Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wyniki] Konkurs - milion postów w dziale Minecraft.


▒Kiszka▒

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratulacje! :3

 

@KichaMCPL

Ja pana tutaj wołam, praca Pitbulla jest edytowana, a regulamin tego zabraniał :)

Zgłaszał to, że doda ss w wersji nocnej :) Widziałem ten post przed edytowaniem i rzeczywiście dodał tylko ten ss w wersji nocnej.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Tak czy siak jest to nagięcie regulaminu, a nieznajomość regulaminu nie zwalania z jego przestrzegania.

Tak samo wygrana praca złamała regulamin, @KashtanPL powinien automatycznie awansować na 1 miejsce, a pozostałe 2 miejsca powinny być dobrane ponownie.

@KichaMCPL

Opublikowano

@Dix'u

Nie złamałem regulaminu :) Nie było napisane, że nie można zrobić pracy w formie video + zapytałem się w temacie "Dyskusja" o to czy taka forma jest dopuszczalna. Negatywnej odpowiedzi nie otrzymałem więc nie widzę problemu.

Cytat

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Opublikowano

@7days7 Nie zrozumiałeś mnie, nie chodzi o forme viedo, lecz o edycje postu, co już było złamanie regulaminu. :)

Nie chce wam zrobić na złość, tylko udowodnić Kiszce ( @KichaMCPL ), że wszystko robi na odwal. :_:

Opublikowano

Chodziło mi o "Tak samo wygrana praca złamała regulamin" - Sęk w tym, że pomyślałem o mojej pracy za co przepraszam bo rzeczywiście źle zrozumiałem :)

Cytat

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Opublikowano

@7days7 Nie zrozumiałeś mnie, nie chodzi o forme viedo, lecz o edycje postu, co już było złamanie regulaminu. :)

Nie chce wam zrobić na złość, tylko udowodnić Kiszce ( @KichaMCPL ), że wszystko robi na odwal. :_:

 

Nie wiesz co się wewnątrz teamu dzieje, więc nie wiem czemu tak się czepiasz...

 

Chcesz mi udowodnić, że robię coś na odwal się? Właśnie mi udowodniłeś, że masz dziecinne zachowanie i hejtujesz gdzie popadnie. Jeśli chcesz kontynuować dyskusję to napisz na pw, ale wątpię, że odpisze.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Tak czy siak jest to nagięcie regulaminu, a nieznajomość regulaminu nie zwalania z jego przestrzegania.

Tak samo wygrana praca złamała regulamin, @KashtanPL powinien automatycznie awansować na 1 miejsce, a pozostałe 2 miejsca powinny być dobrane ponownie.

@KichaMCPL

Nie zrozum mnie źle, ale szukasz gówna w polu.

 

Z czego wiem

 

 

  1. Regulamin może się zmienić w czasie trwania konkursu - jeśli nie zgadzasz się na dodany punkt, skontaktuj się z jury, który usunie twoją pracę.
  2. W razie jakichkolwiek pytań - skontaktuj się z dowolnym jury.

I to już powinno ci wystarczyć.

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...