Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co będzie z Polską? Czy Państwo Polskie jeszcze istnieje ?


JambQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najazd na tydziennik "Wprost". Kolejny absurd, totalne bezprawie, i ta ich "demokracja", "wolność słowa", 'sprawiedliwość". Nie wiem czy te słowa były tam przez pomyłkę, czy im naprawdę już coś się myli.

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

Najazd na tydziennik "Wprost". Kolejny absurd, totalne bezprawie, i ta ich "demokracja", "wolność słowa", 'sprawiedliwość". Nie wiem czy te słowa były tam przez pomyłkę, czy im naprawdę już coś się myli.

Do jasnej cholery.Co ma demokracja do wolności słowa? Demokracja to rządy ludu, np. mieliśmy przykład rządów tego typy w 2003 roku gdy prosty lud zadecydował o wstąpieniu do UE, więc uchowaj nas Boże od demokracji, rządów motłochu.

Gdyby rząd podsłuchiwał jakiś człowiek, szpieg obcego wywiadu i potem to sprzedawał różnym gazetom, to akcja ABW byłaby uzasadniona.W przypadku gdy nagrania ujawniły wielką aferę, nie widzę sensu przestawiania zarzutów Wprostowi.

Opublikowano

Tusk, dupa, kamieni kupa ! Afera podsłuchowa potwierdza to jak bardzo upadamy, a politycy wycierają sobie nami buty ! Pomimo tego ile mają, i jak jest źle, dalej knują spiski przeciwko nam .. A PO zamiata pod dywan .. Długo jeszcze będziemy "Państwem" ?

A Rosja ? W czasie kryzysów, może wykorzystać naszą słabość, i przystąpić do ataku. A będzie podobno jeszcze gorzej, Polska potrzebuje radykalnych zmian, jakie oferuje choćby Kongres Nowej Prawicy, czy Ruch Narodowy ! PiS, PO, SLD, PSL - sami złodzieje . Powinno być głosowanie w sprawie dymisji rządu i odwołania sejmu. Co wy o tym sądzicie, czy według was Tusk, Kaczyński, Korwin itd. chcą dobrze ? Do czego zmierzają, chcą sprzedać także granice Polski, czy zdadzą sobie sprawę z powagi sytuacji ? 

 

Korwin albo narodowcy xD pff, śmiech na sali... żeby naprawdę było lepiej, to wszystkich, którzy zajmują się polityką na dno Hańczy z 50kg blokiem. Żeby było lepiej trzeba zostawić politykę i sięgnąć po bezpartyjne, nieideologiczne rozwiązania mające na celu prawdziwe dążęnie do zmian na lepsze, a nie politykowanie i "robienie dobrze" grupom wyborców tylko.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Korwin albo narodowcy xD pff, śmiech na sali... żeby naprawdę było lepiej, to wszystkich, którzy zajmują się polityką na dno Hańczy z 50kg blokiem. Żeby było lepiej trzeba zostawić politykę i sięgnąć po bezpartyjne, nieideologiczne rozwiązania mające na celu prawdziwe dążęnie do zmian na lepsze, a nie politykowanie i "robienie dobrze" grupom wyborców tylko.

Śmiech na sali, to są właśnie posty tego typu i szufladkowanie polityków, że każdy jest zły i każdego trzeba "na dno Hańczy z 50kg blokiem". Co to znaczy "zostawić politykę"? Sprawowanie władzy w państwie, ubieganie się o nią właśnie nazywa się polityką.Ideologią jest również twój utopijny system, w którym jacyś nieokreśleni, niezrzeszeni ludzie dbają o dobro państwa.

Opublikowano

Powinna być monarchia i tyle. Ale byłby problem ze znalezieniem potomków takich prawdziwych bo znając Tuska to byłyby sfałszowane dokumenty i córka Tuska królową zostałaby..

 

 

Wolałbym jakiegoś króla mieć niżeli takiego "Bula", który ośmieszył Polskę.

 

"Wbrew haniebnym słowom, które pewien Bul wygłosił,

nazwał nas narodem sprawców i za Polaków przeprosił!"

 

 

 

Korwin w swoich rozmowach z politykami po drugiej stronie barykady idealnie ich "zjadł" i pokazał jakimi oni są idiotami. Dla mnie Korwin nie jest politykiem bo to byłaby dla niego obraza.

Opublikowano

Korwin albo narodowcy xD pff, śmiech na sali... żeby naprawdę było lepiej, to wszystkich, którzy zajmują się polityką na dno Hańczy z 50kg blokiem. Żeby było lepiej trzeba zostawić politykę i sięgnąć po bezpartyjne, nieideologiczne rozwiązania mające na celu prawdziwe dążęnie do zmian na lepsze, a nie politykowanie i "robienie dobrze" grupom wyborców tylko.

Pozostań przy administrowaniu forum bo udzielanie się w polityce kompromituje cię.

Deus vult

Opublikowano

Korwin albo narodowcy xD pff, śmiech na sali... żeby naprawdę było lepiej, to wszystkich, którzy zajmują się polityką na dno Hańczy z 50kg blokiem. Żeby było lepiej trzeba zostawić politykę i sięgnąć po bezpartyjne, nieideologiczne rozwiązania mające na celu prawdziwe dążęnie do zmian na lepsze, a nie politykowanie i "robienie dobrze" grupom wyborców tylko.

Nie istnieje państwo w dzisiejszych cywilizowanych czasach bez władzy, no może kilka w afryce w stanie anarchii, jak promujesz taki system to spoko, ale to jest populizm i nierealne do zrealizowania makinku.

No chyba że jesteś anarchistą.

NJxbd4x.png

Opublikowano

Aż żałuję, że tu napisałem ;)

 

Nie chodzi mi o państwo bez władzy, ani o utopię czy anarchię, tylko o państwo które skupia się na rządzeniu, a nie na zabawie w polityce. Silne rządy, decyzje podejmowane w miarę potrzeb, a nie przepychanie ważnych ustaw latami lub zamiatanie ich pod dywan. Mniej polityki takiej w polskim wydaniu, czyli kompromitacji i skandali więcej działania, coś na wzór lat 20. poprzedniego wieku ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Aż żałuję, że tu napisałem ;)

 

Nie chodzi mi o państwo bez władzy, ani o utopię czy anarchię, tylko o państwo które skupia się na rządzeniu, a nie na zabawie w polityce. Silne rządy, decyzje podejmowane w miarę potrzeb, a nie przepychanie ważnych ustaw latami lub zamiatanie ich pod dywan. Mniej polityki takiej w polskim wydaniu, czyli kompromitacji i skandali więcej działania, coś na wzór lat 20. poprzedniego wieku ;)

Czyli Nacjonalizm ewentualnie Konserwatyzm xDD ale tak masz rację socjalizm jest tragiczny i gospodarka planowana zamiast wolnego rynku oraz rząd który jedyne co powinien robić to ustalać podatki dwa razy w roku i wprowadzać po 1/2 ustaw rocznie, chociaż obecnie jedyne co powinien robić to znosić wszystkie inne ustawy jakie wprowadzał podczas ostatnich 25 lat post-komunizmu.

NJxbd4x.png

Opublikowano

chociaż obecnie jedyne co powinien robić to znosić wszystkie inne ustawy jakie wprowadzał podczas ostatnich 25 lat post-komunizmu.

Lex retro non agit

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Lex retro non agit

Prawo można zmienić i to nowe prawo obowiązuje dopiero od np. przyszłego roku.Np. obecnie za morderstwo można dostać maksymalnie dożywocie.Dzisiaj Kowalski zabił Nowaka i dostał dożywocie.Podczas odbywania kary, zmienia się prawo i za morderstwo jest kara śmierci, ale na mordercy Kowalskim nie zostanie ona wykonana, bo w momencie gdy Kowalski zabił Nowaka nie było kary śmierci, ale teraz gdy Wielkopolski zabije Wolskiego, to Wielkopolski dostanie KS.

Opublikowano

Lex retro non agit

hahahahaha ale wiesz że największa wada socjalizmu to to że właśnie działa w nim wstecz (nieoficjalnie ale gwarantuje że działa), a znoszenie ustaw które są prowadzone za socjalizmu to pierwsza rzecz którą robi normalny rząd, aby wyswobodzić wszystkich przedsiębiorców i pracowników z chorego systemu ograniczeń w gospodarce i innych bzdur (patrz ustawa wilczka).

 

1. Przykład prawo działa wstecz - podwyższenie wieku emerytalnego.

NJxbd4x.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...