Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wszystko co powinieneś wiedzieć o VBocie(przydatne poradniki i linki)


IplayDO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.Wielu z was,pyta się "skąd pobrać VBota,jak ustawić,dlaczego nie działa".Otóż lecę z pomocą i tym poradnikiem,czyli "Wszystko co powinieneś wiedzieć o VBocie"Zapraszam.

 

 

Co to VBot?Czy jest Bezpieczny?

 

Dobry duszek o pięknym imieniu "vBot" kilka za cb myszką i zbiera ci skrzynki kiedy ty spokojnie śpisz  :) A za to ze klikasz myszką (czy też klika za cb ten duszek) BP nie da Ci bana  :P

Udobot

Jak widzimy jest bezpieczny,ale z umiarem.Jest pewien % szans że cię wykryją ale można go zniwelować np.czasami klikając myszką w sklep itp.Również nie warto korzystać z niego non-stop np.dzień w dzień 24/h.

 

Nie działa!!Co robić!?

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1212700-vbot/

Zapraszam do poradnika przygotowanego przez UDOBot.

 

 

Hmm..A skąd pobrać jak nie z mpcforum?

 

Oto oficjalny temat twórcy

http://www.elitepvpers.com/forum/darkorbit/2992515-release-vbot-vbotbg-background-pixelbot.html

 

A jak wygląda przetłumaczony temat?

Oto tak: http://www.mpcforum.pl/topic/1165528-vbot-pixelbot/

 

A jak uruchomić?

http://www.mpcforum.pl/topic/1225704-jak-sprawic-by-vbot-ponowinie-zbieral/

 

 

WAŻNA AKTUALIZACJA VBOT!!!!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1230831-nowy-vbotpelna-funkconajlonosc-boxy-i-palladium/

 

 

Myślę że znaleźliście tutaj odpowiedzi!

 

Pozdrawiam

 

IPlayDO

Jeśli możesz podaruj "lajka" :)

 

 

Opublikowano

So sweet podałeś linka do mojego tut-ka :D

Łap łapke :) A ja ide dodać linka do cb i do tut-ka Adzika :P

w5cNAHm.png

Opublikowano

AKTUALIZACJA TEMATU NR.1

 

Dodano nowy link.

Jeśli możesz podaruj "lajka" :)

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...