Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wznawianie procesu po jego zakończeniu - explorer.exe


Deroez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Każdy chyba czasem miał tak, że przy wyłączaniu zbędnych procesów obciążające pamięć (Skype, GG, Hamachi itp) przez Menedżer Zadań zakończył systemowy proces (explorer.exe) i wtedy wszystko mu zniknęło (ikony, pasek, widgety). I co ? Jedyne co przyszło do głowy, to restart komputera. Jest na to też inna metoda. Otóż kiedy przypadkowo wyłączymy proces explorer w Menedżerze Zadań klikamy Plik 

342381403636363392180.jpeg

 

Następnie Nowe Zadanie (Uruchom...) i w Otwórz : wpisujemy explorer.exe i klikamy Enter. Jak widać wszystko przyszło do normy :) 

234961403636519392180.jpeg

 

Jeśli poradnik Ci pomógł kliknij 425551403636573392180.jpeg

/////Czy można prosić moderatora o zmianę tematu na mini-tut ?

258241432985440392180.png

Opublikowano

Nie polecam umyślnego wyłączania procesu explorer.exe (i innych systemowych). W przyszłości może to mieć skutki uboczne (np. crashowanie się tego procesu od tak.)

  • 1 rok później...
  • 4 lata później...
Opublikowano

Temat został przeniesiony do kosza.

Powód: Zamieszczone treści nie są już aktualne.

 

Jeśli uważasz, że ten temat nie powinien się znaleźć w koszu, bądź jesteś jego autorem i chciałbyś go zaktualizować skontaktuj się z moderatorem lokalnym działu Elektronika. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...