Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wszyscy Gracze - Łączmy Się :D


grzan123

Jakie preferujecie Królestwo  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No to jak?

    • Jinno (Niebiescy)
      38
    • Chunjo (?u?ci)
      18
    • Shinsoo (Czerwoni)
      19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EL0...

 

Wpadłem na (Według mnie ciekawy) pomysł abyśmy wszyscy zaczeli grać na jednym Serverze (Metin2PL)...

 

A więc proponuję server Twierdza (S4) Kólestwo Jinno...

 

Chodzi o to abyśmy wszyscy sobie pomagali. Expili razem... razem się śmiali :D

Proszę o wypowiadanie się na temat tego pomysłu...

Pozdro

 

S4 zajęte a co sądzicie O S3 to jest wolne :D

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ +

 

 

 

 

banniere_a1.gifbanniere2.gif

 

31824.png

787185599.png

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

S4 jest zajety juz server nie mozna robic kont juz ;/ to jest -- tego juz full graczy mozna poczekac na nowy server :) i Wtedy

 

@off Topic

 

70 postow!!!!:)

]weźcie zdejmijcie mi te 10% plz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udzielam sie na Forum i juz nie prosze o sieci !!!!!!!!!!

Opublikowano

może wypali, a może nie wypali...

ale ja bym proponował żeby był to jakiś nowy serwer. radze poczekać na s24. ;)

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

tak na s24 cala ekipa na mh dobry pomysl :)

Mounthains dodana 01 lipiec 2010 - 05:27

Poziom został podwyższony obraza mnie w sygnie

Mounthains dodana 30 czerwiec 2010 - 12:49

Poziom został podwyższony nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Ta początek na s24 full is i mh zapewnione 1 miejsce w rankingu :). Próbowałem zrobić tak na s20 no ale niestety zapomniałem a mieli już po 61 lvl więc odpuściłem:)

Opublikowano

Ej to nie nk albo fotka czy inne g*UF*no... jak chcesz zaproś kolegów i grajcie ja wiem że to nie wypali bo połowa skończy grać a teraz powstała grupa która dąży do upadku MT2.pl

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

Opublikowano

Jak wyjdzie S24 możemy wspólnie grać... Moim zdaniem najlepiej Chunjo :) Dlaczego? Jest najłatwiejszym królestwem.

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

Wiecie fajnie byłoby grać na jednym serverze...

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ +

 

 

 

 

banniere_a1.gifbanniere2.gif

 

31824.png

787185599.png

Opublikowano

Witam ;]

moge grac na s4 ;] mam 85 lv woja.. ale Królestwo Chunjo.

co do s24 tez popieram;p lepiej poczekac ^

Reklama usunięta

//D&G

Opublikowano

Dobry pomysł akby cale MPCforum zaczęło grac na s24 to by była jazda xD do tego na MH ;] Moim zdaniem najlepiej jest grac w -chunjo bo to najprościejsza mapa, i najbardziej wybierana przez all graczy Pozdr mam nadzieje ze to wypali :)

beztytuu2aaa.png
Opublikowano

Dobry pomysł ale ja też proponuję shinsoo ewentualnie jinno jakoś w chunjo nie lubię grać.

buusaga.jpg

Opublikowano

Mogę zagrać z paroma osobami na FebeMT2 niedługo rusza (w tym tygodniu ) cos podobnego do avalonmt2 troszke trudniejszy ci sami admini . Kto zainteresowany niech pisze mi na pw (zgadamy sie na vt /skype)

Opublikowano

Gildia MPC i ban za Exp boty i mh proponuje już coś "normalniejszego" typy hmm.. Robinsonowie xP

 

co do tematu ... gram chyba ninja dagger... albo surka WP

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

Opublikowano

Moim zdaniem pomysł cool ja zawsze byłem za jinno ale wkońcu czas na zmiany wie ktos orjętacyjnie kiedy rusza s24 ??

@up NIedadzą ci bana za Nazwe Gildii ja miałem GIldie SH i jakos wytrzymała 2 miechy a potem zrobilismy fuzje z DH xD wiec bana za nazwe nie MA Jakbyco to mój nick ku512

TEA WHO YOU YEAH BUNNY SCOTCH ME

ots.png

http://kwejk.pl/obrazek/411096

damy rade ??

Opublikowano

Na s24 mozemy zaczac ;)

 

PS: zal, s23 juz SERWER ZAKMNIETY! ;(

To dobra wiadomość xD bo na s24 nie trzeba będzie długo czekać ;]

beztytuu2aaa.png
Opublikowano

Może sam bym się skusił, ale bardziej preferuję shinsoo ;)

bratnia dusza? :P

ja także za shinsoo.

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

Ja też mógł bym z wami zagrać ale preferuje JInoo

 

@Edit Może tak każdy zagra na jakim chce królestwie i się tam zbiorą w gróbkach np tam po 20 pare osób

 

 

Każdy na jakim chce królestwie i też będzie gitarka!?

 

Pozdro

39411542660382649548.png

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Zapraszamy na FanPage https://www.facebook.com/BlantyJointyWymalujeWszystkieKaty <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Opublikowano

@gildia

wezcie sie ogarnijcie... jak dacie gildie mpcforum to zaraz ktos zacznie sprawdzac co to za forum ;/ moze to dojsc nawet do GM`a i bedzie po wszystkich bugach...

 

@up

napewno nie bedzie 20 osob w kazdym krolestwie... jak sie uzbiera ogolnie 20 osob to bedzie rlz

 

@topic

dobry pomysl :P ja moglbym zagrac

 

PS: Co do krolestwa to mi najbardziej odpowiada chunjo, ale z tego co widze to wiekszosc chce w jino wiec proponuje tam grac :P

 

@mod

jak mozesz to zrob ankiete zeby bylo latwiej wybrac krolestwo

 

W jakim krolestwie chcesz grac?

- Jino

- Schinso

- Chunjo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...