Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Autorski plugin ChatManager v1.1 | anty-wulg | cooldown| prefix i inne! +1k pobrań!


Swiezu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Untitled-_enaerph.png
 Opis: Menadżer Czatu
Wersja: 1.1.0 !
Autor: Swiezu

 
Witam serdecznie! Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować plugin Manager chat - twój własny menadżer chatu!
Plugin będzie rozwijany z każdym pomysłem nadesłanym przez użytkownika.
Serdecznie zapraszam do przeczytania reszty tematu, dodawania pomysłów, komentowanie oraz ocenianie w temacie!

 
 
 
 
Wszelkie informacje w linku w download. Skanu nie ma (BukkitDev ;))

 
 
 

- Download -

 
 

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/managerchat/

 
--------------------


Plugin By Swiezu (ja)
Dziękuję
Lordowi Tytanowi za początkową pomoc
Wszelkie prawa zastrzeżone
Pozdrawiam :)

 

 

 

 
 

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano


Wszystko ok,tylko dlaczego nie skorzystasz z permission w plugin.yml ?
I nie dodałeś klasy: events gdzie są eventy tylko w Main?

I nie napisałeś kto Ci pomógł :<

 

Opublikowano

permisje w pl.yml będzie na następnej 1.1v :)
Jakieś propozycje co do pluginu na następnej v.? ;)

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

permisje w pl.yml będzie na następnej 1.1v :)

Jakieś propozycje co do pluginu na następnej v.? ;)

 

Nie rób uprawnień w plugin.yml... Zapamiętaj to sobie. Co do następnej wersji możesz dodać

/prefix <nick> <prefix>

Opublikowano

Dziękuję bardzo za komentarze :)
@1361622928-U485574.pngref
Dodano linki do bukkit dev (Strony są podczas weryfikacji przez administratora, oczekują na akceptację)
@BrykietPL w następnej v. pluginu jak tylko znajdę chwilkę czasu wolnego - wprowadzę taką opcję :)

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngref :)
Projekt został zaakceptowany na BukkitDev. Już niedługo zostaną wgrane tam pliki ChatManager'a
W ten weekend powinna pojawić się aktualizacja. Jesli ktoś ma jakieś pomysły - zapraszam do tematu :)

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano


@BrykietPL
To jest jego 1 plugin napisany w javie,daj mu spokoje się rozwijać według Swojego czasu pisania i możliwości :D

Opublikowano

@BrykietPL oczywiście, jak już pisałem dodam prawdopodobnie prefixy, oraz kolory. (Możliwe że coś a'la essentials chat)
@Lord Tytan zbieram propozycję ponieważ każde wyzwanie czy propozycja motywuje mnie do dalszej pracy :D

@Edit min. oprócz ChatManagera piszę auto OX event :) Wkrótce pojawi się jakaś informacja :)

@Edit2 zdradzę, że w nowej v. pluginu zostanie dodane również min. coś a'la /helpop
Będzie polegało na pisaniu "?Mam problem! Taboret mi się połamał"
Wiadomość będzie się wyświetlała administracji

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngref
W następnej v. pojawi się między innymi:
- usprawnienie kodu oraz class
- Ant-przeklinanie (słowa w configu)
- "Helpop" w wykonaniu "?tresc"
- Wiele ustawień dodatkowych w configu
- poprawka kilku błędów przy błędnym wpisywaniu komend ;)

- prefix'y
Oraz prawdopodobnie kolorowanie chatu.


@Edit postanowiłem, że następna wersja będzie opierać się na innym trochę kodzie. Nastąpi napisanie kodu do v2.0

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

prawdopodobnie jutro (godziny 0:00-24:00)
Przy na prawdę bardzo dużym braku czasu - pojutrze.
Zdecydowałem się na usprawnienie kodu. System zostaje taki sam (z czym numerek v. będzie v1.1)
 

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

@rifresz
Wersja 1.1 jest już gotowa! :)
Po akceptacji BukkitDev na plik, zostanie ona tutaj opisana (oraz na bukkitdev)
@Edit plik został zaakceptowany
Zostało dodane:
- blokowanie wulgaryzmów (Lista w Configu/możliwość wyłączenia)
- prefix'y (config & dodawanie i usuwanie komendą)

- dodanie możliwości wyłączenia CoolDownu chatu
- nowe komendy pozwalające zmieniać config z poziomu gry bez potrzeby reloadu
- Nowy "HelpOP" ! (Wpisywany:
 

?[tresc]

możliwość wyłączenia w configu. wiadomości wysyłają się do graczy z daną permisją )
- Kilka usprawnień w kodzie oraz podzielenie na nową Class'ę dla wydajności
Serdecznie zapraszam ! Już niedługo! :)

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Niestety, nie umiem odpowiedzieć na to pytanie ponieważ data rozpatrzenia jest mi nieznana. Może za kilka minut, a nawet do 3-4 dni
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, zapraszam do tematu :) Z chęcią przyjmę propozycje oraz uwagi dot. pluginu

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

A nie dalo by rady wstawic pl na jakis hosting plikow, poniewaz spodobal mi sie ten pl a na dzisiejsza noc byl by mi bardzo potrzebny :/

Opublikowano

  • paczki piszemy z małych znakow

klasy rozpoczynamy dużą literą

zmienne zaczynamy małą literą (no chyba, że final :P )

dodaj sobie permisje do p.yml - pozbędziesz się sporo zbędnego kodu

dodaj formatowanie czatu

dodaj jakieś hooki, żeby można było łatwo polaczyc go ze swoimi gildiami czy dropem etc ;)

dodaj ze podczas pisania na slowmode wyswietla sie czas po ktorym mozemy napisac wiadomosc a nie ten z cfg ;3

Opublikowano

Co do ostatniego punktu, był to błąd który został naprawiony w v1.1 ;)
Wiadomo, że plugin nie korzysta bezpośrednio z configu, tylko podczas włączenia pobiera je do zmiennej ;)

Co do przedostatniego, i innych poprawek (min. permisje) zostaną wprowadzone w v2.0
Jest dostępna już dokumentacja dot. v1.1 na DevBukkit ;) (ang język)

Na dniach/godzinach plik powinien zostać dodany przez administrację

Proszę o zgłaszanie błędów dot pluginu. Nie jestem w stanie wyłapać wszystkich sam.
Oraz ew. propozycje dot. pluginu - zapraszam na temat ;)

Pozdrawiam!

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Bardzo fajny plugin. Mam pewien problem, jak piszę na chacie jako ja - to nie widać mojego nicku. O co biega ?
#edit

Jednak byłem głupi i wgrałem innego plugina, ten jest zajebisty. Wszystko działa jak należy.

Opublikowano

Możliwe że coś koliduje z pluginem :) Testowane na 1.7.2 bukkit - działa :)

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...