Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Serwer bez diaxów - dobry wybór?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli zły dział, proszę o przeniesienie do odpowiedniego!

Cze.

Piszę do was z prośbą o opinie.

Podobał by się wam serwer na którym nie można zdobyć diaxów?

LUB

Można tylko z EVENT'ów

jeśli wbijemy lvl za kille to dostajemy diaxa.

Autorski plugin tak zwany Daily Reward czyli nagroda za dzienne zalogowanie. Np. za 1 dzień dostajesz expa, za 2 coś tam itd. a za 7 dzień diaxa.

Jak myślicie?

Z góry dzięki za opinie.

(Jeśli chcesz pomóc przy serwerze, po prostu pisz :D)

 

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Edit

Kolejny pomysł:

np. w każdy piątek o 18:00 byłby respiony MegaBoss.

Za zabicie dostajemy diaxa.

No i w sumie jeśli byłby to serwer z gildiami, to wojny były by hardcorowe :D

 

Podawajcie również swoje propozycje w jaki sposób można by zdobyć diaxa :D

Opublikowano

A ja bym zagrał.

W końcu coś innego.

Na serwerze trzeba by było częściej siedzieć i kopać żelazo, bo to ono było by podstawą ;D.

Na PvP było by ciekawiej i nie tylko... Sama walka nie trwała by wieczność lub chwilę.

 

Mi się podoba ! :P

Opublikowano

Ja bym jeszcze do tego dodał crafting na diaxa  trudno dostepnych itemow

 

Pomysł powinien wypalic bo ludzie graja na serverach gdzie jest cos nowego

 

Ale sam pomysł to nie wszystko  Musisz zadbac o brak bugow i lagow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...