Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Odnowiona Dolina Orków, Elfi Gaj - Atreya


The Naid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

iw6Bz7f.png


 


Witam!


Przedstawiam odpowiednik Doliny Orków który spotkacie na serwerze MPCforum.


Nosi nazwę Elfi Gaj, zapraszam do oceniania! :)


 


mHEvHZh.jpg


 


cGxALWD.jpg


 


Z6WDUHn.jpg


 


Facebook



x

Pozdrawiam!


0LsM05U.png

Opublikowano

A co to za serwer?

xD

 

Bardzo ładna mapa, jak wszystkie wasze :-) Czekamy na serwer

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Bardzo ładnie :)

Mam pytanie, mapy są modelowane od 0 czy robicie na tych starych?

Opublikowano

Bardzo ładnie :)

Mam pytanie, mapy są modelowane od 0 czy robicie na tych starych?

Przypuszczam, że są wyciągnięte z innych gier i lekko zmodyfikowane, ponieważ mało komu się opłaca robić modele od 0 :)

Opublikowano

Przypuszczam, że są wyciągnięte z innych gier i lekko zmodyfikowane, ponieważ mało komu się opłaca robić modele od 0 :)

Tylko, że on sie pyta o mapy xD

 

@praca perfekcyjnie wykonana. Nie za dużo, nie za mało. Gites ;].

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Opublikowano

Mooby standardowe czy będą podmieniane?

 

Odnowiona Dolina Orków więc będą na Niej Orki.

 

 

Bardzo ładnie :)

Mam pytanie, mapy są modelowane od 0 czy robicie na tych starych?

 

Ta mapa to akurat edytowane CapeDragonHead, oczywiście kszałty terenu też są edytowane.

Mapy którymi zastępujemy Dolinę Orków, Pustynię, Sohan oraz Las/Czerwony Las to mapy BayBlackSand, MtThunder, CapeDragonHead oraz DawnMistWood.

Na Naszym serwerze będzie występował tzw. "System Sojuszników" będą 4 rody (można też użyć słowa "rasy") i na tych mapach które wymieniłem wyżej będą miasta dla każdego z 4 rodów, akurat w Elfim Gaju łatwo się domyślić że będą Elfy :P

Podobnie zrobiłem z miastami, Naid mówił mi że na jego poprzednim serwerze Eternity, ludzie mieli olbrzymi problem z odszukaniem NPC w nowych miastach, dlatego też edytowałem standardowe by pozostało podstawowe rozstawienie NPC.

Całą resztę map robię oczywiście od 0, powyższe wyjątki zostały przerobione z prostego powodu, którym jest czas.

Modelowanie mapy np. 8x8 od 0 to godziny nudnej pracy, więc wykorzystałem wyżej nadmienione, zrównałem teren pod miasta z ziemią i wymodelowałem same miasta, nie ukrywam też że słabo widziało mi się potem pisanie regenu dla wielkiej mapy, a tu mogę użyć tych z globala.

 

0VPaRnd.png

Opublikowano

Mapa wygląda fajnie. Jednak to tylko zdjęcia zobaczymy jak wyjdzie na serwerze ;).

 

Czeeekam!! ;D

 

Mam nadzieję, że te nowości będą rozłożone równomiernie, żeby z Metina nie wyszla inna gra!

Pozdrawiam!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem po co wkładacie w ten serwer tyle czasu jak on i tak padnie jak poprzedni czyli po tygodniu bo znajdą wam buga i rozjebią serwer lub wpierdolą się do bazy

 

 

@topic

 

Standardowa mapa jest lepsza...

robicie mapy do innej gry bo patrząc na wasze inne prace to 0 klimatu metina.

Może będziecie mieli na starcie 1k graczy ale po tygodniu połowa spierdoli lub serwer padnie..

24267682304344824194.gif

Opublikowano

Nie wiem po co wkładacie w ten serwer tyle czasu jak on i tak padnie jak poprzedni czyli po tygodniu bo znajdą wam buga i rozjebią serwer lub wpierdolą się do bazy

 

 

@"topic"

 

Standardowa mapa jest lepsza...

robicie mapy do innej gry bo patrząc na wasze inne prace to 0 klimatu metina.

Może będziecie mieli na starcie 1k graczy ale po tygodniu połowa spierdoli lub serwer padnie..

Wcześniejszy serwer czyli jaki? Niestety nie mieliśmy razem żadnego serwera więc skończ psioczyć i daruj sobie.

 

O włamania, ddosy czy bugi nie mam co się martwić, tak samo gracze nie będą musieli się martwić, pozostaje sama czysta i ciesząca rozgrywka.

0LsM05U.png

Opublikowano

Nie wiem po co wkładacie w ten serwer tyle czasu jak on i tak padnie jak poprzedni czyli po tygodniu bo znajdą wam buga i rozjebią serwer lub wpierdolą się do bazy

 

 

@topic

 

Standardowa mapa jest lepsza...

robicie mapy do innej gry bo patrząc na wasze inne prace to 0 klimatu metina.

Może będziecie mieli na starcie 1k graczy ale po tygodniu połowa spierdoli lub serwer padnie..

 

211351403870379243577.jpg

 

Opublikowano

Mam kilka pytań

 

1.Jaki będzie to typ serwera ?

2.Jest przewidywany start serwera ?

3.Kto jest w składzie Teamu ?

4.Macie Forum ?

the_fast_and_the_furious_brian_by_akyany


тнє иувυ

Opublikowano

Mam kilka pytań

 

1.Jaki będzie to typ serwera ?

2.Jest przewidywany start serwera ?

3.Kto jest w składzie Teamu ?

4.Macie Forum ?

Serwer będzie typu Easy.

Aktualnie nie mamy sztywnej ustalonej daty startu.

Skład teamu: TheNaid, Mizune.

0LsM05U.png

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Tyle szumu robicie wokół tego serwera, ciekawe czy to w ogóle wypali. Mapa sama w sobie ładnie wygląda... 

z3qek1ki4c8v.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...