Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie żyje Gen. Wojciech Jaruzelski


Gość Merceddes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Info jest potwierdzone. Komuch nie żyję. Tu na ziemi nie zdążyli, to tam, w niebie będzie sądzony.  ^_^

 

Na drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści! 

 

10364141_10152189077623237_1909994753503

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Był prezydentem Polski.

Nie powiedziałbym. Po prostu ''rządził'' Polską w czasie PRL. 

Opublikowano

A czemu są negatywne opinie na jego temat?

Przez niego był stan wojenny on go wprowadził, i zniszczył solidarność i wiele złego. Poczytaj o nim, kolega ma braki jako Polak :/

Opublikowano

"Lepiej późno niż później" 

Jedna komunistyczna morda do wyżywienia mniej w normalnym kraju dawno by zgnił w pierdlu ,a u nas pewnie dostanie jeszcze odznaczenia i będzie żałoba 

Opublikowano

Ale i chuj ze ten stan dal ? Jaka solidarnosc i jak ?

Ciężko przeczytać informacje o Nim na wiki? Tam wszystko masz, nie spamuj bo widać że ino posty nabijasz.

 

@ top

Nie szkoda mi takich ludzi, którzy zdradzili ojczyznę.

Opublikowano

Swoją drogę ten z prawej to Witold Pilecki.

 

Opinie na temat Jaruzelskiego przeróżne, ale fakt jest taki, że Sowieci mogli wkroczyć do Polski i stan wojenny mógł ją uratować.

Opublikowano

Moze ktos napisac co zrobil zlego ?

Zdrajca sowiecki.

Jego zbrodnie zostały udowodnione nie dość że został oskarżony o stan wojenny to jest oskarżony o wyłączenie linii telefonicznej i nikt nie mógł dzwonić po karetki.

amqou1.png


Azb3sT^

Opublikowano

Nie bede czytal tego calego. Od kad najlepiej

to będziesz żył w niewiedzy. U góry ci napisali. Masz maks 13 lat skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...