.

 

 

  Śmiem twierdzić, że swoją przygodę z kulturą wschodu zacząłem prędzej od Ciebie. Ale, człowieku, nie zmienisz czegoś, co jest prawdą.To twoje przyjęte ustalenie można rozbić o kant w każdej chwili, gdyż tego słowa można używać na 3 różne znaczenia i nie mam obowiązku do tylko jednego się stosować. :unsure:

 

Możesz sobie twierdzić co chcesz, ale twoje wypowiedzi są wyjątkowe prymitywne. Nic nie wiesz, ale za to pyskowanie świetnie ci wychodzi. Napisałem po prostu jakie określenia stosuje większość fanów, ale ty oczywiście nie musisz się z tym zgadzać. Słowo anime odnosi się wyłącznie do produkcji japońskich i to właśnie dlatego żeby odróżnić ich animacje od pozostałych.

Sami Japończycy jak pisałem używają słowa anime na wszystkie animacje, ale przykładowo nie istnieje w Japonii taki gatunek jak hentai, a na zachodzie przyjęło się tak nazywać wszystkie animowane/rysowane produkcje pornograficzne.

 

TY JESTEŚ CZŁOWIEKU JAKIŚ .. K***A DAJE CI DOWÓD POD NOS, A TY NADAL K***A UWAŻASZ, ŻE HISTORIA NIE DOCZEKA SIĘ KONTYNUACJI.. JESTEŚ K***A W BŁĘDZIE..

Masz problemy z myśleniem podobnie jak januszq. Nigdy nie napisałem, że na 100 procent nie będzie kontynuacji anime, ale szansa jest bliska zera.

A ten twój "dowód" nie dotyczy anime.

Opublikowano

Akurat twoje wypowiedzi wyraźnie pokazują, że sam nim jesteś i nadal nic do ciebie nie dociera. Aż się odechciewa z takim czymś jak ty rozmawiać.

O pewnych różnicach ci już napisałem i albo to zrozumiesz albo nie.

 

Możesz sobie twierdzić co chcesz, ale twoje wypowiedzi są wyjątkowe prymitywnie. Nic nie wiesz, ale za to pyskowanie świetnie ci wychodzi. Napisałem po prostu jakie większość fanów stosuje określenia, ale ty oczywiście nie musisz się z tym zgadzać.

 

Masz problemy z myśleniem podobnie jak januszq. Nigdy nie napisałem, że na 100 procent nie będzie kontynuacji anime, ale szansa jest bliska zera.

A ten twój "dowód" nie dotyczy anime.

Ale jako argument, że nie dokonczą anime twierdzisz, ze fabula sie zakonczyla. Skoro zapowiedziana jest kontynucja w postaci novelki to twoj argument staje inwalidą. Bo jednak autor ma plany. 

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

Ale jako argument, że nie dokonczą anime twierdzisz, ze fabula sie zakonczyla. Skoro zapowiedziana jest kontynucja w postaci novelki to twoj argument staje inwalidą. Bo jednak autor ma plany. 

Zauważ, że już w serii TV można było uznać, że fabuła się zakończyła (pamiętasz chyba zakończenie). Film kinowy był zaskakującą kontynuacją i można powiedzieć, że nawet taką na siłę.

Zresztą wyraźnie pisałem, że anime jest ekranizacją gry.

 

Oczywiście przyszłości się nie przewidzi bo jak pisałem dla pieniędzy można wszystko zrobić.

 

Odnośnie kontynuacji to bardzo przydałby się IV sezon The World God Only Knows.

Opublikowano

Zauważ, że już w serii TV można było uznać, że fabuła się zakończyła (pamiętasz chyba zakończenie). Film kinowy był zaskakującą kontynuacją i może powiedzieć, że nawet taką na siłę.

Oczywiście przyszłości się nie przewidzi bo jak pisałem dla pieniędzy można wszystko zrobić.

Masz racje, to co juz wyemitowali by wystarczało, ale jednak chcą pieniądze i robią kontynuacje. Więc sensu pisac, ze nie bedzie, bo historia wydaje sie byc zamknieta, bo to juz jest postanowione. Anime moze sie doczekac 2 sezonu, bo dlaczego nie? Bedzie material, to mogą zrobić.

 

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

 

Masz racje, to co juz wyemitowali by wystarczało, ale jednak chcą pieniądze i robią kontynuacje. Więc sensu pisac, ze nie bedzie, bo historia wydaje sie byc zamknieta, bo to juz jest postanowione. Anime moze sie doczekac 2 sezonu, bo dlaczego nie? Bedzie material, to mogą zrobić.

 

 

Nie robią jednak kontynuacji anime, a nowelka to swoją drogą. Odnośnie anime to uważam, że szansa jest bliska zera.

 

Przykładowo mnóstwo anime ekranizuje tylko częściowo mangi i jakoś kolejny sezon w ogóle się nie pojawia.

W przypadku Steins;Gate (na podstawie gry) jest wszystko świetnie dokończone (w Mirai Nikki również).

Opublikowano

Nie robią jednak kontynuacji anime, a nowelka to swoją drogą. Odnośnie anime to uważam, że szansa jest bliska zera.

Dlaczego tak uważasz? Novelka przecież będzie o tym samym świecie, ci sami bohaterowie. Nie bedzie to historia z dupy. Wiec na jej podstawie bedzie sie dalo zrobic drugi sezon, niedowiarku

XrgAYyk.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...