Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pixelbot z funkcją minimalizacji okna ! Dokładny TUT


mati7344

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
xDDDDgtasa :

Wpadłem na to i działa jak ktoś chce może napisać jakiś większy poradnik mi na tym nie zależy

 

Więc zrobiłem :)

 

Wymagane 3gb ram (najlepiej ponad 4gb) i nie najgorszy komputer
 
Sposób polega na tym, że robimy dodatkowy system w komputerze, ale wirtualnie - nie wpływa na nasz podstawowy system i dysk
W tym systemie będzie działał bot a wtedy można okno zminimalizować
 
Screeny i download w spoilerach
 
1.Pobierz :

 

 
 
 - Oracle VM Virtualbox
http://download.virtualbox.org/virtualbox/4.3.12/VirtualBox-4.3.12-93733-Win.exe
 - Windows7 32-bit iso
nie wiem czy moge dać link

 

 

2.Zainstaluj :
 
 - Oracle VM Virtualbox
 
3.Uruchom Virtualbox
 
4.Naciśnij przycisk New
 
5.Wypełnij od góry pola:
 - Name : np. Bot
 - Type : Microsoft Windows
 - Version : Windows 7 (32bit)

 

 
 591321408115206928487.png

 

  
6.Memory size - Ustaw suwakiem ilość ramu dla wirtualnego systemu (zalecane 1gb+) i naciśnij Next

558811408115207928487.png

 
7.Hard drive - Wybierz 'Create a virtual hard drive now' i naciśnij Create
 
8.Hard drive file type - Najlepiej VDI,naciśnij Next.Wybierz Dynamically allocated i wciśnij Next
 
9.File Location and size - Nazwy dysku najlepiej nie zmieniaj. Suwakiem wybierz ile GB dostanie wirtualny system (zalecane 25 gb) i naciśnij Create

774861408115207928487.png

 
10.Zamontuj Windows 7 iso - do napędu przy użyciu np. DAEMON Tools. Zobacz, do której stacji dysków został zamontowany (np. Stacja dysków CD (G:) )
 przykład : 

773701408115207928487.png

 
11.Zaznacz na liście system, który zrobiłeś i naciśnij Start.
 
12.Wybierz z listy dysk, do którego zamontowałeś Windows 7 iso (w moim przypadku D: ) i naciśnij Start

796961408115207928487.png

 
OD TERAZ OPIS DZIAŁANIA NA VIRTUALBOX
(okienko z wirtualnym win7)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
13.Nastąpi teraz instalacja Windows 7 na Virtualboxie, zainstaluj go tak jak na zwykłym PC (Dla wygody zwiększ rozdzielczość [ppm na pulpicie - Screen Resolution] )
 
14.Po zainstalowaniu Windowsa pobierz jakąś przeglądarke - np. Chrome,Firefox,Opera
 
15.Po instalacji przeglądarki - Pobierz FsBot oraz .Net Framework 4.0  (Nie da sie kopiować tekstu pomiędzy virtualboxem a podstawowym windowsem)

16.Zaloguj się - Na darkorbit, wejdź na mapę i ustaw grafike na najniższą, minimapke na najmniejszą, pochowaj zbędne okna

 

17.Bot - Włącz pobranego bota,ustaw i odpal go

 

18.Zminimalizuj okno virtualboxa, nie przeglądarki !

575071408115208928487.png

 

 

GOTOWE - PIXELBOT W TLE GOTOWY, ZAJMIJ SIĘ SWOIMI SPRAWAMI :)

Jeśli gdzieś potrzeba lub brakuje screenów, potrzebujesz pomocy napisz :)

 

Możesz oglądać prace bota z tego okienka :

456441408115208928487.png

 

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Opublikowano

Skanowalem avastem premium i wirus jakis tam :D injector czy jakos tak

W czym znalazło ???

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...