Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmieniamy wizerunek MPCforum.pl - WYNIKI KONKURSU!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorry, ale logo nie te. Strasznie się prezentuje. Z trojga złego, ostatnie pasuje tutaj najbardziej. Reszcie gratuluję.

2009 - słyszysz mnie?

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Bardzo lubię prace Wrednej ale to logo mi się strasznie nie podoba, drugie to jakiś żart a trzecie poza ładną formą przedstawienia nie ma w sobie nic.

 

Jeśli chodzi o slogany z kolei to każda propozycja jechała sztampą na kilometr i właściwie wybrać można było cokolwiek, ci którym się to udało po prostu mieli szczęście ;)

#Niemiecpłakałjakwybierał

 

W każdym razie - gratulacje ale klasa wygranych prac nijak się ma do sali konkursu i nagród. Sorry :P

Edytowane przez hrabia14

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Ludzie latający w fanart powinni zostać zdyskwalifikowani na samym wstępie jeśli chodzi o kategorię logo ;_;

 

Anyway, gratz.

 

@Zresztą nie od dawna wiadomo, że Makin kocha się w Wrednej, więc albo do czegoś doszło albo nie wiem xD

i2sojr.png

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

Szczerze to nie podoba mi się ten wygrany #slogan, nie pasuje. 

To my tworzymy rozgrywkę :) 

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Ludzie latający w fanart powinni zostać zdyskwalifikowani na samym wstępie jeśli chodzi o kategorię logo ;_;

 

Anyway, gratz.

Nie potrzebnie i tak nic nie zaprezentowali.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Bd Polakiem, przegralem to zwyzywam wszystkich.

 

gz , ale i tak pewnie w chuja zrobią z tymi koszulkami.

Opublikowano

Moim zdaniem 3 logo najlepsze ale nie ja tutaj decyduję. W sumie i tak trzeba pogratulować im bo to oni angażowali się w tworzenia loga i trzeba ich pracę docenić.

 

 

Gratulacje wygranym.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Gratuluję, jednak co do sloganu trochę zaniemówiłem, bo (z całym szacunkiem dla autorów) ale one są proste, niczym się nie wyróżniają od innych for, jednak Administracja wybierała.

 

Mimo wszystko gratuluję.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Bd Polakiem, przegralem to zwyzywam wszystkich.

 

gz , ale i tak pewnie w chuja zrobią z tymi koszulkami.

 

Też kiedyś wygrałem koszulkę na mpcforum, do tej pory jej nie dostałem więc masz rację :P

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

Co do hasła przewodniego mogliście wybrać coś lepszego moim zdaniem...

Coś w stylu:

MPCForum - O wszystkim, dla wszystkich!

 

Bo jednak forum jest multitematyczne i nie tylko użytkownicy na grach się skupiają. Jestem również przekonany, że jest bardzo dużo użytkowników dla których nie są one pasują. :-) 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...