Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Autorski plugin ChatManager v1.1 | anty-wulg | cooldown| prefix i inne! +1k pobrań!


Swiezu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngref

@Edit przepraszam za 15min +/- ale godzina na MPC jest -1h w czasie ^^

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Jak to plugin który pisałeś ucząc sie javy, to gratuluje ci...

Powodzenia w dalszym rozwijaniu pluginu...

Opublikowano

Dziękuję ;)
W dalszym ciągu w wolnej chwili myślę co by tu dodać w następnej v. ;>

Zastanawiam się nad aktualizacją (jeśli niektóre rzeczy nie będą działaś) na 1.7.9
Jeśli macie jakieś pomysły, zapraszam do tematu!

@Edit pobrania na BukkitDev wyniosły blisko 350! (344 dokładnie na teraz)

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Czy będzie w następnej wersji takie coś ze piszecie nie dozwolone słowo co jest w configu i dostanie np kick mute albo ban ?

Opublikowano

Czy będzie w następnej wersji takie coś ze piszecie nie dozwolone słowo co jest w configu i dostanie np kick mute albo ban ?

Owszem, dodam taką możliwość :)

Jednak teraz szkoła (cały rok sie nie robiło i pod koniec się tyra :D ), jak znajdę czas to dokończę to wszystko i pododaje nowe opcje :)

 

@up dziękuję :)

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Jak to twój pierwszy plugin to jestem pod wrażeniem ;)

Bardzo dobry nie koliduje z żadnym a testowałem z paczką z 40 pluginami więc jest git ,

Może dodasz do tego opcje z infobotem :?

i2p13w.jpg


 


"Never lose hope"

Opublikowano

no prosze! czemu tu nie ma mojego posta! :D

 

No to ten... czemu masz paczuszki z wielkimi literkami? :<

 

I klase główną z małej? :<

public Commands name = new Commands(this);

Po co ci to jak tego nie używasz? :P

 

główny problemik... to nadmiar ciągłych wczytów i zapisów configu,przy prawie każdej komendzie, operacje I/O są dość wolne :< (no chyba że ktoś ma dysk SSD itp)

 

A system wykrywania przekleństw jest raczej ubogi :P

 

Więcej mi się pisać nie chce, bo i tak za dużo kodu tam nie ma, kod miejscami trochę zagmatwany ale nie jest źle.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

 

No to ten... czemu masz paczuszki z wielkimi literkami? :<

 

I klase główną z małej? :<

Jak już pisałem, to mój pierwszy dosyć dawno pisany plugin :P

W następnej będzie poprawione.

 

główny problemik... to nadmiar ciągłych wczytów i zapisów configu,przy prawie każdej komendzie, operacje I/O są dość wolne :< (no chyba że ktoś ma dysk SSD itp)

Tak jak UP. Bez przesady :P Działa, nie widziałem żeby mi na normalnym dysku muliło (Ba, przy eclipse i innych programach. Nie mówiąc że mam komputer że ... :P ) Zapisuje się ogl przy /chat cfg

 

 

A system wykrywania przekleństw jest raczej ubogi :P

Tutaj muszę się zgodzić. Początek javy. Jak będę miał czas, to również w następnej v. go urozmaicę.

Ten czas początków minął :P

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

ref
Dzisiaj znajdę czas, i dam jakieś info dot. aktualizacji (w końcu) i (w końcu) nowego pluginu. Powiem tylko, że takiego jeszcze nie widziałem jaki niedługo ujawnię :)
Będzie on dosyć ciekawy, i nie prosty.
Wszystko jest to spowodowane aktualną nauką która ogranicza mi czas wolny.

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Będzie razem z formatem koloru :)

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...