Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak szybko wysyłać synchro :D masowe ataki


pupek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam pytanko jak szybko ogarniać dużą ilość kart... podobno najlepsi ustawiają 100+ kart w kilkanaście sekund.. jak to możliwe ? ktoś coś zna? i nie są to boty..

Opublikowano

Heh teraz na privatewars wysylam 500 atakow w ciagu 10 sekund.Powtarzam WYSYŁAM.(bez ustawiania)

 

Odbudowanie zagrody 100 wiosek bez masowej rekrutacji to 15-20 sekund

wysylanie 60 szlachty 15-20 sekund ( wraz z ustawianiem)

wysylanie 100 offow 20-30 sekund ^^  (wraz z ustawianiem)

 

Prościzna

Opublikowano

Heh teraz na privatewars wysylam 500 atakow w ciagu 10 sekund.Powtarzam WYSYŁAM.(bez ustawiania)

 

Odbudowanie zagrody 100 wiosek bez masowej rekrutacji to 15-20 sekund

wysylanie 60 szlachty 15-20 sekund ( wraz z ustawianiem)

wysylanie 100 offow 20-30 sekund ^^  (wraz z ustawianiem)

 

Prościzna

Nie jest to temat chwalenia sie tylko pomocy , wiec jesli masz sie czym podzielic to powiedz a jesli nie to sie nie wypowiadaj prosze, bo cebulactwo polaczkow tylko pokazujesz.

Opublikowano

Haha xD To jest łatwe lecz nie mozna tu opisać sposobu gdyż takie ataki są karalne.

 

Wysyłanie 100 czy 1000 ataków nie jest karalne nim coś napiszesz się zastanów , bo się uśmiałem.

 

A autorowi chodziło o prywatny serwer gdzie nie działają żadne skrypty.

 

Pozdrawiam i czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

 

Heh teraz na privatewars wysylam 500 atakow w ciagu 10 sekund.Powtarzam WYSYŁAM.(bez ustawiania)

 

Odbudowanie zagrody 100 wiosek bez masowej rekrutacji to 15-20 sekund

wysylanie 60 szlachty 15-20 sekund ( wraz z ustawianiem)

wysylanie 100 offow 20-30 sekund ^^  (wraz z ustawianiem)

 

Prościzna

 

Brawo za chwalenie i wymyślanie , a w rzeczywistości ustawienie 500 ataków zajmuje ci ponad godzinę.

 

Ustawienie setki zajmuje ci 10 minut , a teraz idź pisać dalej bajery i płakać na privatewars.pl bym wyłączył bota.

Wbij 2000 wiosek , a gwarantuje zjechanie cię w 6-8 godzin.

 

PS:Wysłanie z taką prędkością na operze wiąże się z tym , że nie wyśle i pojawią ci się białe strony geniuszu , bo przeglądarka nie ogarnie , a jak wyśle chociaż 50% to będzie dobrze. :)

 

Nie pomyślałeś o tym , a odbudowanie wojsk zajmuje tyle co kliknięcie odśwież ... wolny jesteś.

Opublikowano

Okey spoko a teraz takie pytanko otóż z masową rekrutacją... mam przykładowo na końcu listy wiosek jakieś wioski o bylej jakiej nazwie ale sa na końcu!! gdy włączam masową miksuje mi z tymi co są z początku... i tak to jest wszystko porozwalane poprzeplatane dlaczego się tak dzieje jak to naprawić ?

Opublikowano

Nie naprawisz tak już jest.

 

Kiedyś nie było masowej rekrutacji za dawnych czasów i każdy miał swoje sposoby na wszystko , a teraz przepaść między prosem , a zwykłym noobem jest bardzo mała.

 

Ciesz się , że wgl. masz masową rekrutację.

Opublikowano

 

 

so good :D haha

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12

Atak na 001 dzisiaj o 11:27 0:03:12  PYYTAC GRACZA frejcio :p

Opublikowano

Człowieku wysłać tyle ataków na jedną wioskę też mogę w każdej chwili nie wiem czym tu się chwalić.

 

Nadal nie było śladu po twoich legendarnych 500 atakach czyżby się nie dało?

Opublikowano

A po co mam tyle słać tylko dlatego by ci je pokazać?

 

Wystarczy , że puszczę 800 i nie ogarniesz.

 

Dobra teraz nie chwal się już tyle i jeszcze tak ci powiem używaj taskera dalej on bardziej zamula , niż pomaga.

Wbije na rundę 10 czy 20 ludzi to nie dasz rady ustawiać tych swoich synchr.

 

Ja na nie jednej rundzie pokazałem co potrafię i to ręcznie by była satysfakcja , ale dobra dalej ciśnij na taskerze to tak się rozleniwisz , że cię byle lama rozwali.

Opublikowano

Postaraj się by ofiara była online :)

Zależy jaki masz sprzęt ... 3 off na wioskę przykładowo w jednym oknie 300 off.

 

W następnym ustawiasz 400 szlacht...

 

Sprawdzasz ile średnio biegną offy np. lecą średnio minutę , a szlachty biegną dwie to i tak dość trudne do wykonania będzie.

Puszczasz najpierw szlachty , a następnie szybko offy dość proste.

 

Sposoby mam swoje , których nie nauczę dodam tylko , że to nie bot , ani też tasker.

 

PS:Jak ci nie ogarnie opera , a masz dużo ram polecam ci na chromie + ... więcej nie zdradzam. :)

Dodatkowo przydaje się regularne czyszczenie komputera.

Opublikowano

Faktycznie długo schodzi... przykładowo tak fartownie ustawiły ci się offy na cele , że wchodzą od 23 sekund do 1:12 sekund.

 

A szlachty lecą dwie minuty w zaokrągleniu ~1.53 przykładowo , więc masz 43 sekundy różnicy między offami co z szybkim sprawdzeniem czego nie wysłało (Białych stron) i nie doklikanym klawiszu powinno zająć z 20 sekund potem szybko zacząć wysyłać resztę , bo też poprawki mogą się trafić co da kolejne 20 sekund na oko przy lagu nawet i wszystko wejdzie może nie synchronicznie , ale zgrane w miare ładnie.

 

Powiem tyle jeżeli nie umiesz liczyć to nie graj w tą grę ... w niej można liczyć tylko na siebie i na to co cię uczyli w szkole.

 

Pozdro.

Opublikowano

Źle zrozumiałem myślałem że ustawiasz karty ileś tam offów przeglądasz je a potem zaraz po tych kartach nie wyłączając ich! ustawiasz szlachtę :D i patrzysz co i jak w ile wejdzie i puszczasz :D

Opublikowano

Nie mogę mówić co i jak robię by zrobić to szybko i dobrze.

 

Tak swoją drogą to co już tu napisałem to za dużo , a reszty reszty sam się ucz byle nie z taskerem. :D

 

Opublikowano

Zastanawiam się jakim trzeba być człowiekiem (tak do do Ciebie Lionheart233.) żeby przechwalać się sposobem na gówniane privy i jeszcze udawać że to coś "magicznego" i nikomu o tym nie mówić myśląc że ma się Bóg wie jaki sposób... jednym słowem żałosne. :)

Opublikowano

Masz zupełną rację jesteś takim człowiekiem(żałosnym) i nigdy mnie nie dorównasz czy to na privie czy to na normalnych plemionach.

 

Tak jest to coś magicznego bez żadnych wspomagaczy nawet 50 graczy jednocześnie jestem w stanie tłuc... jak uważasz , że privy są gówniane to i normalne są dla ciebie niczym i z pewnością pokonasz mnie za jakieś 50 lat.

 

Pozdrawiam.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...