Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie taki ten Brąz straszny.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie tam gierki od Brązu V. Solo dyszka

 

 

wychodzimy.jpg

 

Tu nawet Penta się wkradła

wychodzimy1.jpg

 

Tutaj cztery gry duo. :)

 

 

 

wychodzimy2.jpg

wychodzimy3.jpg

 

Tutaj serdecznie pozdrawiam smaajki. Jeżeli przeglądasz to forum to jesteś pierwszym supportem, który dobrze gra w brązie :).

wychodzimy4.jpg

wychodzimy5.jpg

 

 

 

Jak dobije silver to pewnie stanie, gdyż chce tylko udowodnić kilku znajomym, że wyjście z brązu nie jest trudne :). Będę wrzucał ssy każdej gry.

Opublikowano

Brąz to łatwa dywizja. Sam od brązu II do SIlver V przejechałem wszystko na win streakach.

Właściwa postawa, trochę umiejętności i można łatwo wyjść. ;)

343731479829004887779.png

Opublikowano

Boostujesz koledze, czy to Twoje konto? 

 

/ jak to jest Twoje konto i dalej tak będziesz grać to wbijesz do silvera.

lucyfergif.gif

Opublikowano

A tutaj kolejne dwie gry.

 

wychodzimy6.jpg

 

Nunu był afk przez chwilę, więc na początku posiedziałem na bocie. Gra nie była dobra w moim wykonaniu. Wolę troszkę bardziej mobilne postacie :)

 

wychodzimy7.jpg

 

Tutaj niestety nawet tryhard nie pomógł ;/ Oddawałem każdego killa po 4/0, którego mogłem. Oczywiście w TF grałem na całego, lecz bot i top się za bardzo postarali :D. Cóz. Pierwszy lose po 16 winach :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...