Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z połączeniem się z Deila.pl przez moda


Skitti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

probowalem sam zrobic serwerinfo i dodac go do moda,

 

zrobilem wszystko zgodnie z instr

 

http://metin2mod.tk/guide/

 

dodałem, mam ponga

dodaje do moda

 

chanelle są NORM

 

a gdy wpisuje pasy i probuje sie polaczyc, nie laczy sie..

 

 

pomoze ktos? :D

Opublikowano

Nie łączy się w sensie jakiś błąd wyskakuje czy co?

Kamer moda wypakuj do spatchowanego clienta PL'a.

Sprawdź czy pobrałeś dobrą wersje moda(2011sf/2012sf).

Opublikowano

A do obojetnie jakiego priva nie mozna wgrac moda? ^^

Inne serwery lacza normalnie te co sa w modzie.

 

A tutaj "zostaniesz polaczony" i tak ciagle

Opublikowano

A do obojetnie jakiego priva nie mozna wgrac moda? ^^

Inne serwery lacza normalnie te co sa w modzie.

 

A tutaj "zostaniesz polaczony" i tak ciagle

 

Nie można do obojętnie jakiego.

Niektóre chodzą normalnie, ale do większość trzeba wgrać do clienta PL'a.

Opublikowano

Pl obojetnie z jakiego roku?

 

Niby na stronie kamera pisze, że:

 

Mod instalować na kliencie 2012/13 metin2.pl

 

to wszyscy instalują na najnowszym i działa bardzo dobrze.

Opublikowano

poco ci mod jak to padnie ;p deila.eu startuje 31 w te sobote look ;c

ale bedize na tych samych plikach :)

 

chyba wiecej mowic nie musze :)

 

 

 

wiec jak sciagne teraz ze str pla mt2 to bedzie mod dzialac ta?

Opublikowano

ale bedize na tych samych plikach :)

 

chyba wiecej mowic nie musze :)

 

 

 

wiec jak sciagne teraz ze str pla mt2 to bedzie mod dzialac ta?

 

100% pewności nigdy nie ma.

Powinien działać jak wszystko dobrze dodasz i masz dobre serverinfo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...