Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Podoba Wam Się Taki Pomysł Na Serwer ?


CrazySpecial

Serwer  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o takim serwerze ?

    • Fajny !
      20
    • Może być .
      18
    • Lipa ;/
      7
  2. 2. Czy Zagrasz Na Takim Serwerze ?

    • Oczywiście !
      16
    • Może.
      20
    • Nie :<
      7
  3. 3. Drop Z Kamienia czy z Rud ?

    • Z Rud
      12
    • Z Kamienia
      11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi się podoba.

 

To co opisujesz wygląda fajnie ale jak będzie naprawdę ? dopiero się okaże.

 

I tak jak mówił @KashtanPL niech wioski będą wielką gildią.

 

Drop z Other Drops (brak x rayowców) (czyli kamienia)

 

Mógłby być również taki żeźnik który sprzedawałby nam jedzenie za emeraldy (oczywiście duża szansa na wypadnięcie ich)

 

Czekamy na ip i wbijamy. ;)

76561198151853599.png
Opublikowano

Witam napisałem ten post aby się was zapytać czy podoba wam się  pomysł na serwer. Otóż tak : Serwer posiadał by 2 wioski do których gracze mogli by dołączyć po wejściu na serwer. Po wybraniu wioski pojawiali by się w niej i mogli wykonywać w niej zadania itp. Każda wioska miałaby inne zadania do wykonywania . Wioski mogły by ze sobą walczyć oraz zakładać ze sobą gildie . Każdy gracz danej wioski miałby prefix odpowiadający danej wiosce . Wyłączylibyśmy teleport ze spawna do wiosek, czyli trzeba było by chodzić z buta lub jechać konno . Między spawnem a wioskami było by włączone pvp czyli każdy kto chciałby się udać do wioski mógłby zostać zaatakowany lub zabity przez drugiego gracza. Gildie można było by tworzyć 1500 kratek od spawnu. Dodalibyśmy system zamków, inaczej zwanym podbijaniem zamków. Dodalibyśmy również zwierzaki które można by było zdobyć za misje lub kupić . Dodalibyśmy również tzw. Bufera który sprzedawał by nam buffy (poty: siły,szybkości itp.) Craftowanie miksturek zostałoby zablokowane . End oraz Nether byłby Otworzony .

 

 

 

 

Jeżeli Podoba ci się pomysł lub nie podoba to napisz co można dodać / zmienić .

Zbędne gildie. Pomysł ogólnie fajny. Tylko jakie będzie wykonanie ;)

 

co do gónego postu - nic. Albo ew. karczmy do wykupienia przez gildie w mieście.

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngMajk3l. ma racje na tym serwerze zagrało by dużo osób lecz pomysł z gildiami jest średni gdyż sam napisałeś że gracz może wybrać do której wioski chce dołączyć i będą pomiędzy wioskami bitwy więc na co dokładać do tego plugin na gildie :)

     Silentiumpc gladius m20 | Silentiumpc vero L1 500w | Msi b150 pro/vdh | i5 6500 | Sandisk ssd plus 240GB | Silientiumpc Fortis 3 | 8GB DDR4 | Gtx 660 OC 2GB |

 

Opublikowano

@bilon22 no i to mam zamiar osiągnąć . Przecież samo sv+gildie+mcmmo to RPG 

 

Pierdzielenie jakiego mało. 

SV+Gildie+MCMMO to zwykły, przeciętny serwer polskiego rynku. Serwer RPG staje się serwerem RPG, kiedy gracze odgrywają RP.

 

RPG - gra towarzyska oparta na narracji, w której gracze (od jednego do kilku) wcielają się w role fikcyjnych postaci. Copypasta z wiki, żeby było #potwierdzoneinfo.

 

 

Pomysł nie najgorszy, zrób tylko więcej tych wiosek, niż dwie. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Opublikowano

Proponowałbym dodać jakieś lokację, w których można zdobyć lepszy ekwipunek, bonusy na siłę etc. Co do gildi to strzał w stopę o wiele lepiej byłoby gdyby gracze rozwijali i tworzyli nowe wioski np. gracz zaczynając nie ma nic wraz z wyższą rangą można wydobywać nowe surowce a po zdobyciu najwyższej rangi można zgłosić do ratusza budowę nowej osady dla graczy.

Opublikowano

A Przypadkiem nie będzie tak ze gracze będą czekali na graczy na linii pvp aby ich zabić? Nowa tu o wejściu do wioski.

 

Opublikowano

Pomysł sam w sobie jest niczego sobie, lecz jestem ciekaw jak Ci to wyjdzie.

Jak skończysz robić serwer napisz mi na PW ip serwera to wejdę i chętnie popatrzę jak to zrobiłeś. ;)

Opublikowano

haha dodaj questy rodem z tibi :P nie jest taki zly pomysl tylko troche robienia taki poi lub inq, zaloze sie ze wielu bedzie hejtowac ten post ale moim zdaniem to cos ciekawego

Opublikowano

Pomysł spoko ale

1. Dodał bym w każdej drużynie po jednym gosciu z administracji aby pilnowali porządku,

2. Napewno będą kradzieże dodał bym white liste, aby zabezpieczyć przed Trollem

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Pomysł spoko ale

1. Dodał bym w każdej drużynie po jednym gosciu z administracji aby pilnowali porządku,

2. Napewno będą kradzieże dodał bym white liste, aby zabezpieczyć przed Trollem

 

@1361622928-U485574.pngRevsPL po co whitelist ? 0.0 skoro serwer ma być publiczny nie prywatny 

Może nie white liste tylko jakiś dodatkowy zamek w którym by sprawdzało się kto jest po drugiej stronie servera

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...