Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Zbiór nielegalnych i przydatnych modyfikacji 9.1


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to tak :

Ten folder co miałem do wypakowania wypakowałem :

res_mods - 0.9.1. 

i wlączam gre i nie działa 

klikam na klawiaturze numerycznej ,,2,, i nic sie nie dzieje

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak dokladnie o to.

 

Szukałem, autor najwyraźniej nie zaktualizował na 9.1.

Opublikowano

No to tak :


Ten folder co miałem do wypakowania wypakowałem :


res_mods - 0.9.1. 


i wlączam gre i nie działa 


klikam na klawiaturze numerycznej ,,2,, i nic sie nie dzieje


 

 

Oświadczam iż aimbot nie działa wgl 

Opublikowano

Hej, posiadacie moze trackera by pokazywał pogrubiona linie lotu pocisku arty? ten red bal niby pokazuje kropkę gdzie był ostatnio widoczny czołg ale w odniesieniu do art nie sprawdza się ( przy najmniej u mnie)

Opublikowano
Gdy znajdę nowe mody, to dam wstawkę 
To było na tyle, miłego zwiększania szansy na blokadę konta  grania...

Hahah, a co do moda na gąski to jak to działa? gąska się w sekundzie naprawia?

Opublikowano

AimBot nie działa bo nie wiemy jak go włączyć a to dowiedzieć się można tylko na cheat.ru niestety trzeba być zarejestrowanym i mieć ponad 30 postów u nich. Kiszka :(

Opublikowano

te tundry jak użyć  klikam q,f7 i inne nie działa. te tundry też mam wrzucić do res mods ?

 

Odpalasz grę, potem włączasz moda i po wejściu do bitwy wciskasz Q.

Opublikowano

musiałbym mieć screena jak wygląda w.o.t po włączeniu bo mogę nawet nie wiedzieć , że mam go włączonego

 

Są same pnie drzew itp.

Opublikowano

czyli włączam w.o.t. w garażu odpalam tego moda, w bitwie naciskam Q

Tak.

Opublikowano

nie działa chyba na wszystkie drzewa

 

Czyli działa, ale na część? Czy w ogóle nie działa? 

Opublikowano

Pod linkiem z pierwszego postu jest nie aktualna wersja która nie działa. Wyszła już nowa: brak skanu

 

Dodaj skan i wrzucę.

Opublikowano

Dodaj skan i wrzucę.

Wrzucę po 16 gdy wrócę z pracy

 

Ps. Są już może działające wersje celownika laserowego i wyraźniejszej smugi po pocisku arty?

Opublikowano

Wrzucę po 16 gdy wrócę z pracy Ps. Są już może działające wersje celownika laserowego i wyraźniejszej smugi po pocisku arty?

 

Wszystko co znalazłem wrzuciłem tutaj.

Opublikowano

Aimbot powinnien działać nie na Numpad 2 tylko na L źle napisali na stronie (tam piszę że w configu jest key80 ale jest key76 czyli "L" :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...