Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przegrałem ostatnio full i potem jeszcze jeden mały bet. Zostały mi skiny którymi chcę grać już więc kończę z obstawianiem ;) Może niedługo wrócę, jak sobie skiny kupię czy coś :)

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

LDLC wygra na 99%, bo mouz cały czas grało tylko na lanach, a to jest ich pierwszy mecz z poza tego kręgu :P

Na jednym koncie walnąłem najlepsze itemki (4x awp asiimov) a na drugim walnąłem jakieś śmieciowe, z których zawsze będę się mógł odrobić :D

graphic.png

Legenda
Opublikowano

Bet mały na mouz z racji kursu

 

 

PS.

 

Pewny win nad TMP. To był najpewniejszy bet.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Nie warto ryzykować bo jeszcze można się przejechać jak ostatnio z tymi 6% :D

Wgl jeżeli ogarniacie angielski polecam przeczytać artykuł o 'skandalu' z myrev

http://www.hltv.org/news/13929-myrevenge-in-betting-scandal

Z tamtymi to super sprawa była, co prawda śmieciowe skiny na nich poszły, 4x 0,04$, ale win 2$ - m4 zebra ze stattrack. :D

graphic.png

Opublikowano

Nie warto ryzykować bo jeszcze można się przejechać jak ostatnio z tymi 6% :D

Wgl jeżeli ogarniacie angielski polecam przeczytać artykuł o 'skandalu' z myrev

http://www.hltv.org/news/13929-myrevenge-in-betting-scandal

 

A tu taki zonk i wygrywa drużyna przeciwna jaki byłby % przebicia xD

 

dAT vs HR?

PC: AMD Ryzen R5 5600X 4.6GHz 1.125V  /\ SPC Fortis 3 /\ MSI B450 Tomahawk /\ 32GB Kingston Fury Renegade RGB 3600MHz CL16 /\ XFX RX 6800 SWFT319 16GB  /\ Lexar NM620 2TB + Kingston NV1 512GB + MX500 500GB /\ MSI MPG A850G /\ Genesis Irid 505 Black V2 /\  Acer XV272UPbmiiprzx "27" WQHD + IIyama x2483hsu-b1 "24" FHD /\ Win10 Pro
Mobilne: One+ 11 5G 16/256, Konsola: PS4 PRO CUH-7016B 1TB, PS3 Super Slim CECH4004A 320GB, PSP 2003 32GB SD, Steam Deck 2TB, Xbox One S TV: TCL C728 55" UHD VA 120hz
Muzyczny sprzęt: Asus Xonar DGX + HyperX Cloud Core + Creative Pebble X Plus, Diora WS354+Imago Acoustic ima 383 70W+Logitech Bluetooth, Soundcore Motion+, Soundcore Q30 ANC

Opublikowano

Jak dla mnie DAT vs HR to jest 50:50... dałem medium na DAT, bo HR ostatnio nie grał żadnych ważnych meczy, a i tak mieli kłopoty żeby ugrać, co skończyło się 2:1 dla dat ale na takim lekkim farcie :D

graphic.png

Opublikowano

Jak dla mnie to low na DAT może zawsze im się fuksnąć. Ale samemu wydaje mi się że to tak 70-30% dla HR.

Gry po dłuższych przerwach i na wysokim/zbliżonym poziomie zawsze są 50:50 lub 60:40 (maksymalnie).

Ja daje jakiegoś Mediuma na HR.

Opublikowano

dziś obstawiam na HR

dlatego że HR (aktualnie ) trenują cała ekipą. ----- a dat dziś chyba będzie grało na sucho...  gracze z dat ; np. bondik nie grał od 19h / andren 7h / citizenfour 9h...

[ PROFILE ZAWODNIKÓW, możecie sprawdzić aktualny stan godz przegranych w ciągu 2tyg. ]

HellRaisers:

 

http://steamcommunit.../officials1mple

http://steamcommunit...561198019196091

http://steamcommunity.com/id/ADosia(prywatny)

http://steamcommunity.com/id/HRkucher

http://steamcommunity.com/id/zaq12wsx

 

dAT:

 

http://steamcommunit...m/id/world_edit

http://steamcommunity.com/id/flamie7

http://steamcommunit...561198007184371

http://steamcommunit...561198006466707

http://steamcommunity.com/id/B1ad3_R

 

904_guansi.jpg

                                                                                                       975_fzksygn.png

Opublikowano

Sprawdzając dokładniej dat vs HR stawiam na HR ponieważ, tak jak kolega wyżej wspomniał, dat ma chyba wyjebane a HR ćwiczy pełną parą :D

w HR mają dobrego snajpera czego nie można powiedzieć o dat, jeżeli snajper wyciąga co najmniej 2 na rundę to mamy 5vs3, w dat tylko Adren jest dobry, a HR jest dobre całą ekipą.

Jak dla mnie HR 10x lepsze od dat, nie wiem czemu ludzie walą bety w dat, chyba są źle doinformowani :D

 

UWAGA! SPOILER dot. meczu kto wygra na 100% xD

 

Jak dat wygra to j**** to wszystko co wyżej powiedziałem

 

graphic.png

Opublikowano

Jeśli zależy wam na skinach to olejcie mecz dat vs hr i proste.

Wracając do tematu to moim zdaniem po co mają dziś grać razem zawodnicy z dat jeśli w ostatnich dwóch tygodniach dużo grali ( każdy ponad 30h) i napewno sporo ze sobą, a zawodnicy HR grają dziś ponieważ olali okres świąteczny ( oprócz siple 100h). Mecz jest 50-50, ja proponuje skip lub low na dat ( w moim przypadku value 30).

Legenda
Opublikowano

Jeśli chce ktoś wiedzieć bet tiNi vs Nostalgie to Ci drudzy to HR.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Jak myślicie APmumb czy Xile ma szanse wygrac?

Xile najprawdopodobniej ugra 2:0 / 2:1. 

 

valens, Slemmy, autimatic = Lunatik
masq = TMP
Professor Chaos = nie pamiętam :D
Opublikowano

post-252407-0-33653300-1420756895.jpg

 

Jedziemy ostrożnie po porażkach. Wygrana na Elevate postawiona na HellRaisers. Mam nadzieję, że wejdzie.

PC: AMD Ryzen R5 5600X 4.6GHz 1.125V  /\ SPC Fortis 3 /\ MSI B450 Tomahawk /\ 32GB Kingston Fury Renegade RGB 3600MHz CL16 /\ XFX RX 6800 SWFT319 16GB  /\ Lexar NM620 2TB + Kingston NV1 512GB + MX500 500GB /\ MSI MPG A850G /\ Genesis Irid 505 Black V2 /\  Acer XV272UPbmiiprzx "27" WQHD + IIyama x2483hsu-b1 "24" FHD /\ Win10 Pro
Mobilne: One+ 11 5G 16/256, Konsola: PS4 PRO CUH-7016B 1TB, PS3 Super Slim CECH4004A 320GB, PSP 2003 32GB SD, Steam Deck 2TB, Xbox One S TV: TCL C728 55" UHD VA 120hz
Muzyczny sprzęt: Asus Xonar DGX + HyperX Cloud Core + Creative Pebble X Plus, Diora WS354+Imago Acoustic ima 383 70W+Logitech Bluetooth, Soundcore Motion+, Soundcore Q30 ANC

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...