Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak szybko wysyłać synchro :D masowe ataki


pupek121

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Możecie użyć samych linkow w starszych wersjach, lub użyć edytora HTML dzięki czemu, strony jedzą znacząco mniej ram i brak białych kart, IE ma również tryb awaryjny w którym, możecie przestawić max ilość załadowanych stron w sensie max cache.

Ewentualnie napisać prosty bot spamujacy.


Ja tam wolę jednak zrobić sobie 3 biliony kalwari ciężkiej i niestety nawet 4 krotnie większa armią mnie nie rozpiepszy, w sumie wgl mnie nie rozpieprzy, dzięki botowi jest to możliwe w 11,314 sekundy, na moim łączu.

Opublikowano

Urwałeś się z innej bajki.

 

Edytor html?

Ie?

 

Człowieku na takiej przeglądarce to ty się powieś od razu.

 

Nie zrobisz tego na żadnym z nowszych serwerów prócz bartka z twoim bugiem.

PS:Kłania się szkoła , bo pisownia tragiczna.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Ja nie mówiłem nic , że to karalne poza tym nie ma do tego programu typu tasker ... wystarczy przeglądarka i jej wbudowane opcje.

Jak się znasz to co minutę nawet 10000 ataków możesz wysyłać jak masz dobry internet , komputer i do tego myślisz stawiam na myślenie.

Między każdym komputerem obliczenia to i tak tylko kilka ms.

 

Nagram filmik jutro i wrzucę dla pokazu jak się to robi dla przykładu falę 100 ataków pokażę.

 

Podpowiem , że trzeba starej przeglądarki najlepiej taką :)

I umieć odciążyć system by wyciągnąć z niego 1000% mocy tylko do przeglądarki i gg dla komunikacji z teamem.

Opublikowano

@Lionheart233. bez wspomagaczy a tysiac atakow wyslac recznie to jest wspomagacz, bo zaden czlowiek normalnie tak nie wysle, nawet konto premium jest wspomagaczem wiec wiesz :P

Opublikowano

Pokaże ci te 100 :)

Mam filmik , ale jakość zła :D

 

Zna ktoś program dobry do nagrywania?

 

PS:Nie wspomagacz , a technika wyuczona przez lata oszczędzająca mi czasu na nie potrzebne kliki etc.

Opublikowano

Notatnik to wspomagacz? :D

Kwestia sporna i każdy ma inne zdanie :)

 

A no i chyba nikt nie broni robić sobie skrótów klawiszowych w przeglądarkach , więc ... tak mam bota i setki wspomagaczy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...