Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki champ daje Wam najwięcej funu z gry?


IdleSolution

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi sie podoba gra ezem, przyjemna postac.
Shaco również jest świetny dla luznej rozgrywki, poprzez jego trollingi i wiadomo jak to shaco.
Dla funu myśle, że bedzie też dobry singed/blitzcrank.

Opublikowano

Draven, bardzo miło się gra. ;)

Cisnie dobry dmg, właśnie grałem grę. Było ciężko, enemy Varus lepsze staty.

Wróciłem do sklepu, ścisnąłem go w 1.5 sekundy, topory i atoattacki, sam się zdziwił ;p

Miło też łapać topory, bije dobry dmg dzięki temu, ja najwięcej funu z gry mam właśnie Dravenem.

343731479829004887779.png

Opublikowano

tłisted fejt w dżungli, farmisz 24/7 ( no chyba że okazja na zabicie ), w 15 minucie wychodzisz z flara i bt, berserkery i kolesie padają na 3 hity ^_^

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Lee sin, Shaco, Wukong w ogóle wszystkie postacie które są mobilne i nie opierają  się na 1 skillu jak np master Yi, przynajmniej musi być 1 skill do escape.

Najczęściej to są postacie na jungle bo one muszą mieć system escape/mocne CC.

Opublikowano

Teemo na supporcie.
Biedni ADC. Myślą, że Teemo nie będzie miał obrażeń i szybko go zniszczą, gdy nagle Blind na 2.5s. Uciekać! Dlaczego te grzybki są tak porozstawiane?
Dlaczego ma wizje na całą mapę? Dlaczego właśnie umieramy?
Kocham tą postać, pomimo, że jest tak nobska i perfidna.

Może właśnie dlatego.

ps. A innym dalej będę wciskał, że to dlatego, że jest tak różnorodna i ma tak wiele buildów. Tak naprawdę to jestem krypto-człowiekiem skur*****m

wikmk9.jpg

Opublikowano

Nafeedowanym Dravenem xD. Jaram się jak przeciwny adc pada na 2 toporki i potem tylko widzę na czacie "WTFFF 1k crit?" XDD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...