Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZettaMu . Ver: S6E3 . Exp: 1000 . Drop: 50% - Zagraniczny


beton62

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wam to żaden serwer nie odpowiada wejś sobie postaw swój albo graj na globalu a nie krytykuj innego żal ci d..e ściska że koleś na tym zarabia nie stac cie na donate to sie nie wypowiadaj mi sie serwer podoba i będe grał tak jak inni tobie nie pasuje to nie graj. Bo serwer się ładnie rozwija.............

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to zapraszam do nas  na incrediblemu ;-). Serwer stoi od 6 marca i sie dopiero rozkreca. Wejdz w moj profil  i w postach zobaczysz reklame naszego serwa , nie bede linku wrzucac :P

Opublikowano

Wam to żaden serwer nie odpowiada wejś sobie postaw swój albo graj na globalu a nie krytykuj innego żal ci d..e ściska że koleś na tym zarabia nie stac cie na donate to sie nie wypowiadaj mi sie serwer podoba i będe grał tak jak inni tobie nie pasuje to nie graj. Bo serwer się ładnie rozwija.............

 

Grałeś tutaj chociaż? Gość wali wipe za każdym razem jak spada liczba online i od nowa klepie kasę. Nie nie stać mnie na wydawanie kasy na tą grę i szkoda mi ludzi którzy wbili po kilka GR i teraz zaczynać muszą od nowa. Zresztą widzę że nasi już w f.o biegają więc niewielka strata.

Opublikowano

Pozdrawiam, moja gildia caly czas gra na 1k serwerze, utrzymuje sie tam caly czas 200+ online, zapraszam wszystkich chetnych do mojej gildii, nick Gazo . pozdro

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześc Gazo i inni:) tu MoniaA.

Już naprawdę ten serwer wkurza. Wiecznie wyłączony a poza tym co najwazniejsze cokolwiek napisze się na forum (pytania, prośba o dodanie aby dodali feather of condor do dropu ponieważ nie dropi w barrakach i itd) admin nie raczy na nic odpowiedzieć. Tylko kredyty i web shop.  Wiadomo mu to gra przede wszystkim gdzie się dropi, pierze itd itp. nie tylko web shop. Wiadomo że pralka nie wypierze wingów 3rd fo. Pobawić się można żeby wyprać 3rd wingi. Ja akurat za pixele nie płacę :P ale ewidentnuie to trzepanie tylko kasy. W ogóle żadnego info ze strony admina. Gram na tym serwerze po raz drugi. Więcej nie zagram bo ni stąd ni zowąd znowu będzie res acc aby znowu trzepac kasę :P Grałam na różnych serwerach od wielu lat i zawsze zdarzy sie jakiś olewający admin ale z czymś takim 1 raz sie spotkałam. Teraz off od 2 dni znowu i admin nie raczy nawet napisać że "coś tam robi".... ignorancja i olewanie graczy.

No cóż, świadczy to tylko o nim.

Ani jednego GM w grze, admin w grze nigdy sie nie pojawia, Szczyt bezczelności. Niebawem zapewne znowu res acc i postawi znowu tego samego gniota z odpadów serwerowych. Oby tylko działał i kasa wpływała A PO CO BUGI USUWAĆ... brak po prostu słów.

Serwer dla tych którzy leżą na kasie i wszystko im jedno czy im przepadnie czy nie. Ja jednak mam zdanie że jeśli ktoś płaci to niech chociaż wie za co:P

Lub dla tych którzy sporadycznie wpadaja na serwer dla odprężenia i nie mają zamiaru budowac postaci.

 

Pozdrawiam

 

P.s. MU zostało całkowicie sprofanowane poprzez web shopy. Co to za gra że na "dzień dobry" gracz lata w secie fo^^ paranoja:P

Opublikowano

Cześc Gazo i inni:) tu MoniaA.

Już naprawdę ten serwer wkurza. Wiecznie wyłączony a poza tym co najwazniejsze cokolwiek napisze się na forum (pytania, prośba o dodanie aby dodali feather of condor do dropu ponieważ nie dropi w barrakach i itd) admin nie raczy na nic odpowiedzieć. Tylko kredyty i web shop.  Wiadomo mu to gra przede wszystkim gdzie się dropi, pierze itd itp. nie tylko web shop. Wiadomo że pralka nie wypierze wingów 3rd fo. Pobawić się można żeby wyprać 3rd wingi. Ja akurat za pixele nie płacę :P ale ewidentnuie to trzepanie tylko kasy. W ogóle żadnego info ze strony admina. Gram na tym serwerze po raz drugi. Więcej nie zagram bo ni stąd ni zowąd znowu będzie res acc aby znowu trzepac kasę :P Grałam na różnych serwerach od wielu lat i zawsze zdarzy sie jakiś olewający admin ale z czymś takim 1 raz sie spotkałam. Teraz off od 2 dni znowu i admin nie raczy nawet napisać że "coś tam robi".... ignorancja i olewanie graczy.

No cóż, świadczy to tylko o nim.

Ani jednego GM w grze, admin w grze nigdy sie nie pojawia, Szczyt bezczelności. Niebawem zapewne znowu res acc i postawi znowu tego samego gniota z odpadów serwerowych. Oby tylko działał i kasa wpływała A PO CO BUGI USUWAĆ... brak po prostu słów.

Serwer dla tych którzy leżą na kasie i wszystko im jedno czy im przepadnie czy nie. Ja jednak mam zdanie że jeśli ktoś płaci to niech chociaż wie za co:P

Lub dla tych którzy sporadycznie wpadaja na serwer dla odprężenia i nie mają zamiaru budowac postaci.

 

Pozdrawiam

 

P.s. MU zostało całkowicie sprofanowane poprzez web shopy. Co to za gra że na "dzień dobry" gracz lata w secie fo^^ paranoja:P

Myślę że dlatego off. Bo nie ma na kim kasy trzepać bo co zrefundował to nadrobili szybko GRami i biegali w f.o.

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...