Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się grać szelmą na PLu?


Killer21PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam Szelme 39 lvl farmiłem tam  

post-509341-0-08810900-1399914656_thumb.

na drzewkach i wyuczyłem się tyle umiejętnosci jak widać na zdjęciu zostało mi prawie 2,5 k pu ale problem w tym że miałem mistrza który mnie usunął na 30 lvl nie wiem czemu i nie dostane bonusów i broni +10 co polecacie grać tą postacią i czy pu potem starczy ? jak coś to gdzie teraz expic ;)

tu dodaje moje statystyki

Czekam na wasze odpowiedzi  Pozdrawiam.

post-509341-0-08810900-1399914656_thumb.png

post-509341-0-20469000-1399914832.png

Opublikowano

brak mistrza = nie opłąta się grać dlaczego? na 45 lvlu dostajesz buff +100% exp/sp (na przedłużaczu od speca zamiast na 24h masz na 48h) a to jest bardzo dużo bo możesz wbić na tym spokojnie 100-110 z nołlajfieniem. a Wyrafmić teaz to nie problem ^^

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

hehe myśle że  może wbije 70 a nie 100-110 bo bym chyba umarł   :D

Przy obecnej sytuacji wbicie 110 lvl-a to jest pestka. Kiedyś to był wyczyn, teraz to randomy takie lvl-e mają, jak nie większe. Ja bym grał szelmą ogólnie, ale w tym wypadku jednak chyba lepiej mieć tego mistrza. :s

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

nie wiem jak jest bo dawno nie grałem ale ja gram szelmą. I jakoś może dam rade bez tego mistrza ..... ;C 

Opublikowano

Neoxy jest pestka bo juz masz kogos do zerowania/zwierzaki/eq/wep/kase

zagraj sobie tak od zera bez nikogo bez golda na start itp ;)

Ja bym niegral ta szelma bo bez eq +10 to bedzie ci ciezko ;/

Opublikowano

Neoxy jest pestka bo juz masz kogos do zerowania/zwierzaki/eq/wep/kase

zagraj sobie tak od zera bez nikogo bez golda na start itp ;)

Ja bym niegral ta szelma bo bez eq +10 to bedzie ci ciezko ;/

 

jak trafisz na odpowiednią os dostaniesz accki na cast'a z tym (i buffem mistrza) wbijasz 110lvl w 6-7 godzin....

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

Tak z setem ucznia i mistrz no na 100%

Nagraj filmik jak grasz sam od 0 i jak wleci ci 110lvl w 6-7h to

ci przeleje 450zl liczy sie filmik na yt

 

Za 7h to chyba sie opyla zgarnac 450zl?

Czekam na filmik ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...