Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skryptuw na [Friend Mr heal] i [pisanie to co leader]


her0fpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
auto 200 uhpc 50 friend

jak narazie znalazlem tylko na uh ^^^ a chce aby to byl manarune albo gmp.

 

 a co do tego pisania to co leader chce jesli leader napisze /m elo to boty skopjuja go i napisza elo

Najtansze serwery minecraft..

maxcraft_2_7501.png

Opublikowano

Potrzebuje by ktos przerobil ten skrypt

auto 100 if [$mp < 90 ] useoncreature '238' self

tak aby healalo przyjaciela bo ja 1 dzien tym sie bawie

nie wiem moze to tak powino byc mod powiedz czy bedzie healalo przyjaciela ktory ma mniej many niz 90%

auto 100 if friend [$mp < 90 ] useoncreature '238' friend

 

-----

sry za bledy mieszkam w angli slabo znam polski

----- 

wlasnie znalazlem skrypt podobny do jakiego chce ale on nie dziala tak jak chce bo nie leczy itak.

auto 200 if [$friend.mppc < 90] useoncreature 238 friend

Najtansze serwery minecraft..

maxcraft_2_7501.png

Opublikowano

Ehm Według mnie każdy z administracji tylko "przekierowuje" do innego tematu, a sam pomóc nie może.

 

@topic

Co mi wiadomo to ElfBot nie działa na manasowanie kolegi poniżej jakiejś ilości many, jedynie jest skrypt na ciągle manasowanie kolegi. <--auto 200 useoncreature 'ID potka' 'Nick postaci'

 

Ewentualnie spróbuj tego, ale i tak wątpię, że będzie działać <-- auto 200 if [$friend.mppc < 90] useoncreature 'ID potka'       I DODAJ ZNAJOMEGO DO LISTY FRIEND

Opublikowano

dodalem ale gram na takim ots 8.6 warowniaots.pl i tam wszyscy maja ustawione ze jesli ktos zjedzie botowi ponizej 90% mp to wszystkie boty lecza mu mane na raz.

Najtansze serwery minecraft..

maxcraft_2_7501.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...