Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakieś sposoby na wyjście z brązu :C


Vexal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z bronze da sie wyjsc nawet nieposiadajac myszki i klawiatury ale z silvera juz trudniej wyrzszy poziom i lp idzie powoli oraz niewycarrujesz sam tak jak w bronze.

Opublikowano

Jeżeli to czytasz i chcesz wyjść z brązu to posłuchaj mnie :
- pograj normale / customy ( cel 100 farmy w 11-13 minucie)

- Staraj się mieć zawsze 0 dedów


Pozdrawiam

xD

Opublikowano

Z bronze da sie wyjsc nawet nieposiadajac myszki i klawiatury ale z silvera juz trudniej wyrzszy poziom i lp idzie powoli oraz niewycarrujesz sam tak jak w bronze.

AHAAHAHHAH  wyższy poziom jest w silver niż w brązie ?Proszę,nie kompromituj się,w silverze są w większe gówna niż w tym całym brązie...

Opublikowano

AHAAHAHHAH  wyższy poziom jest w silver niż w brązie ?Proszę,nie kompromituj się,w silverze są w większe gówna niż w tym całym brązie...

 

Z tym również się zgodzę, zazwyczaj silver to "wyboostowany" bronze.

Opublikowano

Z bronze da sie wyjsc nawet nieposiadajac myszki i klawiatury ale z silvera juz trudniej wyrzszy poziom i lp idzie powoli oraz niewycarrujesz sam tak jak w bronze.

Troll czy kompletny pojeb który w dodatku nie zna ortografii? Silver to jest dopiero gówno i każdy w tym temacie kto chwali się że wyszedł do s5 jest IDIOTĄ

 

Topic

Graj kata cassio i ryzem na bolu lub innymi assassynami, ja polecam talona

Opublikowano

Znajdź sobie jakiegoś koleżkę ogarniętego do duo i razem wyjdziecie z bronzu. Następne dywizje to jeszcze większe gówno, mam na myśli silver i gold. ;)

g0Tef.jpg

Opublikowano

Jakbys nie gral, jak mily bys nie byl, co bys nie robil, gowno ci to da jak nie umiesz grac. Nie mozesz wyjsc wyzej bo to twoj poziom i tyle... Posiedzisz w brązie, nauczysz sie grac dopiero mozemy mowic o jakims wychodzeniu.

Opublikowano

Pograj troszkę normalów, poćwicz troszkę granie postaciami i ich mechanikę ogarnij ;) Potem pograj rankedy i wyjdziesz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...