Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nadchodzące zmiany w Last Chaos - co o nich sądzicie?


Pan Neoś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gamigo otworzyło dla swoich graczy z poziomem 130+ test serwer, na którym jest kilka nowości. Znajduje się tam nowa kraina, zbroje, bronie, potwory i wiele, wiele innych. Poniżej kilka screenshotów (nie mojego autorstwa):

 

 

04509-d530788e-7a18-40ed-99d9-3ac437b2fe04509-0a6a24e9-9807-4516-b5ad-25eb22c05d04509-e8f07648-1e8d-4fef-92c2-2f87015c9404509-8b26e644-e4f2-40ec-9157-1d5c1c993904509-0845b10a-5b51-47cb-bec5-7f84874de2562c5c9e93a0733a959b03808e901561.pngc8eda76b00851491c9f28d4f82db9508.png

 

 

 

Co o tych zmianach sądzicie? Dla mnie są one na zdecydowany plus, dobrze, że gra się rozwija. ;)

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Zbroja NS-a najlepsza. Wygląda troszkę jak predator, ale i tak fajna. ^^ Dobrze, że LC cały czas się rozwija i są wprowadzane nowe rzeczy. (:

Opublikowano

Zapewne tak, oni mieli je pierwsze ;3 Sami nie potrafią to odkupują hyhyhy, wielki global xD

A zbroje zacnie chujowe według mnie.

k1hvCVp.gif

Opublikowano

Jakoś nie wierzę, że odkupili... Mają przecież Barunson od tego, z którym współpracują. Równie dobrze Eternia mogła jednocześnie odkupić, albo po prostu set jest pokazany na Eternii (da się to edytować). Nie mam pojęcia, SSy są od jednego kolesia, który nie napisał o tym nic. :s

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Te zbroje i jedna z krain mozna zobaczyc na Revolution LC. Admin dodal to pare dni temu. Nie wiem z kad on to ma ale jest. Osobiscie zbroja ciemna a bron mala jak dla krasnala.

post-470332-0-95128500-1400093877_thumb.jpg

post-470332-0-22109800-1400093889_thumb.jpg

post-470332-0-57117400-1400093901_thumb.jpg

post-470332-0-36737700-1400094104_thumb.jpg

post-470332-0-51541100-1400095618_thumb.jpg

Opublikowano

Te zbroje i jedna z krain mozna zobaczyc na Revolution LC. Admin dodal to pare dni temu. Nie wiem z kad on to ma ale jest. Osobiscie zbroja ciemna a bron mala jak dla krasnala.

Bardzo fajnie to wygląda, szczególnie ten ostatni ss. :) 

Opublikowano

Te zbroje i jedna z krain mozna zobaczyc na Revolution LC. Admin dodal to pare dni temu. Nie wiem z kad on to ma ale jest. Osobiscie zbroja ciemna a bron mala jak dla krasnala.

 

@NocnyŁowca podrzucisz na pw interfejs z tego LC?

 

 

Sam patch fajnie się zapowiada,o ile nic nie zepsują znacząco to da się grać :D

Opublikowano

Jakoś nie wierzę, że odkupili... Mają przecież Barunson od tego, z którym współpracują.

 

Chyba od jakiegoś czasu same gamigo się tym zajmuje, ale nie mam pewności.

Opublikowano

Zapewne tak, oni mieli je pierwsze ;3 Sami nie potrafią to odkupują hyhyhy, wielki global xD

A zbroje zacnie chujowe według mnie.

 

Nic nie zostało odkupione, ten ss został wykonany na jakimś privie i tyle.

Ludzie niech do was w końcu dotrze że Ci którzy stawiają privy KRADNĄ pliki i ew. je modyfikują, zmieniają położenie/kolory itp niektórych tekstur...

 

Pokażcie mi chociaż 1 priv gdzie jest nowa, stworzona przez kogoś kraina której nie ma na globalu (nie licząc tych zmodyfikowanych starych juno, dratan itp...)

 

PS: gamigo jest tylko wydawcą LC i nie ma prawa czegokolwiek naruszyć jeśli chodzi o zawartość gry (nie licząc Item Shop i takich mniejszych)

Nad wszystkim trzyma władzę Barunson, to oni tworzą tą grę.

Polecam przeczytać takie różne duperelki na głównej stronie LC od gamigo.

 

 

Opublikowano

Nic nie zostało odkupione, ten ss został wykonany na jakimś privie i tyle.

Ludzie niech do was w końcu dotrze że Ci którzy stawiają privy KRADNĄ pliki i ew. je modyfikują, zmieniają położenie/kolory itp niektórych tekstur...

 

Pokażcie mi chociaż 1 priv gdzie jest nowa, stworzona przez kogoś kraina której nie ma na globalu (nie licząc tych zmodyfikowanych starych juno, dratan itp...)

 

PS: gamigo jest tylko wydawcą LC i nie ma prawa czegokolwiek naruszyć jeśli chodzi o zawartość gry (nie licząc Item Shop i takich mniejszych)

Nad wszystkim trzyma władzę Barunson, to oni tworzą tą grę.

Polecam przeczytać takie różne duperelki na głównej stronie LC od gamigo.

 

 

 

 

"New Guild Villige + Juno" Więc nie pi***dol głupot, że tylko modyfikacje, na shadow było zmienione całe miasteczko juno (wyspa)

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...