Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Zapowiedź | AlmeriaMu | S4EP6 | Exp 300x | Drop 40 %


AlmeriaMu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dodaj publike na ragezone ;) zawsze 20 osob wiecej

 

LOL...po zainstalowaniu patcha pisze mi zebym pobral nowa wersje clienta ^^

Opublikowano

U mnie jest napisane, że złe konto (wpisuję passy jak wczoraj), a strona się nie wczytuje także nie mogę się ponownie zarejestrować.

Opublikowano

strona nie działa wescie ogarnijcie to

 

strona działa tylko chodzi jak by nie chciała chodzić...

 

a mówiłem, żeby odpalić serwa wcześniej. inteligencja admina mnie powala...

 

 

Jeżeli admin nie zrestartuje GS-a w ciągu 10 min to RES ACC ponownie ma być !

Opublikowano

Kobcon idziesz zemna na originala? 

 

znowu pare osob gra a 3/4 wbic nie moze ;) niestety juz na to wplywu nie mamy

Opublikowano

Dobra, już zarejestrowałem konto, teraz po zalogowaniu w grze dostaję mega lagga i nic nie dzieje się przez dłuższy czas ;)

Opublikowano

Dobra, już zarejestrowałem konto, teraz po zalogowaniu w grze dostaję mega lagga i nic nie dzieje się przez dłuższy czas ;)

wiekszosc ludzi ma ten sam problem. jakby GS sie wieszal. 

Opublikowano

Radzę usunąć publikację usunąć server  bo większej żenady nie widziałem od lat... Wstydu oszczędź waść Panie...

Opublikowano

czemu nic nie leci procz zen? w devias 3 i lt3 tylko zen leci i to w 600-1300 zal troche

 

helper sie nie wlacza.. 

Opublikowano

Almerii nie ma na mpc ;) wiec czekajcie na info,ze jutro wszystko bedzie ok

 

Pi..dole jego "jutro". Serwer miał już wczoraj wystartować...

 

 

mi sie zawiesilo ale poczekalem 2 min i sie odwiesilo

 

Czekam już 5 min i konto się nie włącza... Czarodziej z Ciebie kolego ^^

Opublikowano

sporo osob w grze jest jak cos :)

 

to milego grania :D 1/4 graczy gra ^^ wiec jutro, pojutrze bedzie 10 osob online.

 

jak ktos zainteresowany nowym startem wbijac  www.originalmu.net

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...