Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie żyje Gen. Wojciech Jaruzelski


Gość Merceddes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie popieram stanu wojennego ale Jaruzelski był też żołnierzem, został ranny w akcjach pomocy powstańcom warszawskim. Za to należy mu się pochówek wśród żołnierzy, tym sobie zasłużył. To co było później nie miało wpływu na jego przeszłość.

742611478555387739101.jpeg

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie popieram stanu wojennego ale Jaruzelski był też żołnierzem, został ranny w akcjach pomocy powstańcom warszawskim. Za to należy mu się pochówek wśród żołnierzy, tym sobie zasłużył. To co było później nie miało wpływu na jego przeszłość.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Opublikowano

Skoro na Wawelu pochowali zdrajcę L.Kaczyńskiego to mogą pochować Jaruzela na Powązkach.Są po za tym ważniejsze sprawy niż pochówek czerwonego.

Opublikowano

Proponuję pomnik z czerwoną gwiazdą z sierpem i młotem przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie.

Dodatkowo no kilka dni taką gwiazdę umieścić na Pałacu Kultury. Oczywiście tylko na okres żałobny narodowej.

Ciało powinno być złożone na Wawelu w krypcie Królów Polskich, a miasto na tę okoliczności powinno uchwalić wniosek o zmianę nazwy na Jaruzeslkigrad.

 

A tak poważnie zacytuję słowa oddanego komunisty, żyda z pochodzenia i wielkiego patrioty Jerzego Urbana... "A ja mam to w dupie".

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Szczerze? Ci, ktorzy teraz tak zaczynaja najeżdżac na niego sami niepotrzebnie podgrzewaja emocje.

Nie jestem jego zwolennikiem, żałosne było jego wykrecanie sie z rozpraw sadowych ale on juz nie żyje. Trzeba jego postac zostawic historykom. Nie udało się go osadzic- trudno. Takie mamy panstwo. PRL bis.

 

P.s. Kiszczak jeszcze żyje.

Admin Cienia
Opublikowano

Część “wypowiedzi“ świadczy, że nie potraficie uszanować powagi sytacji jaką jest śmierć danej osoby, bez względu na jej osobowość lub dokonania.

Close.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...