Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Żegnaj, miłości moja...


Phoenix_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to powodzenia. Ja jak zrobiłem maraton rok temu to z silvera II doleciałem do plat V (było II, ale byłem spierdoliną). Za niedługo będzie maraton do diamentu, ale czy jest sens robienia tematu takiego jak twój? Raczej nie. Tak czy inaczej - powodzenia.

xyz

Opublikowano

Xxuw0aF.png

 

Ta... nie mogłem picknąć nic innego, jak tylko suppa. Wygraliśmy bota, przegraliśmy grę. Jarvan 0 komunikacji, chyba nas pobanował. Focus trynda more.

 

eWCuMlU.png

 

gg easy.

 

dOoIV0q.png

 

bg, cait afkowała pół gry. Teemo i annie to cholerne op ścierwa.

 

bUa9FuB.png

 

Ok. Na początku ssałem 0/3 bo Pantheon to cholernie OP ścierwo. Potem zacząłem jakoś normalnie farmić, cośtam ugrałem.

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

Phoenix tak się zastanawiam nad kupieniem Vladimira. Chciałbym nim pograć na midzie ale nie wiem czy jest sens. Co sądzisz o Vladku na midzie ?

Opublikowano

Op sustain, spam Q i E, ulti które zwiększa zadawany DMG, zmiana w untargetable plamkę która slowuje i zabiera hp. Bardzo fajna i prosta postać, dmg ma fajny, pasywka zamienia HP na AP i AP na HP dzięki czemu mam sporo hp, jedyna wada to mała mobilność i brak CC.

 

Kontruje go wszystko co ma dmg-in-time, czyli np Swain, Fiddle, ulti Katy.

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

ffzmoj1.png

 

Po wielu próbach zerwałem win-loose-win-loose i w końcu dobiłem się do serii.

 

Nie wrzucałem screenów z tego, bo nie chciało mi się już:

rAUM0Ew.png

 

wp

 

A tak swoją drogą:

zxgh1jp.png

widzę nowego maina na horyzoncie

 

uWTQ3ov.png

 

JA P*******.

Jak możliwe jest przegranie k***a lane przez Teemo na Tryndę? Wytłumaczy mi to ktoś logicznie?

 

Swoją drogą, zawsze jak trafiam do serii to trafiają mi się idioci -_-

Thresh best supp EU. Serio.

 

NiHaEig.png

Prawie przegraliśmy. Fizz carry, ja miałem iść na mida, ale pisał że nie potrafi grać w jungli, więc...

Słabo, bo miałem invade na początku i ciężko mi potem szło z pilnowaniem wszystkiego i farmą, ale w końcu dali sobie radę, ja dofarmiłem, gg.

 

vUUPz6n.png

Uszanowanko.

 

GOGcc9G.png

Przez Padlinio który mi spamował nie mogłem ugrać pod koniec za wiele, padłem dwa razy. Ale i tak - gg

 

fkoS85j.png

 

I'm not even mad.

846331404756772371599.jpeg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wracam. Po dłuższym czasie, graniu rankedów, próbach wyjścia z s3, przegranej serii.

Ustawiam sobie parę mainów na dane pozycje:

Top: Vladimir

Mid: Vladimir

Jungle: Warwick

Support: Morgana/Annie

ADC: Sivir/Tristana

 

Zaczynam z s3 35lp

Lecę dalej.

 

879661404312845371599.png

 

Jedyny problem w grze nasus vs vladimir jest to, że nasus sobie może stackować do woli, dopóki go nie zabijemy. Ale poke Vlada daje mu się we znaki, nawet jak zrobi magic resist, zawsze można zrobić przebicie. W każdym razie, zlazłem z lane z 3/1 i potem już było gg.

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

No i prawidłowo, mimo stracenia paru nerwów idę powoli do góry

 

Parę ostatnich gier z których nie chciało mi się wstawiać screenów:

ZDON5yR.png

 

Ta przegrana vladem - Okropne. W 12 minucie miałem 8/0 i niszczyłem kha'zixa i j4 naraz przy pierwszych gankach na topa, a potem amumu afk a botlane kompletnie nafeedował. Nie mogłem nic ugrać.

 

Za to ostatnia gra vladem... Hard try.

qOowrzF.png

 

Przegrywaliśmy doszczętnie, niszczeni przez yasuo i wukonga, z talonem zamieniłem się lane'ami, wukong miał chyba 5/0. Po czym zacząłem wołać żebyśmy zebrali się w grupę, razem na bocie zniszczyliśmy ich, przebiliśmy dwie wieże a potem już łatwo poszło - Engage w 5, zniszczenie ich, push, def. Ostatni raz spushowaliśmy im wieże, inhi i nexus i gg. Aż przyjemnie tak patrzeć jak teamwork wygrywa gry.

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

880691404452841371599.png

 

GG carry vlad. Dwie quadry w jednym meczu, ale mieli spierdolony team, więc...

 

255011404452841371599.png

 

Dum dum dum, nie idzie mi supportowanie Taricem.

 

234741404455848371599.png

Nareszcie jakaś dobra passa xD

 

Malza był dość ogarnięty więc ciężko mi się z nim na midzie grało, ale koniec końców miałem 400ad i 85% crit, więc ugrałem.

 

791431404474942371599.png

 

Lubię ten uczuć kiedy przeciwnik musi trzymać się ode mnie na kilometr żeby nie paść. Pozdrawiam Vi.

 

321891404504074371599.png

 

A to moja, niestety przegrana, gra. Cóż, wszystko ładnie tylko łażenie samemu niestety nie przynosi nic dobrego... No i kata kompletnie nafeedowała Talona który wycarrował te śmieci.

 

946291404503989371599.jpg

 

k den. Annie to w cholerę OP champion, trzeba tylko pilnować żeby przeciwnik nie dobierał się za mocno do farmy c:

Coś czuję że jak przebiję granicę 50lp i wybiję się z s3 to potem będzie już łatwo.

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

ref

 

549431404657090371599.jpg

 

Takie plejsy lubię. Zilean carried. Renekton 100% outplayed, nie miał farmy ani lvl'a, gdyby nie to że ahri i amumu go babysitowali to bym pewnie miał lepsze staty.

 

MMR mi poszło w górę jak szalone xD

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

350441404712791371599.png

Ciężka gra była, Pantheon poniekąd ogarniał, ale wygraliśmy.

 

447861404712791371599.png

 

Ja w to k***a nie wierzę. Mao and yi kompletne drewna. Yi łaził sobie po jungli enemy i dawał się zabijać, maokai wbijał się sam na pięciu. Jedynie talon i cait grali. Uważajcie na tych dwóch, niszczą gry i ssą.

 

378111404720154371599.png

 

GG, seria do s2. Czuję golda w powietrzu.

 

kVZkrfA.png

 

Vayne i blitz 100% throw gry. Vayne wiecznie farmiła, blitz feedował i nic nie robił. Bg.

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

191521404880617371599.png

 

Nadeszły gorsze dni. Coś trochę mój skill podupadł, poszedłem na EUW trochę posmurfować i wracam do gry. Powrót nie był za ciekawy, ale wygraliśmy w końcu, nie bez mojej pomocy (ashe sniper).

 

671311404880617371599.png

Annie carry. Cait i Lux nafeedowały bota, ale nie zrobiło mi to różnicy, quadrę i tak zrobiłem. Muszę poćwiczyć używanie zhonyi, bo często kiedy próbowałem to już było za późno, albo missclickowałem.

 

638821404885456371599.png

 

Szukam duo gold+

Karthus pickuje po katarinie, potem w lobby pisze "second game karthus".

Master 0 komunikacji.

I jeszcze ci kompletni idioci odpuścili grę po 20 minucie, no JA P*******.

TO JEST SILVER CZY BRĄZ??

Proszę, niech mnie ktoś z tego gówna wyciągnie...

 

222021404898955371599.png

Vladimid op. Wukong feedował na topie (rene go zjadał pod wieżą), ale dałem sobie radę, parę dobrych teamfightów i gg. Zhonya+W op, w teamfightach rzadko się zdarzało żebym padał, dzięki temu combosowi nienamierzalności.

 

750901404907498371599.png

Powiem tyle - Draaaaaven

 

kc03big.png

No, na Ryze jest cienkie early ale potem już możemy go cisnąć a on nie będzie mógł nam nic zrobić, przez naszego lifesteala. WP.

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

705771404970150371599.png

 

1 win, 1 loose. Zaraz gram ostatni rozstrzygający mecz. Vlady top.

 

Cóż... Muszę trochę poskillować dravena.

WW to jedna z najbardziej broken postaci w tym sezonie.

 

BOOM!

153811404972451371599.png

 

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/886481865/39560644

 

Od dzisiaj będę też wrzucał linka do nowej historii gier, fajnie tam jest to opisane

888741404972452371599.png

 

gg, panth 100% outplayed na topie a potem dostał feeda i zrobił quadrę.

Ale i tak, w 10 minucie było wiadomo że wygramy :D

 

2nWo0b1.png

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/886484263/39560644

 

WP. Poddali się. Fiora była w 100% outplayed na topie, podejście do farmy na odległość mojego Q oznaczało dla niej pewną śmierć, ale i tak potem się nafeedowała. Cóż. GG.

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

OK.

Ihmuteo.png

 

h0BbbZh.png

 

Dwie przegrane pod rząd, cóż... Sivir - moja wina, Morgana - Wina niedorypanego teamu, Xerath z 29% winrate na mid FIRST PICK, aatrox chodzi gdzie chce, jungler trolluje...

 

gQEC8lR.png

 

Całe szczęście że przynajmniej Vladem umiem coś wycarrować.

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

WoW, jestem zszkowany, ostatnim razem widziałęm tyle win pod rząd jak ogladałem Nervariena( na streamie) Gratuluje :)

 

Jestem ciekaw czy jakbym wysłał do riotu prośbę na ban chat to czy by mi dali? xD

Słowo ‘Bóg’ jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić.Albert Einstein

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...