Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Okraść Konto Bugiem Na E-Mail.


Kronk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem autor tego tematu jest zwykłym złodziejem.Po roku mojej ciężkiej pracy moja postać została identycznie skradziona a następnie sprzedana na serwisie allegro.

sdasdafm.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Kronk muglbyś mi na PW wytulmaczyć o co chodzi tutaj ? Ja wszedlem na ten temat już jak usunoleś .

 

Bendzie + oczywiście

Opublikowano

Kronk proszę podaj GG !

Dam ci 3 x "+" i z 20x5* :)

 

EDIT@@

Aha i przez 3 dni będę co dziennie dawał "+" i 5* ;)

Opublikowano

Kronk nie podawaj ... bo neo dadza na inne fora ... to sie rozpowszechni ... zreszta sam wiesz jak jest na tym forum ...

Opublikowano

macie psy

 

Witam.

Jeżeli nie tolerujesz złodziejstwa ,a także unikasz takich graczy jak ja...

...nie czytaj tego tutorialu .

 

A więc tak.

Podam 2 sposoby na okradnięcie konta , dzięki bugowi na E-mail .

 

Na początku sam bug.

1.Logujemy się na metin2.pl i na konto , które chcemy haknąć :)

2.Zmieniamy e-mail na nowy ,

3.Potwierdzamy na nowym e-mailu zmianę ( cały czas siedzimy na koncie ofiary ) ,

4.Piszemy do ofiary , że się rozmyśliliśmy ,

5.Ofiara anuluje zmianę emaila , wtedy wchodzimy na jego koncie na zmianę adresu email ,

6.Wpisujemy nasz email na , który zmieniliśmy wcześniej i nowy na który chcemy zmienić :) ,

7.Na nowym emailu potwierdzamy zmianę i ofiara nie ma możliwości przypomnieć hasła ,

8.Cieszymy się z nowego konta .

by Meth0d

 

1.Jak łatwo zdobyć pasy .

A więc:

Aby zdobyć passy , trzeba opanować manipulacje nad graczamy .

Nie możemy podejsć do kolesia i powiedzieć Cześc.Wymienisz się kontem ?

To zbyt podejrzane !

Cały sęk w tym aby umieć zagadać :)

Musisz tak wszystko zrobić , aby druga osoba wpadła na wymiane. Nie Ty !

Jeżeli , już zrobisz to tak , aby druga osoba na to wpadła , zapytaj się czy chce obejrzeć konto.

Przerzucacie eq na drugie postacie i wymieniacie się passami :)

Później bug i konto wasze :)

 

Przykładowa rozmowa:

 

Ty:siema

Ofiara:siema

Ty:Body czy mental ?

Ofiara:mental

Ty:Nieźle :P A jakie masz skille?

Ofiara : tapniecie m5....

Ty: Nieźle . Ja body aura g1 wir m7.....

Ofiara: Wow

Ty: Ale znudził mi się body . Sto razy wolę mentala, lub Sure WP

Ofiara: Możemy się wymienić

Ty;Ok . Może wymienimy się passami i obejrzymy konta .

Ofiara:Ok , przerzuce tylko eq na 2 postać.

Ty: Spoko . Moje id i haslo to...

Ofiara: Sprawdze. Ok działa. Moje id to ... a haslo to ...

I MAMY KONTO !

 

 

2.Jak zdobyć konto drugim sposobem .

 

1.Wchodzimy na allegro.pl

2.Znajdujemy 5 kont np. 75+

3.Wchodzimy na strone :

 

Aby widzieć widzieć linki należy się zarejestrować na forum. SETA

 

 

4.Dodajemy nr GG postaci z allegro.

5.Na stronie która podałem wyżej wysyłamy aktywacje konta na dany email.

6.Jezeli osoba zaakceptuje , a ty znasz pasy masz dostep do wszystkich jego kont, ale nie znasz hasła.

7.Gdy widzisz , że osoba jest dostępna zmieniasz email i piszesz je , że ma po koncie.

8.Osoba anuluję zmiane emaila, a Ty wykorzystujesz owy bug :)

Mounthains dodana 01 lipiec 2010 - 05:27

Poziom został podwyższony obraza mnie w sygnie

Mounthains dodana 30 czerwiec 2010 - 12:49

Poziom został podwyższony nieregulaminowa sygna

Opublikowano

thx masz +

ZBIERAM ------

 

DAJ MINUSA !

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,

gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,

które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

7745956.jpg

Mój net xD

Opublikowano

niech rozpowszechnia mi to lata kolo ptaka :)

Mounthains dodana 01 lipiec 2010 - 05:27

Poziom został podwyższony obraza mnie w sygnie

Mounthains dodana 30 czerwiec 2010 - 12:49

Poziom został podwyższony nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Fajne, dzięki leci +. Bawiłem się tym z 3 godziny i ukradłem 3 konta, średnia nie najgorsza? :D

Ale duże lvl'e się nie chciały za bardzo zamieniać ;)

Ukradłem Wojownika Body 33lvl, Ninje Daggera 42 i Szamana 40(chyba czyiś buff :P )

Leci 5 i +;]

sygnanampc2.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Opublikowano

ja probuje z emailami podanymi w prezentacji na allegro jedna osoba potwierdzila ale nie ma postaci na tym emailu bede probowal dalej :P mam 3 emaile teraz czekam

789290350.png

woj.gif

100 [ V ]

200 [ V ]

300 [ V ]

400 [ V ]

500 [ V ]

600 [ V ]

700 [ V ]

800 [ X ]

Opublikowano

Lol , przeciez to jest proste jak budowa cepa , jak mozna tego nie zrozumieć , fajny sposób , tyle , że e-mail cięzko zdobyć. Wytłumacze jak 2 letniemu dziecku lub krowie na granicy na PW/gg za SM /yang na Phobos. TO jest bardzo latwe i mozna się dorobić jak ma sie chęci.

 

EDIT: Mam zajefajny sposób na zdobycie e-maila. :D Wystraczy ze ktoś potem w coś kliknie i nie ma szans na odzyskanie konta.

Opublikowano

ja ukradłem ninje 68 Lvl archera Ognista g3 powtarzalny g1 i trutka g1 :P eq to funkcja +7 i morela +8 ale jak drugie konto chciałem ukraść 2 sposobem ;/ nie działa :/

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

Opublikowano

dziwne wszyscy niby to rozumieja ale nikt nie potrafi wyjasnic czemu podczas zmiany e maila wyswietla sie ze e mail nie pasuje do tego konta ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...