Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZettaMu . Ver: S6E3 . Exp: 1000 . Drop: 50% - Zagraniczny


beton62

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Forum juz nie działąło jak jeszcze byłam na serwie , wiec troche to podejrzane było .

Macie swietne serwery, no bo przecież zagraniczne !

Opublikowano

Zapewne trzeba poczekac.
Pewnie zabezpieczaja sie dodatkowo przed kolejnymi atakami.
Gra tu 300 osob na 1 podserwerze na pozostałych po 200.
Mają co atakowac trzeba czekac na Start.
Zapraszamy na forum naszego ally w wolnym czasie :)
www.prolandmu.blo.pl jest tu haslo do ts itd.

W ally mamy ok.100 aktywnych polaków.
Tyle co na pl serwerach jest ludzi online :)

Jak tylko się uporają z problemami zapraszamy na serwer.
 

Opublikowano

Pisze na stronie ze dopiero 7 bedzie działać, szkoda, że takie rzeczy robią w wek :/

 

 

Ale nic nie zrobimy! 

Co do słów bandziora Popiera, konkretny serwer! 

WBIJAĆ!

Opublikowano

Zgadzam się poprzednikami. Serwer jest naprawdę dobry. Atmosfera jest ok - chodź ludzie są "chciwi" do dawania PT(lecz nie wszyscy).Resy od początku bije się dosyć trudno jeżeli nie ma kto nas pod expić.

Opublikowano

Chyba najwięksi idioci na serwerze, zdecydowanie nie polecam.

"lubiem ten post"....a co do serwera ...nie lepiej kieszonkowe zostawiac w Polsce ???

Oj dzieci , dzieci !

Opublikowano

"lubiem ten post"....a co do serwera ...nie lepiej kieszonkowe zostawiac w Polsce ???

Oj dzieci , dzieci !

Odezwała sie ta co jest pełnoletnia...... idz lepiej dawaj dupe murzynom

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

"lubiem ten post"....a co do serwera ...nie lepiej kieszonkowe zostawiac w Polsce ???

Oj dzieci , dzieci !

 

Nikt nikomu nie karze " zostawiać kieszonkowego "...

Poza tym jak już ktoś chce je wydać to lepiej na zagraniczny serwer niż te pseudo polskie serwery które nie wytrzymują tygodnia...

Idź się lepiej udzielać na tym PL serwerze, a nie tutaj ^^

Opublikowano

WIllemo a ty kolejny który udziela, się na 20 serwerach?

 

A na każdym jestes zwykłym n00bkiem do bicia, raz przez Polaków raz przez Brazoli :/ 

Opublikowano

Prolandmu.blo.pl

Forum naszego ally 100 polaków.

Zapraszamy na serwer.

Nawet grafiki na forum nie potraficie zrobic sami ? Tylko z Google.pl/grafika ^^

Opublikowano

Nawet grafiki na forum nie potraficie zrobic sami ? Tylko z Google.pl/grafika ^^

Samo tło jest z neta, nie było kiedy zrobić SS z całym ally ;) poza tym połowa z nich by sie nie zmieściła

Opublikowano

... idz lepiej dawaj dupe murzynom

A co to ma wspólnego z tematem ??

To nie forum o "Dupie Maryni"  :]

Bez odbioru !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...