Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OBECNIE TRWA BETA NA SERWERA WSZYSTKIE ITEMY I POSTACIE ZOSTANĄ USUNIĘTE KONTA ZOSTANĄ WIĘC MOŻECIE JE SPOKOJNIE ZAKŁADAĆ. ŻEBY WEJŚĆ BETE JEST POTRZEBNY CLIENT + ŁATKA.

 

Weryfikacja

 

 

iA5WTFL.jpg

 

WDSQeUZ.jpg

 

 

 

Jest to tylko zapowiedź serwera będziemy ja uzupełniać na bieżąco jak pomyślimy tylko o czymś co można tutaj dodać. Pełna już prezentacja serwera w pełni dopracowana ukaże się parę dni przed startem w publikacjach.

A teraz zapraszam na prezentacje.


tQ4DCIe.png



Witam w tym  wpisie chciałbym nieco opowiedzieć o serwerze Essenia.

W dzisiejszych czasach ludzie starają się iść do przodu i zapomnieli od czego Metin2 , tak naprawdę się zaczął.

My obraliśmy trochę inny kierunek , uznaliśmy że nie ma sensu pchać na serwer wszystkiego co nowego tylko dlatego że jest nowe.

Nasz projekt będzie bazował na dobrej długo terminowej zabawie. Nie mamy zamiar wam mydlić oczu i was okłamywać że to będzie serwer roku z 2k graczy.

Jako team serwer Essenia.pl możemy wam obiecać to że zadbamy o każdy aspekt który ma wpływ na dobrą grę.

Jeżeli jesteś miłośnikiem "oldschoolowy" serwerów Easy/Med to ten serwer to będzie coś czego szukasz.

Jeżeli jednak jesteś osobą która woli tonę sztucznego badziewia które jest na siłę dodawanie bez większego sensu,rozmachu lub pomysłu. No to niestety nasz projekt może Ci się nie spodobać...

Mimo wszystko zapraszam wszystkich graczy Metina2 do zapoznania się z serwerem Essenia.

Pozdrawiam , Admino

 
 
 

16fMyOs.png

 

Strona Główna :

essenia.pl

Forum :

board.nazwa serwera.pl

Client :

https://mega.co.nz/#!EplgyChZ!GF1H71BCHixnfP2ONQNtW2nVpuo77jwfBOASo39YgFc

ŁATKA :

https://mega.co.nz/#!Mo00BAhb!TXgFGEDNWDm0lXB6JgHDlHBgeVob1Xao0aYNM2rtUk8

NKIoJdJ.png

Przewidywany start serwera : 13/06/14

 

Typ: Medium/Easy

 

Maksymalny poziom: 180 ( aż do 250 )

 

Punkty Statusu: 125

 

 

Itemy na start :

 

- EQ + 9

 

- 21 Poziom konia oraz wszystkie skille konne na P.

 

- Trzecią rękę i powiększony skład - Na zawsze

 

80BzvdO.png9pw32cixqm5f.pngm1X1cSn.pngN8s5u9h.png

 

 

 

 

 

 

 

4Uo0AZO.png

 

 

9jPBw1B.png

 
 

iy36HzY.png

 

OD9rr5u.png

 

 

Informacja : Zanim wielu z was napiszę że bony są do dupy ble ble , proszę wysłuchać naszą wersję.

Na początku mieliśmy dać bonusy na max , jednak zrezygnowaliśmy z jednego powodu.

Chcemy żeby na serwerze ludzie mieli różne EQ jeżeli zrobimy maksymalne bonusy to każdy będzie miał tak samo zbonowane itemy i wszystko stanie się dosyć nudne.

Jednak gdy mamy sporo rożnych wartości pojawia się EQ Top 1 (5 perfektów) Top 2 (4 perfekty) i tak dalej.

Uważamy to za bardzo dobre rozwiązanie,rozwinie to handel itemami na serwerze.

 
 kY85CCP.png

 

 

 

Na Esseni nie użyjcie wielu questów,uznaliśmy że robienie tysiąca questów na serwerze EASY/MEDIUM nie jest najlepszym pomysłem.

Dosyć szybko się expi i chyba nikomu by się nie chciało robić cały czas jakiś zadań.

Ograniczaliśmy się jedyne do paru questów na wyższy level.

 

Są to głównie questy typu "Idź i zabij to i tamto"

Otrzymacie za nie : Różnego typu szkatułki , wierzchowce , amulety i różne bardzo ciekawie przedmioty

Jednak słowem opłaca się je robić.

oPXAHyk.png

 

 

Badanie Biologa 30lv: Zęby Orka 30006.png 

 

Co ile można oddawać: 1 sec

Nagroda za misje: 10 Do Szybkości Ruchu, Trochę Yang.

 

 

Badanie Biologa 40lv: Księgi Klątw 30047.png

 

Co ile można oddawać: 1 sec
Nagroda za misje: 10 Do Szybkości Ataku, Trochę Yang.

 

 

Badanie Biologa 50lv: Pamiątki po Demonie 30015.png

Co ile można oddawać: 1 sec

Nagroda za misje: 100 Do Obrony, Trochę Yang

 

 

Badanie Biologa 60lv: Matowe Lody 30050.png 
Co ile można oddawać: 1 sec

Nagroda za misje: 100 Do Wartości Ataku, Trochę Yang
 

 

Badanie Biologa 70lv: Konary Zelkova 30165.png

Co ile można oddawać: 1 sec

Nagroda za misje: Odporność na wszystko 10% ( potwory i ludzi ), 10 Do Szybkości Ruchu, Trochę Yang

 

 

Badanie Biologa 80lv: Certyfikaty Tugyisa 30166.png 
Co ile można oddawać: 1 sec

Nagroda za misje: 10 Do szybkości ataku, 10 Na Potwory , Trochę Yang.

 

 

Badanie Biologa 85lv: Czerwone Konary 30167.png

Co ile można oddawać: 1 sec

Nagroda za misje: 10 Odporności na Ludzi, Fiol , Trochę Yang

 

 

Badanie Biologa 90lv: Notatki Przywodców 30168.png

Co ile można oddawać: 1 sec
Nagroda za misje: 10 Silny na ludzi, Trochę Yang i Szkat. Umarłego Rozpruwacza.

 

 

Badanie Biologa 105lv: Futra Gnolii mY2zRQX.png

Co ile można oddawać: 1 sec
Nagroda za misje: xxx

 

 

Badanie Biologa 120lv: Butelka z Wodą gj48wZ8.png

Co ile można oddawać: 1 sec
Nagroda za misje: xxx

 

 

Badanie Biologa 145lv: Mgliste Bursztyny 6bZlYR5.png

Co ile można oddawać: 1 sec
Nagroda za misje: xxx

 

 

Badanie Biologa 160lv: Łzy Bogini Ahu-Ja d76hAqf.png

Co ile można oddawać: 1 sec
Nagroda za misje: xxx

 

 

 

 

Badanie Seona-Pyeonga 145lv: Klejnoty Zawiści 30251.png 
Co ile można oddawać: 30 min.
Nagroda za misje: xxxx

Badanie Seona-Pyeonga 180lv: Klejnoty Mądrości 30252.png 
Co ile można oddawać: 1 h

Nagroda za misje: xxxx

 

Badanie Seona-Pyeonga 220lv: Klejnoty Wierności 30253.png

Co ile można oddawać: 2h
Nagroda za misje: xxx

 

 

7eLGh1p.png

 

 

hjhd00cgjdae.png

 

Kapelusz - 15 % na potwory

 

lv4sCJN.png

 

mNBLpmq.png

Nefrytowy Pierścień  71148.png

 

Bonusy : 2000 HP / TEST / TEST

Można zdobyć z :

Czas trwania :

 

 

Medal Bohatera 71158.png

 

Bonusy : TEST / TEST / TEST

Można zdobyć z :

Czas trwania :

 

 

Naszyjnik Zniewolenia 71145.png

 

Bonusy : TEST / TEST / TEST

Można zdobyć z :

Czas trwania :

 

 

Pierścień Woli 71143.png

 

Bonusy : 1500 HP / 10 % NA KRYTYKA  / 10 % NA LUDZI

Można zdobyć z :

Czas trwania :

 

 

Lizak Władców 71136.png

 

Bonusy : 2000 HP / 60 % NA DIABŁY / 100 DEFA

Można zdobyć z :

Czas trwania :

 

 

 

Pierścień Pół-Księżyca 71130.png

 

 

Bonusy : 3000 HP / 15 % KRYTYK / 10 % NA POTWORY

Można zdobyć z :

Czas trwania :

 

 

Pierścień Krwi 71149.png

 

Bonusy : TEST / TEST / TEST

Można zdobyć z :

Czas trwania :


 

 

6zw2bYy.png

 

 


3rlHzzR.png

 

 

 

 

 

Wieża Demonów(40+)

 

 

 

ikQwzb7.png

Wszystko podstawowo

---------------------------------------------------------------------

 

 

 

Wieża Wygnańców(75+)

 

 

4hbXzYF.png

Wymagany poziom przywódcy PT: 75

Wymagana ilość osób w grupie: 2

Wejście u Ducha Wojowników w Grocie Wygnańców (V1)

---------------------------------------------------------------------

** Poziom 1 **

- Zniszcz: Metina Wygnańców .


** Poziom 2 **

- Zabij wszystkie moby.


** Poziom 3 **

- Zabij wszystkie moby oraz Elit. Podły Król Demonów.

 

** Poziom 4 **

- Zabijaj moby i drop pieczątki by otworzyć posągi.

 

** Poziom 5 **

- Zabij wszystkie moby oraz Generała.

 

** Poziom 6 **

- Zabij Niebieską Śmierć.

 

 

 

 

 

Mroczne Katakumby (105+ )

 

 

 

NBeonH9.png

 

 

Wymagany poziom przywódcy PT: 105

Wymagana ilość osób w grupie: 2

Wejście u Strażnika Katakumb na żabach koło DT.

Czas na wykonanie : 60min.

---------------------------------------------------------------------

** Poziom 1 **

- Wydrop Klucz Kryształu Duszy po czym przeciągnij go na pomnik.


** Poziom 2 **

- Znajdź Skalnego Żółwia i przeciągnij na niego zasuszoną głowę.


** Poziom 3 **

- Zniszczcie prawdziwy kamień metin.

 

** Poziom 4 **

- Przejdźcie Labirynt i znajdźcie wejście na 5 Poziom.

 

** Poziom 5 **

- Zabijajcie Tatary by zdobyć Upiorny Totem.

 

** Poziom 6 **

- Zabijcie Charona.

 

** Poziom 7 **

- Zabijcie Azraela.

 

 

 

 

 

Wieża Upadłych (125+ )

 

 

 

F8oEbAS.png

 

 

Wymagany poziom przywódcy PT: 125

Wymagana ilość osób w grupie: 2

Wejście u Ducha Wojowników w Grocie Wygnańców (V1)

---------------------------------------------------------------------

** Poziom 1 **

- Zniszcz: Metina Upadłych .


** Poziom 2 **

- Zabij wszystkie moby.


** Poziom 3 **

- Zabij wszystkie moby oraz Króla Upadłych.

 

** Poziom 4 **

- Zabij 4 nieśmiertelniki by zdobyć 4 pieczęcie.

 

** Poziom 5 **

- Zabij wszystkie moby oraz Minotaura.

 

**Poziom 6 **

- Zabij Elit. Władcę Upadłych.

 

 

 

 

Podziemna Pieczara (140+ )

 

 

Ik9bhQp.png

 

Wymagany poziom przywódcy PT: 140

Wymagana ilość osób w grupie: 3

Wejście u ble ble na mapie Mokradła (135+)

Lider grupy musi posiadać przepustkę ( Pajęczy Klucz )

---------------------------------------------------------------------

 

** Poziom 1 **

- Zabij 500 Czarnych Pająków.


** Poziom 2 **

- Zabijcie Elit. Król Pająków.


** Poziom 3 **

- Zabijajcie Czarne Pająki tak długo dopóki nie zdenerwujecie Przywódcy by przyszedł i was zniszczył.

 

 

Informacje : Nie możecie paść w tym dungeonie jeżeli tak się stanie zostaniecie wyrzuceni.

Zabijajcie Pajęcze Kamienie by zyskać bonusy które pomogą wam w walce z Przywódca

 

 

 

 

Pustynia Zguby(160+)

 

UkiV89O.png

Wymagany poziom przywódcy PT: 160

Wymagana ilość osób w grupie: 3

Wejście u Strażnika na mapie Przeklęta Pustynia (151+)

Lider grupy musi posiadać przepustkę ( )

---------------------------------------------------------------------

 

** Poziom 1 **

- Zniszcz wszystkie metiny

 

** Poziom 2 **

- Zabij Cyklopiego Władcę

 

** Poziom3 **

- Zabij 1000 mobów.

 

** Poziom 4 **

- Zabij Władcę Pustyni.

 

 

 

 


 
 

5kY88nh.png

 

 

 

 

 

Wyspa Niewiernych :  Lv.25 +

 

fZfuz3H.png

Przepustka : Dropi z metinów 5-35

 

Jest to mapa czysto do expa znajdują się na niej spoty moobów z M2 jak ORKÓW.

Spoty są bardzo duże więc nie polecam wyprawy tam na słabych komputerach.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Opuszczona Osada :  Lv.100 +

 

Rhdl8q3.png

 

Działające bonusy :  Silny Przeciwko Orkom

Metiny : 1 ( 4 respy )

Bossy :  1

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Mroczna Zatoka :  Lv.118 +

s7uasev.png

Działające bonusy :  Silny Przeciwko Mistykom

Metiny  : 1 ( 5 respów )

Bossy : 1

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mokradła :  Lv.135 +

 

NLA0sVp.png

Działające bonusy :  Silny Przeciwko Zwierzętom

Metiny : 0

Bossy :  1

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Przeklęta Pustynia :  Lv.151  +

 

KsEdg1o.png

Działające bonusy : Silny Przeciwko Diabłom / Silny Przeciwko Mistykom

Metiny : 2 Rodzaje ( 12 Respów )

Bossy : 0

Mini-Bossy : Mini bossy ręspia się z metinów + na niektórych spotach.

Można z nich dropnać przepustki,ulepszacze oraz inne bardzo przydatne rzeczy.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

[EDYCJA] [HOT ! ]  Zdobywanie doświadczenia na nowych mapach.

 

 

 

 

Jak można zauważyć w filmiku dodaliśmy mały dodatek do zdobywania doświadczenia. Mapy mają granice levelowe jednak tylko do zdobywania expa. Można na nie wejść na każdym lvl jednak jeżeli nie posiadamy odpowiedniego poziomu nie będziemy zdobywać żadnego doświadczenia. Uznaliśmy to za dobre rozwiąznie by pogodzić tych którzy tepają się ślubem lub innym sposobem na mapy spoza granicy levelowej a tych którzy są temu totalnie przeciwko.

 

 

 

 

 
 

fy6kSrt.png

 

K70WvTa.png

 
 

bFEJnpS.png

 

 

 

[CHWILOWO BRAK]

 

 

 

bfrOjOt.png

 
 
 

n3ORGTE.png

 

Wojownik

 

y3de.png

 

 

 

Sura

 

1081814005000381144241.png

 

 

 

Ninja

5176814005003791144241.png

 

 

 

Szaman

 

 

2242814005003791144241.png

 

 

 

 

 

 

Ulepszacze:

80 Lv: xxx+ 50% Szansy na ulepszenie

100 Lv: xxx + 50% Szansy na ulepszenie

115 Lv: xxx 50% Szansy na ulepszenie

135 Lv: xxxx 50% Szansy na ulepszenie

155 Lv: xxxx 50% Szansy na ulepszenie

180 Lv: xxx 50% Szansy na ulepszenie

 

 

yH6BPif.png

 

Miecze (Wojownik, Ninja, Sura)

 

RrDwu6p.png

 

 

 

 

 

Dwuręczne (Wojownik)

 

 

YnHhU4g.png

 

 

 

Miecze (Sura)

 

 

cO20tjC.png

 

 

 

 

Sztylety (Ninja)

 

q7UmpFS.png

 


Łuki (Ninja)

 

KJh02fl.png

 

 

Dzwony/Laski (Szaman)

 

 

9utS6KP.png

 

 

 

Wachlarze

 

 

sHzycl4.png

 

 

 

 

Bronie Exp

 

 

 

9961814011364851144241.png

 

Ulepszacze:

 

125 Lv: xxx+ 50% Szansy na ulepszenie

160 Lv: xxx + 100% Szansy na ulepszenie

 

 

 

 

 

 

Ulepszacze:

80 Lv: 15.000.000 Yang + 3x 70031.png+ 2x KTaqOUF.png + 1x nMoJKVz.png + 50% Szansy na ulepszenie

90 Lv: 15.000.000 Yang + 2x HCgNmbi.png + 2x 30199.png + 1x 68KkHFp.png + 50% Szansy na ulepszenie

110 Lv:30.000.000 Yang + 2x y5AgjZO.png+ 1x  7qZGjBW.png+ 50% Szansy na ulepszenie

135 Lv: xxx + 50% Szansy na ulepszenie

155 Lv: xxx + 50% Szansy na ulepszenie

180 Lv: xxx  + 50% Szansy na ulepszenie

 

 

rAAb7jy.png



FA0tpst.png

 

 

 

 

7778314005003781144241.png

 

 

 

 

6213514005003791144241.png

 

Są to wierzchowce które będą dostępne w codziennej rozgrywce.

Oprócz tego jest pełno nowych wierzchowców dostępnych tylko na specjalnych okazjach.

 

 

 

cSaQiPD.png

 

 

 

 

- BS jest wbudowany w cliencie , jak się komuś nie podoba może używać innego.

 

3g5vwsi0pr2i.png

 

 

- Tabele bonusów znajdziecie pod klawiszem [ O ] lub w prawym dolnym rogu ekranu.

 

794wevjaf5uy.png

 

UFklrEp.png

Na każdą mapę jaka jest na serwerze zostały dodane mapy pod przyciskiem "M".

Poprawi to poruszanie się po większych mapach i nawigacje.

 

 

QPSFBzr.png

 

 

[New] Błogosławieństwo Esseni

 

 

 

Wszystkie Metiny oraz Bossy respią się o 50% szybciej.

 

Przykład : Jeżeli Boss respi się co 2h podczas tego eventu będzie się respić co 1h.

 

 

[New] Inwazja Pająków

 

Wszyscy boimy się pająków !

U nas będziecie mogli jest spotkać dość często.

 

 Podczas tego eventu we wszystkich lokacjach (M1/M2/ORKI/PUSTYNIA ITD.)

Będą respic się specjalne moby eventowe będą one dopasowane lvl pod daną mape.

Będą one dosyć mocne , można z nich dropnąc ciekawe rzeczy (WIERZCHOWCE/BRONIE/ZBROJE/ULEPKI/ I INNE)

W zależności od levelu owych mobów.

 

 

[NEW][HOT] Archiwum Essenia

 

 

 

Na naszym forum będzie konkurs który zacznie się równo ze starem serwera.

Będzie to archiwum naszego serwera , za zrobienie np bojowego miecza na + 9 jak pierwszy na serwie + pokazanie nam dowodu.

Otrzymacie jakaś nagrodę. Nagrody maja różne wartości w zależności od tego co zrobiliśmy.

 

 

 

Zuo

 

 

 

Event Zuo będzie odbywać się przynajmniej w co drugą sobotę miesiąca.

Będą również wyjątki w jakieś specjalne święta.

 

Przebieg eventu będzie dokładnie opisany na naszym forum przynajmniej 5 dni przed samym eventem (DATA/GODZINA/PRZEDZIAŁY LEVELOWE).

Mamy pod ten event przygotowaną specjalną mapę. Również żeby nie było śmietniku bossy będą na innym CH niż Metiny.

 

 

 

Turniej PVP

 

Turniej PVP będzie organizowany raz w miesiącu.

Dokładne zasady oraz nagrody będą opisane na naszym forum.

 

 

Turniej Gildyjny "Skillem i Mieczem"

 

 

 

 

Turniej będzie się odbywać prawdopodobnie raz w miesiącu.

Będzie on wyłaniać najlepszą gildie na serwerze.

Zasady jak i przebieg turnieju będzie można przeczytać na naszym forum.

 

 

Obrona Kamieni Metin

 

 

Event chyba każdemu dobrze znany.

Każde królestwo będzie musiało bronić swojego Metina oraz w tym samym momencie zniszczyć Metina przeciwnego królestwa.

Ten Event będzie się odbywać w każdy weekend.

 

 

Event OX

 

 

 

Event OX czyli test naszej wiedzy na temat serwer Essenia.

Nie ma pytań połapek.

Pytania dotyczą serwera Essenia.

Organizowany będzie w 1 oraz 3 sobotę każdego miesiąca.

 

 

Raty

 

 

Raty będą przeważnie w weekendy , lub święta. Kiedy dużo osób siedzi w domu i chce spokojnie poexpic lub podropic.

Przez pierwsze 2 tygodnie serwera nie będzie żadnych rat.

Cel tego jest taki żeby ludzie pochodzili na dungeony , porobili eq do PvP , a nie tylko siedzieli na spotach i expili.

 

 

Dropy różnych przedmiotów

 

 

Oprócz dobrze nam już znanych Szkat. Blasku , Heksagonalnych szkatułek oraz innych typowo eventowych szkatułek (SKARPETY/DYNIE/PIŁKI ITD.)

Przygotowaliśmy dla was wiele nowych szkatułek.

To będzie raczej najpopularniejszy event na naszym serwerze , codziennie będziemy się starać odpalić jakiś drop.

xCiuaL9.png

 

 

 

 

 

 

iilZoKr.png

 

[ DO UZUPEŁNIENIA ]

 

 

 

Podsumowanie : U nas eventy będą codziennie , nie pozwolimy wam się nudzić.

Na naszym forum zawsze będzie można znaleźć informacje o eventach z przynajmniej jedno tygodniowych wyprzędzeniem.

 

 

 
 

gakkG93.png

 

[HA]Admino
 

 

[GM]Diablo

 

 

[G] ReNnInI

 

nyoXqi6.png

 

 

0bFkqdJ.png

 

oLqzgYC.png

 


 

 

B6TDA2v.png

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano



 

SKAN do łatki:


 

Z łatki to co jest w folderze pack wrzucamy do folderu pack w cliencie. Metin2client.exe wrzucamy do głównego folderu z gra.

 

Rejestrujemy się na stronie :

http://essenia.pl


 

I logujemy się do gry.

 

Pamiętajcie ! Są to beta testy serwera Essenia.pl

Wszystkie postacie/itemy zostaną usunięte (11.06.14) Konta zostaną ! Nie trzeba będzie ich ponownie robić.

 

Jeżeli macie jakieś sugestie/bugi zapraszamy do kontaktu PW / TS3.

 

 

UWAGA; Iż są to BETA testy, serwer może być w każdej chwili wyłączany/restartowany bez żadnych uprzedzeń, więc prosimy o cierpliwość. Jeżeli będą jakieś dłuższe przerwy będziemy tutaj wszystko na bieżąco pisać. 

 

Jeżeli ktoś chce IP naszego TS'a proszę o kontakt na PW.

 

Pozdrawiamy.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Wszystko fajnie ale głupi pomysł z tymi bonami 

 

Każdy kto ma dobry komputer będzie miał eq top1 bo ustawi 3-4 konta naraz z bonami i sie wbije w chwile, a ci którzy mają słabsze będą jechać całe dnie na tym 1. I będą do tyłu, takie jest moje zdanie 

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Wymaxujecie bonusy to zagram?

Wszystko ladnie pasuje tylko nie chce mi sie bawic z bonusami a tu sa ich 3 poziomy.

 

Wszystko fajnie ale głupi pomysł z tymi bonami 

 

Każdy kto ma dobry komputer będzie miał eq top1 bo ustawi 3-4 konta naraz z bonami i sie wbije w chwile, a ci którzy mają słabsze będą jechać całe dnie na tym 1. I będą do tyłu, takie jest moje zdanie 

 

Wbicie tutaj 4x15 + max PŻ jest praktycznie nie wykonalne, dlatego pvp i wojny będą o wiele ciekawsze.

Jak Wam się to nie podoba to nie grajcie.

Opublikowano

Wbicie tutaj 4x15 + max PŻ jest praktycznie nie wykonalne, dlatego pvp i wojny będą o wiele ciekawsze.

Jak Wam się to nie podoba to nie grajcie.

 

Gdzie napisałem że mi sie nie podoba? Wyraziłem swoje zdanie, więc GTFO :) 

 

Nie wykonalne ? 4 konta = 20 itemów naraz  przez 2-3 h i każdy bon sie wbije. 

 

Skąd fryzurki ? tylko IS ?

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Nie byłem przekonany do serwera, ale prosto ładnie, mało rzeczy i raczej będzie przyjemnie.



@Ile królestw bo nic nie ma w prezentacji?

Opublikowano

Gdzie napisałem że mi sie nie podoba? Wyraziłem swoje zdanie, więc GTFO :)

 

Nie wykonalne ? 4 konta = 20 itemów naraz  przez 2-3 h i każdy bon sie wbije. 

 

Skąd fryzurki ? tylko IS ?

 

Wszystko fajnie ale głupi pomysł z tymi bonami

 

Widać, że się rozpieszczasz na serwer gdzie wszystko jest pod ręką.

Wystarczy spojrzeć na wartości bonusów i widać, że wbicie np. 4x15 + max PŻ jest nie wykonalne.

 

 

Każdy kto ma dobry komputer będzie miał eq top1 bo ustawi 3-4 konta naraz z bonami i sie wbije w chwile, a ci którzy mają słabsze będą jechać całe dnie na tym 1. I będą do tyłu, takie jest moje zdanie

 

Mamy 2014 rok, odpalasz tylko jednego klienta? To Ty na tekturze grasz..?

Opublikowano

 

 

Na początku mieliśmy dać bonusy na max , jednak zrezygnowaliśmy z jednego powodu.

 

No to nara, już dawno minął czas serwerów EASY/MEDIUM gdzie najważniejszym zajęciem zabierającym największą ilość czasu jest wbijanie bonów.

 

Tak czy inaczej ludzie będą jechać na SB... co to za różnica?

The past has gone

 

Opublikowano

Odbugujecie mi postać ? bo poszedłem na wężowe pole i wywala mnie z postaci teraz ;/

 

Bugi:

1)Nie da sie odwołać konia

2)Mapa zbugowana nie da się tepać bo wywala postać

banner.png

Opublikowano

Serwer na pierwszy rzut wygląda przyjemnie już zasysam clienta // A i podaj ts3 na PW


PODZIEKUJE ZA SERVER NA ESAY/medium  BONY MAX NIE WCHODZA A JA TEGO NIE CIERPIE pozdro

 

No rozumiem że ma wchodzić od razu perfect, a najlepiej to w shopach po 1 yang już wybonowane na dane profesje ; ) Fuck Logic takiego cebulaczka internetowego 

 

Bronie 75 ? Tylko rip czy wiedzma/generał czy coś innego ? 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

No to nara, już dawno minął czas serwerów EASY/MEDIUM gdzie najważniejszym zajęciem zabierającym największą ilość czasu jest wbijanie bonów. Już dawno minął czas bonowania ręcznie.

 

Tak czy inaczej ludzie będą jechać na SB... co to za różnica? Tak czy inaczej BS jest wbudowany w cliencie.

 

Jak bony się nie podobają to nie grajcie.

Opublikowano

Widać, że się rozpieszczasz na serwer gdzie wszystko jest pod ręką.

Wystarczy spojrzeć na wartości bonusów i widać, że wbicie np. 4x15 + max PŻ jest nie wykonalne.

 

 

 

Mamy 2014 rok, odpalasz tylko jednego klienta? To Ty na tekturze grasz..?

 

Czy ty w ogóle KURWA UMIESZ CZYTAĆ ? Napisałem ci co mają słabsze komputery... [mało Ramu, XP, + internet MB] Kim ty w ogóle jesteś GM, jak nie to po chuj mi ciągle odpowiadasz ?

 

Nie rozpieszczam sie na serwerach, tylko wyraziłem swoja opinie.

 

Dostane skan klienta ? 

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Wszystko jest całkiem ładnie zrobione ;] W ogóle to grafika też fajna. Serwer polecam i może kiedyś moja noga tam stanie.

Opublikowano

Podoba mi się. Chętnie zagram i sprowadzę ekipę.

Co do bonów da radę 10/15 zrobić w abs ?

I jeśli chodzi o zwiększenie do 250 lvl to liczę na ciekawe eq i gigantyczny łuk dla archera, bo właśnie nim tutaj oficjalnie zawitam. 

Opublikowano

Nie ma to jak dyskusja graczy na temat bonusów, team sie nie wypowiada, nie wypowiada i nagle wyjeżdza z postem o czyms innym bez wypowiedzi.

 

Era bonusów ktore maja po 3/5 poziomow sie szkonczyla, ostatni raz pytam czy wymaxujecie bonusy jak nie dostane odpowiedzi żegnam.

Opublikowano

Nie ma to jak dyskusja graczy na temat bonusów, team sie nie wypowiada, nie wypowiada i nagle wyjeżdza z postem o czyms innym bez wypowiedzi.

 

Era bonusów ktore maja po 3/5 poziomow sie szkonczyla, ostatni raz pytam czy wymaxujecie bonusy jak nie dostane odpowiedzi żegnam.

Żegnaj, to nie jest easy.

 

Na serwie jest kilka bugow ale wszystko trzeba przetestowac.

Back to BF3...

Opublikowano

Z tymi bonusami to zjebaliście ostro ... Nie wiecie czy to serwer Easy/Med/Hard... Bony powinny wchodzić normalnie ? A jak utrudniacie, i do tego piszecie że BS wbudowany, to po chuj on jest skoro "Wbicie 4x15 jest prawie nie wykonalne" 

 

 

A najśmieszniejsze że napisaliście tak " uważamy że tak rozgrywka będzie ciekawsza" Dla kogo ? Dla BM który jak ktoś nie ma abs podejdzie zapierdoli 80% hp i po graczu ? pomyślcie o słabszych klasach ...

 

 

Nie ma opcji wbicia maxów, więc to będzie gówno a nie serwer...

Opublikowano

Nie ma to jak dyskusja graczy na temat bonusów, team sie nie wypowiada, nie wypowiada i nagle wyjeżdza z postem o czyms innym bez wypowiedzi.

 

Era bonusów ktore maja po 3/5 poziomow sie szkonczyla, ostatni raz pytam czy wymaxujecie bonusy jak nie dostane odpowiedzi żegnam.

 

Nie,nie wymaksujemy bonusów. Pisałem już to parę razy dlatego uznałem że nie ma sensu pisać tego znowu , dlatego nie odpisałem:)

 

Serwer chwilowo off poprawiamy bugi które zostały wyłapane podczas dzisiejszej gry.

Z tymi bonusami to zjebaliście ostro ... Nie wiecie czy to serwer Easy/Med/Hard... Bony powinny wchodzić normalnie ? A jak utrudniacie, i do tego piszecie że BS wbudowany, to po chuj on jest skoro "Wbicie 4x15 jest prawie nie wykonalne" 

 

 

A najśmieszniejsze że napisaliście tak " uważamy że tak rozgrywka będzie ciekawsza" Dla kogo ? Dla BM który jak ktoś nie ma abs podejdzie zapierdoli 80% hp i po graczu ? pomyślcie o słabszych klasach ...

 

 

Nie ma opcji wbicia maxów, więc to będzie gówno a nie serwer...

 

Wejdź na serwer i zobacz jak wchodzą bony są rożne wartości ale poprawiliśmy jak często mają wchodzić.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...