Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

231951400002156220780.png

 

Wszelkie mecze turniejowe w CS:GO możecie obstawiać na stronie:

CSGO%20Lounge%20small.png

Kliknij w obrazek.

 

Temat ten służy ogólnej dyskusji na temat obstawiania meczy :)

4770714280454741315510.png
  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ooo, jaki piękny temat <3

Btw: z jakiego okresu czasu są te statystyki?

 

 

Mythic NetCode - Mythic ostatnio grali z IBP i przegrali, NetCode z IBP wygrali. Między sobą mają 1:1. NetCode raczej wygra, ale przy takim kursie chyba nie warto ryzykować.

 

Jutro jest ciekawiej:

NiP - Wizards - Czarodzieje przegrywają wszystko jak leci.

LDLC - Titan - Ostatnio LDLC wygrało z Nip, Titan przegrało. LDLC fajnie sobie radzi, a Titan trochę przegrywa. Raczej stawiam na LDLC.

Fnatic - VP - Pasha odradzał stawiać na VP, podobno nie są w formie. I teraz pytanie - czy VP bez formy da radę pokonać Fnatików? Pewnie tak, tamci też strasznie lamią.

Dignitas - LGB - raczej Dig, bo tak.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Statystyki są od początku gier miedzy sobą, wiec kiedyś np. Drużyny spotkały się na turnieju 2 razy ;)

chociaz tym razem postawilbym na vp.

 

Ja nie stawiam juz na co, bo 3 razy postawiłem i 3 razy przegrałem :/

 

Ale na nip to poszły skiny wiec będzie ez skins :D

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Wszystko na lgb leci . Maja rowne szanse bo nie ma u nich cajunba czy jakos tak ale nico tez niezly ogar , lgb ostatnio ma dobra serie zwyciestw  , dignitas cos ostatnio opadlo z sil a nie rozumiem czemu az 25% obstawilo na lgb , przeciez potrafia wygrac z kazdym przeciwnikiem , juz nie raz to pokazali i zawsze maja 10-30% obstawien , nawet jak na nip graja i ugraja to potem znowu maja 10% mimo tego ze znowu ugraja , byla kiedys taka sytuacja i wygralem jakies 30$ , ale jak sie mysli " chuj skiny skilla nie daja wiec obstawie je wszystkie moze wygram" to potem sie wszystko traci jak sie idzie jak jak typowo hazardowo :)

 

fnatic i vp , jak pasha mowi ze nie sa w formie to znaczy ze lepiej na nich nie stawiac bo fnatic bylo na bootcampie i widac bylo ladne taktyki itp . agresywna gra po ich stronie a czasami az trollowali na wizards jak ich za mocno rashowali i gineli w 2 zostawiajac pustego bs`a . 

 

Titan ugra bo maja kennego i tyle . 

Opublikowano

NiP > Wizards


Fnatic > mouz


LDLC > Titan


VP > Fnatic


Wizards > FM


LGB > Dignitas


MJ > Exertus 


"Upadli powstaną"

Opublikowano

Nie ma co sie patrzec na %. Poprostu jak sie oglada streamy itp to sie wie jak gra druzyna wiec tu bym postawil na LGB . Nie wiem dlaczego tyle osob stawia na Digital.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Dlaczego wszyscy mówią, że LGB wygra? :P

Digital 73% - LGB 27%

 

LGB ostatni mecz z Dig przegrało 16:0 :D

 

I tak dziś są spore szanse, że wygrają, bo chłopaki fajnie grają. No i kurs jest mega dobry.

 

Mnie martwi FM Wizards i chyba sobie ten mecz odpuszczę.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

14 - 13 dla Titan, bardzo wyrównane (dobrze że nie stawiałem)

 

Zaraz gra FM vs Wizards (postawiłem na Wizards)

Niestety nie miałem już co na Virtusa postawić.

Opublikowano

Za dużo już wygrałem, a potem przegrałem i znowu wygrałem. 

 

qsp8wj5.png

 

Nie radzę obstawiać na Dig vs LGB, bo Dig ma czasem jakieś odpały i przegrywa, ale raczej wygrają.

Zresztą, wszystko zależy od mapy jaką wybiorą ;) 

he?

Opublikowano

Hmmmm... Gdybym postawił tak jak pisaliście (LGB) miałbym jakieś 65$ :(, ale nic nie postawiłem... Może następnym razem :D

No właśnie ten Mecz Exertus vs MJ. Mi się wydaję, że MJ wygra :P

@BTW jutro też ciekawe mecze :)


ab1aut.jpg

Opublikowano

Ładnie LGB wygrało, wielkie dzięki za doradzenie :) Parę $ wskoczy :P

No i Wizards wygrało.

 

2 obstawione mecze - 2 wygrane :D

 

Też mi się wydaje, że MJ wygra.

Opublikowano

CSGO%20Lounge%20small.png

 

Dzisiaj:
Titan vs Dignitas - Titan, Dignitas ze stand-inem i mapa de_mirage.

Mouz vs Wizards - BO3, raczej mouz

Wizards vs LGB - LGB

VP vs LDLC - jeśli mapą będzie de_dust2 to LDLC, każda inna to VP. 

Fnatic vs NiP - możliwe, że Fnatic, NiP ostatnio ma ciężkie dni. Możecie dać na nich jakiś mały Value. 

he?

Opublikowano

 

CSGO%20Lounge%20small.png

 

Dzisiaj:

Titan vs Dignitas - Titan, Dignitas ze stand-inem i mapa de_mirage.

Mouz vs Wizards - BO3, raczej mouz

Wizards vs LGB - LGB

VP vs LDLC - jeśli mapą będzie de_dust2 to LDLC, każda inna to VP. 

Fnatic vs NiP - możliwe, że Fnatic, NiP ostatnio ma ciężkie dni. Możecie dać na nich jakiś mały Value. 

 

AfW5xef.png

Mały hajs ale zawsze spoko :) Mam nadzieję, że wygrają.

 

A co do Fntaic vs NiP to stawiam na NiP, bo już 4 razy wygrali z nimi na luzie.

4770714280454741315510.png
Opublikowano
http://i.imgur.com/angFAtJ.png

nie wiem jak sie wstawia screeny jak wy wiec daje taki link , chuj raz sie zyje skiny skilla nie dadza a obstawie to co z wczoraj z lgb wygralem , byl redline awp ale wyjebalem go juz .

 

Jeżeli VP nie odrzuci DD2 / Nuke to masz szansę wygrać ;)

he?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...