Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zjebane myślenie kolegów z brązu.


RadiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po huj nam to. Dobrze ze się z CB śmieją bo się tym przejmujesz. Tez zawsze się śmiałem ze słabszych :)

 

4/6 na cw cieniutko...

Opublikowano

To ze jestes supportem , nie znaczy ze mozesz feedowac .

Smieja sie z ciebie zapewne nie z zwiazku statow , lecz tego jak grasz .

Wytlumaczenie "Jestem supportem" - Wiec moge feedowac , Jest smieszne .

 

Mainuje supporta i  trzymam sie stwierdzenia ze za kazdy zgon , Powinnienes miec 4 asysty .

Wtedy jest Optymalnie , A o asysty nie trudno .

Pamietaj takze ze Feedujac enemy , Dwa razy z rzedu na bocie , Kierujesz gre przeciwnikom .

To ze masz koncowe staty powiedzmy 2-4 , Nie znaczy duzo , Jezeli to ty wlasnie oddales pierwsze 3 Kille na bocie i przegrales tym gre :)

Nie wywnioskujemy ci z statow koncowych jak ty grasz i kto ma racje , Ale to ze jestes suppem nie znaczy ze masz miec kijowe staty .

Dam ci przyklad z mojej gry , Kilka miesiecy temu , Przed zmiana Nicku .

 

Untitled10.jpg

 

Jak widzisz mozna , POmagac teamowi , Byc dobrym Supportem i nie feedowac :)

Edited_1.png

Opublikowano

To ze jestes supportem , nie znaczy ze mozesz feedowac .

Smieja sie z ciebie zapewne nie z zwiazku statow , lecz tego jak grasz .

Wytlumaczenie "Jestem supportem" - Wiec moge feedowac , Jest smieszne .

 

Mainuje supporta i  trzymam sie stwierdzenia ze za kazdy zgon , Powinnienes miec 4 asysty .

Wtedy jest Optymalnie , A o asysty nie trudno .

Pamietaj takze ze Feedujac enemy , Dwa razy z rzedu na bocie , Kierujesz gre przeciwnikom .

To ze masz koncowe staty powiedzmy 2-4 , Nie znaczy duzo , Jezeli to ty wlasnie oddales pierwsze 3 Kille na bocie i przegrales tym gre :)

Nie wywnioskujemy ci z statow koncowych jak ty grasz i kto ma racje , Ale to ze jestes suppem nie znaczy ze masz miec kijowe staty .

Dam ci przyklad z mojej gry , Kilka miesiecy temu , Przed zmiana Nicku .

 

Untitled10.jpg

 

Jak widzisz mozna , POmagac teamowi , Byc dobrym Supportem i nie feedowac :)

"Kierujesz" xD.

@AntyWarn

Mozesz pasc tylko wtedy kiedy kogos oslonisz i on przezyje inaczej nie bedzie worth.Najlepiej miec 0/0/20. Kille zbierasz jak widzisz ze nikt z teamu kogos nie moze dobic.

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Wiesz, w obu grach zrobiłem FB, bo mój adc albo nie ogarnia, albo jest AFK, albo nie dobiegł a nie chcę dać komuś uciec.

 

@Fifol

Radziłbym wypierdalać, a jeżeli chodzi o skrypt to jade na JakCassie :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...