Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pixel bot z możliwością zminimalizowania okna


xDDDDgtasa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Pobierz Orcale VB

2.Zainstaluj na VM Win 7 

3.Pobierz Frameworka 4.0

4.Pobierz bota z tutoriali 

5.Odpal i zminimalizuj okno

 

Wpadłem na to i działa jak ktoś chce może napisać jakiś większy poradnik mi na tym nie zależy

 

 

7399d1b99b5fd0ddgen.jpg

Opublikowano

Mógłbyś się bardziej rozpisac co i jak? Bo mi nie wychodzi :D

 

Nw co mam pozaznaczać podczas tworzenia teego czegoś i td :|

w5cNAHm.png

Opublikowano

1. Jesli masz 2 gb ram u lub mniej nawet nie czytaj dalej

2.Tworzysz Vm (z ang wirtualny komputer ) Czyli taki jak wiesz komputer w komputerze stawiasz VM i przydzielasz jej np 2 gb jaki obszar na dysku i pamiec graf np 64 vram 

3.Będziesz potrzebował ISO Windows 7 jeśli nie wiesz co to jest to sobie odpuść 

4.Instalujesz windows 7 na VM

5.POBIERASZ FrameWork 4.0 

6.Pobierasz bota i dalej robisz to samo co tutorialu z SWF  i Vbot

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Failed to open a session for the virtual machine Bocik.

The virtual machine 'Bocik' has terminated unexpectedly during startup with exit code 1.

Result Code: E_FAIL (0x80004005) Component: Machine Interface: IMachine {480cf695-2d8d-4256-9c7c-cce4184fa048}

 

wytłumaczy mi ktoś o co chodzi jak tworzę wirtualną maszynę?

1.jpg

Opublikowano

Pasek narzędzi > view > switch fullscreen 

 

 

@Edit ktoś chce tuta jak to zrobić?

dokładnego tuta o tym sposobie ?

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...