Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Kostki , CP - Czyli jak zostać miliarderem


sotoran

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo dziękuję. w 3h poszło zarobić 6kk. Genialne.  ^_^

A dropiłem przez około 5 dni temu.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Dodam że nie ma za to bana, nie jest to bug ponieważ administracja wie o tym od początku i jak widać nic z tym nie robią.

 

 

Bug czemu po prostu robisz cp a jako jesteś na glacku to ci dropi to co dropi

Opublikowano

dam rade na luku 36 lvl rang +13 99j?

Dasz rade przeciez to jest misja na sp1 cp3 i nie do konca je robisz ^^

gb6bzOv.png

Opublikowano

A mam pytanie czy ma to znaczenie na jakiej jestem mapie na glacy?

Nie.

 

 

@top

Fajne tylko ze problem mam z ciepłem po jakimś czasie drop ustaje i muszę na dwa konta :P Da się coś zrobić z tym?

tumblr_o1840uKrwV1tv0tovo2_r1_400.gif

Opublikowano

Mogę wiedzieć ,jakie itemy są w tym dropie wartościowe?

 

Jakoś nie zachwyca mnie zarobek 500 k po 3 godzinach dropienia eliksirków

 

Kostki , Mleko , Eliksiry , Gold 

 

Po wydropieniu 30 kostek i około 50 mleka możesz zacząć robić lody i je sprzedać a dodatkowo potem sprzedać kostki .

nostaleh.png
Opublikowano

Najlepiej iść w każde możliwe miejsce, gdyż mobki nie są trudne a zawsze coś z nich wypadnie. Ja nie ida tylko do 2 pomieszczeń. ! z mandragorami bo po co hp tracić, a 2 to boss :)

 

Całe przejście Cp zajmuje mi jakieś 2min :]

Opublikowano

A co robić z tymi kostkami i mlekiem robić lody czy od razu sellać?

Rób lody większymi ilościami, więcej zarobisz. Na s1 i s2 szybko schodzą.

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...