Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Surowi rodzice - odcinek o graczu LoLa już jest!


Gość Pan Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"konieczna wtyczka microsoft silverlight" wypierdalać z takim syfem do pobierania

47yhn8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

na chuj sie patrzysz konfiturko?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Zwiastun jest ciekawy, ale pełny odcinek jest na jakiejś innej stronie? Bez instalowania dodatkowych wtyczek/oprogramowań, itp?

Powtórka z tego odcinka będzie w Sobotę o 15:55 na tvn. Ale tak długo czekać :( 

Opublikowano

"konieczna wtyczka microsoft silverlight" wypierdalać z takim syfem do pobierania

 

Macie to gdzies na youtubie czy innej stronie? Wyskakuja jakies syfy tutaj.

 

Zwiastun jest ciekawy, ale pełny odcinek jest na jakiejś innej stronie? Bez instalowania dodatkowych wtyczek/oprogramowań, itp?

Powtórka z tego odcinka będzie w Sobotę o 15:55 na tvn. Ale tak długo czekać :( 

 

 

Możecie spokojnie pobierać, nie robi to syfu, żadnych reklam. Czy wyskakujących aktualizacji.

 

Mam to od roku i nigdy żadne okno z tego nie wyskoczyło, żadna aktualizacja.

 

 

Co do dzieciaków WPIERDOLIĆ im i był by spokój 

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Bardzo fajny odcinek, na początku widziałem jak pykał teemo (urywek), Ale najlepsze było to ''Oszukałeś mnie

                                                                                                                                                    -No, super prawo dżunlgi'' 

http://imgur.com/3pGeCrY - hipokryzjon. hehe

Opublikowano

W jakich momentach jest jakaś akcja :D

+ Jeśli Pomogłem : ]   THE TRUE ELO HELL IS IN THE GOLD.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...