Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wszyscy Gracze - Łączmy Się :D


grzan123

Jakie preferujecie Królestwo  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No to jak?

    • Jinno (Niebiescy)
      38
    • Chunjo (?u?ci)
      18
    • Shinsoo (Czerwoni)
      19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak Wy chcecie grać ? -.- Opanujecie wszystkich graczy.. Po dniu każdy pójdzie we własną stronę ;>

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok zrobie ankiete Na temat wyboru królestwa :D

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ +

 

 

 

 

banniere_a1.gifbanniere2.gif

 

31824.png

787185599.png

Opublikowano

Osobiście wole Jinno ale Wszystko zależy od was :D sory za Duble posta

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ +

 

 

 

 

banniere_a1.gifbanniere2.gif

 

31824.png

787185599.png

Opublikowano

jeśli shinsoo to ja moge grac :)))

Mounthains dodana 01 lipiec 2010 - 05:27

Poziom został podwyższony obraza mnie w sygnie

Mounthains dodana 30 czerwiec 2010 - 12:49

Poziom został podwyższony nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Ja preferuje Shinsoo lub Jinno. Jeżeli chcecie grać na s24 to musicie być na bieżąco kiedy powstanie następny serwer.

Opublikowano

[quote name=o.O^^' date='24 marzec 2010 - 02:21 ' timestamp='1269436878' post='804271]

Ja preferuje Shinsoo lub Jinno. Jeżeli chcecie grać na s24 to musicie być na bieżąco kiedy powstanie następny serwer.

wystraczy obserwowac board

Mounthains dodana 01 lipiec 2010 - 05:27

Poziom został podwyższony obraza mnie w sygnie

Mounthains dodana 30 czerwiec 2010 - 12:49

Poziom został podwyższony nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Tutaj na temat królestw Się nie udzielajcie...

 

Do tego jest ankieta :D

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ +

 

 

 

 

banniere_a1.gifbanniere2.gif

 

31824.png

787185599.png

Opublikowano

Ja bym chętnie zagrał na s24 :D Preferuję królestwo Shinsoo. A co do pomysłu z tym żeby zrobić grupki na królestwach to bez sensu. Na królestwie na które będzie najwięcej głosów najlepiej zagrać. Mam nadzieję że będzie dużo ludzi i nie przesadzajcie z tymi MH :D :lol:

ff_350x50_babe.jpg
Opublikowano

Zapraszam do S3 Shinsoo. Sam tam gram, prawie 65 lvl :))

 

 

Heh tak się zkłada że ja mam tam 54 lvl woja bodyego :D

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ +

 

 

 

 

banniere_a1.gifbanniere2.gif

 

31824.png

787185599.png

Opublikowano

ja tam zapraszam Was na Twierdzę, Chunjo <3

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

Może być i fajny ale żułci Jak Ty piszesz ortografia...

Ja sam gram w Chunjo

16489.gifpost103988126773099171.png
Opublikowano

killer twierdza?

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

Ogorinho Akurat Ja Gram Na Astralu S5

16489.gifpost103988126773099171.png
Opublikowano

To Musimy Się Zdecydować :rolleyes:

Server :24

Królestwo:???

ewentualnie kontakt i nick : GG,skype

Co wy na to?

Opublikowano

No tak jak up powiedział.. Może rozmowy na skype? A może lepszy Ts?.. Bardzo chętnie zagram na S24 Jinno ^ _^

Opublikowano

Też bym sobie zagrał :D

Jak dla mnie tylko Jinno i oczywiście s24, nie ma co zaczynać na innym serwie.

A co do nazwy Gildi to się jakoś wybierze Atlantis, Saints coś w takim stylu bym radził ;]

.

 

 

 

 

My jesteśmy zawsze tam!

 

Torcida Górnik Zabrze

Opublikowano

MPCTeam

a nie! :>

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

MPCTeam a później cały serwer będzie wyzywał nas od cheaterów, GZ pomysłu ;]

A co do s24 to prędko nie wyjdzie o ile wogóle wyjdzie.

Na De narazie 23 serwery więc wątpie w to że dodadzą nam serwer a Szwabom nie ;]

.

 

 

 

 

My jesteśmy zawsze tam!

 

Torcida Górnik Zabrze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...