Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedni CheatON.pl - serwer z gildiami na czitach no-premium!


Gott

PIERWSZY W Polsce NONPREMIUM Na Cheatach  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrałbyś na takim serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema!
 
Co sądzicie o odpowiedniku CheatON'a IROLL'a no-premium z kilkoma nowościami no-premium?
Jakby ktoś nie widział CheatON, to serwer gdzie można czitować, wszelkie Huzuni, Nodusy są dozwolone.
Oprócz tego rozgrywka wygląda tak samo jak na survival/gildie, hardcore'ach takich jak XCrafters, MCHC, SKKF.
Oczywiście serwer bez banów :)
Co sądzicie, zagralibyście!?
 
Pozdrawiam

Gottwalder

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

@UP Haha, taki murasek to Ci najwyżej może serwer w CMD spingować. ;>

@top Zagrałbym na takim, bo lubie sobie od czasu do czasu pocheatować, więc na mnie możesz liczyć.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Jebac murasa jakis freekill.... 

A na serwie zagram

3181172649.png

 

"Muzyka uspokaja umysł,
ułatwia wzlot myśli,
a gdy trzeba, pobudza do walki."

Opublikowano

Nie no zachęcam serdecznie do opini :)

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Nie znam żadnego muraska ale cheatON hmm zaje*isty pomysł, do tego NON-PREMIUM Jeżeli już taki serwer by powstał to na pewno ja i moja ekipa by na niego zawitała !

Opublikowano

Tak, bardzo dobry pomysł. Idioci z nodusami by tam poszli i porządne serwery miałyby trochę więcej spokoju :P

Opublikowano

@2x up

 

A Ty to najzwyżej gówno wiesz o mnie i w dupie byłeś gówno widziałeś

 

 

Pozdrawiam

 

@up

 

Następny do kolejki :D

Pierdolony random, uważa się za nie wiadomo kogo, pierdolony pseudo-programista.

@Wiem że polecą %% bo off-top ale mnie wkurwia coś takiego. ;x

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...