Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Zapowiedź | AlmeriaMu | S4EP6 | Exp 300x | Drop 40 %


AlmeriaMu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja napewno wbije na original dzieki Kedzioor tutaj szkoda czasu jednak

spoko ;) to widzimy sie w grze

Opublikowano

Kobcon idziesz zemna na originala? 

 

znowu pare osob gra a 3/4 wbic nie moze ;) niestety juz na to wplywu nie mamy

o ktorej godzinie startuje wkoncu?

Opublikowano

serwer sie zawiesil 

dobra fail serwer nie daje kolejnej szansy wiec nie gram w MU narazie i tak dzis nic dobrego nie wstaje

Opublikowano

hmmm to jak dam rade to wbije

kim gracie ? ;D

kedzioor :3 znow summek?

Wiecie moze jak sie buduje DL ?

tzn? : bo SM buduje sie tak samo jak SUUM

a DL rozdawalem jak chcialem bo tyle tam tego : w ene czy w str ^^?

DL sie buduje jak BK ?

Opublikowano

Ale kurwa kicha.. nic nie zrobiliście od wczoraj, gs padł, strona wczytuje sie 5min, 3/4 nie może wbić na serwer

Opublikowano

ja zagram na orginal EE a potem DL 

 

ja zagram na orginal EE a potem DL 

 jak sie buduje DL-a ?

 chodzi mi o rozdawanie pkt

 nie wyśmiejcie mnie ,ale dl praktycznie nie gralem i nie wiem ;d

Opublikowano

admin odpalil i juz se poszedl :P poza tym nawet ich helper nie dzialal wiec jak tu grac bez helpera?> zen leci w nori po 200 devias 1 po 600 lt 6 po 1200 wiec bez komentarza poza tym od devias w gore nie dropi nic poza zenem wiec eq sobie nie podropicie ani skilli nawet wypadajki nie lecialy

Opublikowano

 jak sie buduje DL-a ?

 chodzi mi o rozdawanie pkt

 nie wyśmiejcie mnie ,ale dl praktycznie nie gralem i nie wiem ;d

 

ENE build masz lepszy pod PVM czyli expienie/hunt.  STR build lepszy pod PVP :)

 

Nie wiem kim zagram ale jak zawsze bedzie GILDIA wiec pisac do mnie PW w grze :P

Opublikowano

ludzie mowic wam ze bedzie lipa juz wczoraj pisalem a wy siedzicie komentujecie a ten admin juz dawno poszedł w melanż :)

Swietowac sukces...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...